W trakcie
Nadchodzące
Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące

Terminarz - Premier League (Białoruś) - sezon 2019

Regularny sezon
Kolejka 30
1 gru 2019 Energetyk-BDU Energetyk-BDU 5-3 Dnyapro Dnyapro
1 gru 2019 Torpedo BelAZ Torpedo BelAZ 1-2 BATE BATE
1 gru 2019 Dinamo Minsk Dinamo Minsk 1-3 Dinamo Brest Dinamo Brest
1 gru 2019 Vitebsk Vitebsk 0-2 Slavia Slavia
1 gru 2019 Isloch Isloch 1-1 Minsk Minsk
1 gru 2019 Shakhtyor Shakhtyor 1-0 Gorodeya Gorodeya
1 gru 2019 Slutsk Slutsk 2-1 Neman Grodno Neman Grodno
30 lis 2019 Gomel Gomel 0-0 Tarpeda Tarpeda
Kolejka 29
24 lis 2019 Neman Grodno Neman Grodno 1-1 Energetyk-BDU Energetyk-BDU
24 lis 2019 Gorodeya Gorodeya 2-3 Gomel Gomel
24 lis 2019 Minsk Minsk 1-0 Shakhtyor Shakhtyor
24 lis 2019 Slavia Slavia 2-0 Isloch Isloch
24 lis 2019 Dinamo Brest Dinamo Brest 1-0 Vitebsk Vitebsk
24 lis 2019 BATE BATE 3-0 Dinamo Minsk Dinamo Minsk
24 lis 2019 Dnyapro Dnyapro 2-1 Torpedo BelAZ Torpedo BelAZ
23 lis 2019 Tarpeda Tarpeda 0-0 Slutsk Slutsk
Kolejka 28
10 lis 2019 Vitebsk Vitebsk 1-2 BATE BATE
10 lis 2019 Isloch Isloch 1-1 Dinamo Brest Dinamo Brest
10 lis 2019 Energetyk-BDU Energetyk-BDU 2-1 Torpedo BelAZ Torpedo BelAZ
9 lis 2019 Gomel Gomel 1-0 Minsk Minsk
9 lis 2019 Shakhtyor Shakhtyor 5-1 Slavia Slavia
9 lis 2019 Slutsk Slutsk 0-0 Gorodeya Gorodeya
9 lis 2019 Neman Grodno Neman Grodno - Tarpeda Tarpeda
8 lis 2019 Dinamo Minsk Dinamo Minsk 3-0 Dnyapro Dnyapro
Kolejka 27
4 lis 2019 Slavia Slavia 3-2 Gomel Gomel
4 lis 2019 Tarpeda Tarpeda 0-0 Energetyk-BDU Energetyk-BDU
3 lis 2019 BATE BATE 2-4 Isloch Isloch
3 lis 2019 Dinamo Brest Dinamo Brest 1-1 Shakhtyor Shakhtyor
3 lis 2019 Dnyapro Dnyapro 2-0 Vitebsk Vitebsk
3 lis 2019 Torpedo BelAZ Torpedo BelAZ 4-0 Dinamo Minsk Dinamo Minsk
2 lis 2019 Gorodeya Gorodeya 1-0 Neman Grodno Neman Grodno
1 lis 2019 Minsk Minsk 1-0 Slutsk Slutsk
Kolejka 16
30 paź 2019 Dnyapro Dnyapro 0-1 BATE BATE
30 paź 2019 Slavia Slavia 1-1 Dinamo Minsk Dinamo Minsk
30 paź 2019 Tarpeda Tarpeda 0-0 Shakhtyor Shakhtyor
21 lip 2019 Vitebsk Vitebsk 1-1 Minsk Minsk
20 lip 2019 Dinamo Brest Dinamo Brest 4-1 Torpedo BelAZ Torpedo BelAZ
20 lip 2019 Gorodeya Gorodeya 1-2 Isloch Isloch
19 lip 2019 Neman Grodno Neman Grodno 1-1 Gomel Gomel
19 lip 2019 Energetyk-BDU Energetyk-BDU 0-1 Slutsk Slutsk
Kolejka 26
27 paź 2019 Shakhtyor Shakhtyor 2-2 BATE BATE
27 paź 2019 Vitebsk Vitebsk 0-0 Torpedo BelAZ Torpedo BelAZ
26 paź 2019 Isloch Isloch 1-1 Dnyapro Dnyapro
