Znakomity mecz w Sewilli. Sześć goli i remis Betisu z Mallorcą

LevanteMedia / shutterstock.com
Betis Sewilla zremisował u siebie z RCD Mallorca 3:3 (2:2) w jedynym piątkowym meczu 26. kolejki rozgrywek hiszpańskiej Primera Division.
Na Estadio Benito Villamarin goście z Balearów dwukrotnie prowadzili w pierwszej połowie po efektownych golach Juana Camilo Hernandeza oraz Ante Budimira. Na trafienia Kolumbijczyka i Chorwata odpowiedzieli po rzutach karnych Sergio Canales i Francuz Nabil Fekir.
Trzy minuty po zmianie stron precyzyjnie przymierzył w długi róg Joaquin Sanchez, ale rywale odrobili starty za sprawą Takefuso Kubo, który uderzył skutecznie zza linii pola karnego. Japończyk wcześniej zaliczył również asystę.
Beniaminek po czwartym podziale punktów z rywalami w tym sezonie opuścił strefę spadkową i awansował na siedemnaste miejsce w tabeli. "Verdiblancos" natomiast zremisowali trzeci mecz z czterech ostatnich i są na dwunastej lokacie w klasyfikacji.
Maciej Pietrasik21 Feb 2020 · 22:58