OD 13:30
Obejrzyj w
Konferencja Lecha Poznań
Subskrybuj
  • Konferencja Lecha przed meczem z Karabachem
  • John van den Brom i Mikael Ishak odpowiadają na pytania dziennikarzy

Znamy nowego trenera reprezentacji Polski U-21. Wkrótce oficjalne ogłoszenie [NASZ NEWS]

Znamy nowego trenera reprezentacji Polski U-21. Wkrótce oficjalne ogłoszenie [NASZ NEWS]
asinfo.
Autor: Tomasz Włodarczyk 23 cze 2022 | 21:10
Michał Probierz został nowym trenerem reprezentacji Polski do lat 21. Polski Związek Piłki Nożnej wkrótce oficjalnie ogłosi podpisanie umowy z 49-letnim szkoleniowcem.
Ostatnim miejscem pracy dla Michała Probierza była Termalica Bruk-Bet Nieciecza. Doświadczony trener podpisał kontrakt z klubem 6 stycznia, lecz zaledwie po dwóch dniach rozwiązał umowę. Jak komentował wówczas Probierz, powodem były odmienne ustalenia z właścicielem związane m. in. z transferami czy organizacją.
Dalsza część tekstu pod wideo
Teraz przed 49-letnim szkoleniowcem kolejne wyzwanie. W maju informowaliśmy (TUTAJ), że Probierz jest o krok od objęcia posady selekcjonera kadry U-21. Według naszych ustaleń były trener Cracovii podpisał już kontrakt i będzie prowadził młodzieżową reprezentację Polski.
Polski Związki Piłki Nożnej wkrótce opublikuje oficjalne ogłoszenie w tej sprawie. Federacja chce jeszcze dopiąć wszystko na ostatni guzik i nagrać z Probierzem aktywności medialne.
Przy okazji zachęcamy Was do subskrybowania nas TUTAJ, dzięki czemu będziecie na bieżąco z naszymi kolejnymi materiałami i programami, w których nie zabraknie fantastycznych gości.
author picture

Tomasz Włodarczyk

Spodobał Ci się tekst tego autora?

Czytaj kolejne
Źródło: własne

Dyskusja 36