26 paź 2019 Gomel Gomel 1-2 Dinamo Brest Dinamo Brest
26 paź 2019 Slutsk Slutsk 0-0 Slavia Slavia
26 paź 2019 Energetyk-BDU Energetyk-BDU 3-3 Dinamo Minsk Dinamo Minsk
26 paź 2019 Tarpeda Tarpeda - Gorodeya Gorodeya
25 paź 2019 Neman Grodno Neman Grodno 1-0 Minsk Minsk
Kolejka 25
21 paź 2019 Gorodeya Gorodeya 1-0 Energetyk-BDU Energetyk-BDU
20 paź 2019 Dinamo Brest Dinamo Brest 3-2 Slutsk Slutsk
20 paź 2019 Dnyapro Dnyapro 2-0 Shakhtyor Shakhtyor
20 paź 2019 Torpedo BelAZ Torpedo BelAZ 1-3 Isloch Isloch
19 paź 2019 Dinamo Minsk Dinamo Minsk 0-2 Vitebsk Vitebsk
19 paź 2019 BATE BATE 1-1 Gomel Gomel
19 paź 2019 Slavia Slavia 0-1 Neman Grodno Neman Grodno
18 paź 2019 Minsk Minsk 0-0 Tarpeda Tarpeda
Kolejka 24
6 paź 2019 Gomel Gomel 0-0 Dnyapro Dnyapro
6 paź 2019 Energetyk-BDU Energetyk-BDU 2-0 Vitebsk Vitebsk
6 paź 2019 Isloch Isloch 1-1 Dinamo Minsk Dinamo Minsk
5 paź 2019 Neman Grodno Neman Grodno 0-1 Dinamo Brest Dinamo Brest
5 paź 2019 Shakhtyor Shakhtyor 3-0 Torpedo BelAZ Torpedo BelAZ
5 paź 2019 Slutsk Slutsk 0-3 BATE BATE
4 paź 2019 Gorodeya Gorodeya 1-2 Minsk Minsk
4 paź 2019 Tarpeda Tarpeda 0-0 Slavia Slavia
Kolejka 23
29 wrz 2019 Dinamo Minsk Dinamo Minsk 1-1 Shakhtyor Shakhtyor
29 wrz 2019 Vitebsk Vitebsk 2-0 Isloch Isloch
29 wrz 2019 Slavia Slavia 0-1 Gorodeya Gorodeya
28 wrz 2019 BATE BATE 1-0 Neman Grodno Neman Grodno
28 wrz 2019 Torpedo BelAZ Torpedo BelAZ 2-0 Gomel Gomel
28 wrz 2019 Dinamo Brest Dinamo Brest - Tarpeda Tarpeda
27 wrz 2019 Dnyapro Dnyapro 2-0 Slutsk Slutsk
27 wrz 2019 Minsk Minsk 1-6 Energetyk-BDU Energetyk-BDU
Kolejka 18
25 wrz 2019 Dinamo Brest Dinamo Brest 1-1 BATE BATE
19 sie 2019 Slutsk Slutsk 0-5 Shakhtyor Shakhtyor
18 sie 2019 Gorodeya Gorodeya 3-1 Dinamo Minsk Dinamo Minsk
18 sie 2019 Tarpeda Tarpeda - Vitebsk Vitebsk
17 sie 2019 Minsk Minsk 2-0 Torpedo BelAZ Torpedo BelAZ
17 sie 2019 Slavia Slavia 1-0 Dnyapro Dnyapro
16 sie 2019 Neman Grodno Neman Grodno 1-1 Isloch Isloch
16 sie 2019 Energetyk-BDU Energetyk-BDU 1-1 Gomel Gomel
Kolejka 15
25 wrz 2019 Gorodeya Gorodeya 0-0 Shakhtyor Shakhtyor
25 wrz 2019 Slavia Slavia 0-1 Vitebsk Vitebsk
14 lip 2019 Dinamo Brest Dinamo Brest 1-2 Dinamo Minsk Dinamo Minsk
13 lip 2019 BATE BATE 4-1 Torpedo BelAZ Torpedo BelAZ
13 lip 2019 Neman Grodno Neman Grodno 0-0 Slutsk Slutsk
13 lip 2019 Tarpeda Tarpeda 1-2 Gomel Gomel
12 lip 2019 Minsk Minsk 3-3 Isloch Isloch
12 lip 2019 Dnyapro Dnyapro 3-4 Energetyk-BDU Energetyk-BDU
Kolejka 22
