Znany dziennikarz ze łzami w oczach. Kiedyś krzyczał po golach Piątka, teraz świętował Scudetto [WIDEO]

Znany dziennikarz ze łzami w oczach. Kiedyś krzyczał po golach Piątka, teraz świętował Scudetto [WIDEO]
Screen z Twittera
Autor: Maciej Pietrasik 23 maj 2022 | 09:24
Tiziano Crudeli to włoski dziennikarz i kibic Milanu, o którym swego czasu zrobiło się bardzo głośno w naszym kraju po tym, jak świętował gole Krzysztofa Piątka. Teraz popłakał się po tym, jak "Rossoneri" zdobyli Scudetto.
Gdy w sezonie 2018/2019 Krzysztof Piątek robił furorę na włoskich boiskach, w mediach społecznościowych roiło się ona nagrań z udziałem Tiziano Crudeliego. Dziennikarz cieszył się w Polsce bardzo dużą popularnością.
Dalsza część tekstu pod wideo
Jego okrzyki "Pio, Pio, Pio!" kojarzyła zdecydowana większość piłkarskich kibiców w naszym kraju. Później Crudeli w emocjonalny sposób fetował gole Zlatana Ibrahimovicia.
W minioną niedzielę znów miał ogromne powody do radości. Tym razem jego ulubieńcy zdobyli bowiem mistrzostwo Włoch. Był to dla nich pierwszy tytuł od jedenastu lat.
Jak można było się spodziewać, Crudeli na wszystko zareagował niezwykle emocjonalnie. Chwalił między innymi szkoleniowca "Rossonerich", Stefano Pioliego.
Dziennikarz był bardzo poruszony niedzielnymi wydarzeniami. Do tego stopnia, że ze wzruszenia popłakał się na wizji, ściskając innych gości w studiu.
Milan zakończył sezon 2021/2022 z dwoma punktami przewagi nad lokalnym rywalem, Interem Mediolan. W ostatniej kolejce "Rossoneri" wygrali 3:0 z Sassuolo.
Źródło: Twitter