Zlatan Ibrahimović już strzelił dla AC Milanu! Pierwszy gol Szweda w Serie A od 2012 roku [WIDEO]

ph.FAB / Shutterstock.com
AC Milan wygrał z Cagliari Calcio 2:0 (0:0) w wyjazdowym meczu 19. kolejki Serie A. Jedną z bramek strzelił Zlatan Ibrahimović.
"Ibra" wyszedł w podstawowym składzie ekipy z Mediolanu. W ataku obok niego Stefano Pioli postawił na Rafaela Leao. Krzysztof Piątek całe spotkanie przesiedział na ławce rezerwowych. Na murawie nie zobaczyliśmy też Sebastiana Walukiewicza z Cagliari Calcio.
W pierwszej połowie nie ujrzeliśmy bramek. Zmieniło się to po przerwie.
Najpierw, już w 46. minucie, do bramki trafił Leao. W 64. minucie goście podwyższyli prowadzenie. Wszystko za sprawą Zlatana Ibrahimovicia, który płaskim strzałem pokonał bramkarza gospodarzy.
To pierwsza bramka Szweda w Serie A od maja 2012 r. W 82. minucie "Ibra" trafił kolejny raz do siatki, ale gol nie został uznany ze względu na pozycję spaloną.
Ostatecznie AC Milan wygrał 2:0.