22 wrz 2019 Gomel Gomel 0-1 Dinamo Minsk Dinamo Minsk
22 wrz 2019 Energetyk-BDU Energetyk-BDU 1-2 Isloch Isloch
22 wrz 2019 Tarpeda Tarpeda - BATE BATE
21 wrz 2019 Shakhtyor Shakhtyor 4-0 Vitebsk Vitebsk
21 wrz 2019 Neman Grodno Neman Grodno 1-0 Dnyapro Dnyapro
21 wrz 2019 Slutsk Slutsk 1-2 Torpedo BelAZ Torpedo BelAZ
20 wrz 2019 Gorodeya Gorodeya 1-3 Dinamo Brest Dinamo Brest
20 wrz 2019 Minsk Minsk 1-0 Slavia Slavia
Kolejka 21
16 wrz 2019 Vitebsk Vitebsk 1-2 Gomel Gomel
15 wrz 2019 Dinamo Minsk Dinamo Minsk 2-1 Slutsk Slutsk
15 wrz 2019 Isloch Isloch 0-1 Shakhtyor Shakhtyor
15 wrz 2019 Slavia Slavia 2-2 Energetyk-BDU Energetyk-BDU
14 wrz 2019 BATE BATE 2-1 Gorodeya Gorodeya
14 wrz 2019 Dinamo Brest Dinamo Brest 3-0 Minsk Minsk
14 wrz 2019 Torpedo BelAZ Torpedo BelAZ 1-0 Neman Grodno Neman Grodno
13 wrz 2019 Dnyapro Dnyapro 0-0 Tarpeda Tarpeda
Kolejka 20
1 wrz 2019 Minsk Minsk 3-2 BATE BATE
1 wrz 2019 Energetyk-BDU Energetyk-BDU 1-2 Shakhtyor Shakhtyor
1 wrz 2019 Neman Grodno Neman Grodno 0-1 Dinamo Minsk Dinamo Minsk
31 sie 2019 Gomel Gomel 2-2 Isloch Isloch
31 sie 2019 Slutsk Slutsk 3-0 Vitebsk Vitebsk
31 sie 2019 Slavia Slavia 2-4 Dinamo Brest Dinamo Brest
30 sie 2019 Gorodeya Gorodeya 3-2 Dnyapro Dnyapro
30 sie 2019 Tarpeda Tarpeda 0-3 Torpedo BelAZ Torpedo BelAZ
Kolejka 19
25 sie 2019 BATE BATE 4-0 Slavia Slavia
25 sie 2019 Shakhtyor Shakhtyor 3-1 Gomel Gomel
25 sie 2019 Torpedo BelAZ Torpedo BelAZ 1-1 Gorodeya Gorodeya
25 sie 2019 Dinamo Minsk Dinamo Minsk 0-0 Tarpeda Tarpeda
24 sie 2019 Dinamo Brest Dinamo Brest 6-2 Energetyk-BDU Energetyk-BDU
24 sie 2019 Vitebsk Vitebsk 0-0 Neman Grodno Neman Grodno
23 sie 2019 Dnyapro Dnyapro 1-0 Minsk Minsk
23 sie 2019 Isloch Isloch 0-1 Slutsk Slutsk
Kolejka 17
12 sie 2019 Shakhtyor Shakhtyor 6-0 Neman Grodno Neman Grodno
11 sie 2019 Dinamo Minsk Dinamo Minsk 3-2 Minsk Minsk
11 sie 2019 BATE BATE 4-1 Energetyk-BDU Energetyk-BDU
11 sie 2019 Vitebsk Vitebsk 0-2 Gorodeya Gorodeya
10 sie 2019 Dnyapro Dnyapro 0-1 Dinamo Brest Dinamo Brest
10 sie 2019 Gomel Gomel 3-4 Slutsk Slutsk
9 sie 2019 Isloch Isloch 3-0 Tarpeda Tarpeda
9 sie 2019 Torpedo BelAZ Torpedo BelAZ 1-1 Slavia Slavia
Kolejka 14
7 lip 2019 Gomel Gomel 0-0 Gorodeya Gorodeya
7 lip 2019 Slutsk Slutsk 1-0 Tarpeda Tarpeda
7 lip 2019 Isloch Isloch 2-1 Slavia Slavia
6 lip 2019 Vitebsk Vitebsk 0-1 Dinamo Brest Dinamo Brest
6 lip 2019 Shakhtyor Shakhtyor 3-2 Minsk Minsk
6 lip 2019 Energetyk-BDU Energetyk-BDU 2-4 Neman Grodno Neman Grodno
