Nadchodzące
Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące

Żużel. Max Fricke: To pozwoli mi się skupić bardziej na przygotowaniu fizycznym do startów

Max Fricke
Źródło zdjęcia: Stefan Holm / Shutterstock.com

Max Fricke nie będzie zawodnikiem żadnego brytyjskiego klubu w sezonie 2020 - poinformował oficjalny serwis Speedway Grand Prix.

Australijczyk po raz pierwszy wystąpi w karierze wystąpi jako stały uczestnik w przyszłym roku cyklu o Indywidualne Mistrzostwo Świata. Miejsce w elicie wywalczył po tym, jak był trzeci w GP Challenge w Gorican we wrześniu.

- Po wielu przemyśleniach i rozważaniach zdecydowałem, że nie wystąpię w lidze brytyjskiej w sezonie 2020. To upuści nieco presji ze mnie oraz oszczędzi czasu, który potrzebny jest na jazdę w trzech ligach, a także pozwoli mi się skupić bardziej na swoim fizycznym przygotowaniu i jeździe w Grand Prix - uzasadnił swoją decyzję zawodnik Betard Sparty Wrocław oraz szwedzkiej Indianerny Kumla.

- To była naprawdę trudna decyzja i zmieniałem ją kilkukrotnie ponieważ kocham ścigać się dla Belle Vue Aces. Miałem tutaj pięć cudownych lat i jestem wdzięczny wszystkim w klubie, pracownikom i kibicom za wsparcie, które mi dali przez ten okres. To był wielki zaszczyt być kapitanem zespołu i reprezentować Belle Vue Aces z numerem jeden - dodał uczestnik cyklu Grand Prix 2020.

Źródło: asinfo.
Wszystkie

Sportbuzz

Dyskusja

0
{{comment.created_datetime}}
(Edytowany)
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Edytuj (jeszcze przez {{minuteUnit}})
Ranking

Bukmacherzy

Kod rejestracyjny: MEGABONUS

Brak ryzyka na start

Gra bez podatku i "Pakiet Pudziana"

Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.