Zwycięstwo Denizlisporu w Pucharze Turcji. Radosław Murawski trafił z rzutu karnego

Twitter
Denizlispor pokonał na wyjeździe Altinordu FK 5:3 (1:1) w czwartkowym meczu 1/16 finału rozgrywek o Puchar Turcji.
Na gościnnym Gazi Mustafa Kemal Ataturk Stadyumu w Izmirze w podstawowym składzie "Kogutów" wystąpił Radosław Murawski, który dziewiętnaście minut po przerwie wykorzystał podyktowany rzut karny. Pięć minut później Polaka zastąpił Emre Saglik.
Wcześniej do siatki miejscowych celnie trafiali Mehmet Akyuz, Burak Calik oraz dwukrotnie Kolumbijczyk Oscar Estupinan. Rywale odpowiedzieli za sprawą skutecznych strzałów Egehana Goka, Ersela Asliyukseka i już w doliczonym czasie gry Fatiha Aktaya.