5 lip 2019 Torpedo BelAZ Torpedo BelAZ 1-0 Dnyapro Dnyapro
5 lip 2019 Dinamo Minsk Dinamo Minsk 1-2 BATE BATE
Kolejka 13
30 cze 2019 BATE BATE 3-0 Vitebsk Vitebsk
30 cze 2019 Dnyapro Dnyapro 0-2 Dinamo Minsk Dinamo Minsk
30 cze 2019 Slavia Slavia 0-1 Shakhtyor Shakhtyor
29 cze 2019 Dinamo Brest Dinamo Brest 5-1 Isloch Isloch
29 cze 2019 Gorodeya Gorodeya 1-0 Slutsk Slutsk
29 cze 2019 Minsk Minsk 3-2 Gomel Gomel
28 cze 2019 Torpedo BelAZ Torpedo BelAZ 3-3 Energetyk-BDU Energetyk-BDU
28 cze 2019 Tarpeda Tarpeda 0-3 Neman Grodno Neman Grodno
Kolejka 12
23 cze 2019 Gomel Gomel 2-2 Slavia Slavia
23 cze 2019 Vitebsk Vitebsk 2-1 Dnyapro Dnyapro
23 cze 2019 Slutsk Slutsk 1-0 Minsk Minsk
22 cze 2019 Shakhtyor Shakhtyor 0-0 Dinamo Brest Dinamo Brest
22 cze 2019 Dinamo Minsk Dinamo Minsk 0-3 Torpedo BelAZ Torpedo BelAZ
22 cze 2019 Isloch Isloch 0-0 BATE BATE
21 cze 2019 Neman Grodno Neman Grodno 1-3 Gorodeya Gorodeya
21 cze 2019 Energetyk-BDU Energetyk-BDU 2-1 Tarpeda Tarpeda
Kolejka 11
16 cze 2019 Dinamo Brest Dinamo Brest 3-0 Gomel Gomel
16 cze 2019 Dinamo Minsk Dinamo Minsk 6-1 Energetyk-BDU Energetyk-BDU
16 cze 2019 BATE BATE 3-1 Shakhtyor Shakhtyor
15 cze 2019 Torpedo BelAZ Torpedo BelAZ 1-0 Vitebsk Vitebsk
15 cze 2019 Slavia Slavia 1-1 Slutsk Slutsk
15 cze 2019 Dnyapro Dnyapro 3-0 Isloch Isloch
14 cze 2019 Gorodeya Gorodeya 0-0 Tarpeda Tarpeda
14 cze 2019 Minsk Minsk 2-1 Neman Grodno Neman Grodno
Kolejka 10
2 cze 2019 Neman Grodno Neman Grodno 0-1 Slavia Slavia
2 cze 2019 Slutsk Slutsk 1-3 Dinamo Brest Dinamo Brest
2 cze 2019 Tarpeda Tarpeda 0-0 Minsk Minsk
1 cze 2019 Gomel Gomel 0-2 BATE BATE
1 cze 2019 Vitebsk Vitebsk 1-3 Dinamo Minsk Dinamo Minsk
1 cze 2019 Energetyk-BDU Energetyk-BDU 0-0 Gorodeya Gorodeya
31 maj 2019 Shakhtyor Shakhtyor 3-1 Dnyapro Dnyapro
31 maj 2019 Isloch Isloch 1-0 Torpedo BelAZ Torpedo BelAZ
Kolejka 9
25 maj 2019 Dinamo Brest Dinamo Brest 6-1 Neman Grodno Neman Grodno
25 maj 2019 Slavia Slavia 2-0 Tarpeda Tarpeda
25 maj 2019 Minsk Minsk 0-3 Gorodeya Gorodeya
24 maj 2019 Dnyapro Dnyapro 1-1 Gomel Gomel
24 maj 2019 BATE BATE 3-0 Slutsk Slutsk
24 maj 2019 Dinamo Minsk Dinamo Minsk 1-0 Isloch Isloch
22 maj 2019 Torpedo BelAZ Torpedo BelAZ 0-1 Shakhtyor Shakhtyor
22 maj 2019 Vitebsk Vitebsk 3-0 Energetyk-BDU Energetyk-BDU
Kolejka 8
19 maj 2019 Slutsk Slutsk 2-2 Dnyapro Dnyapro
19 maj 2019 Tarpeda Tarpeda 0-1 Dinamo Brest Dinamo Brest
18 maj 2019 Shakhtyor Shakhtyor 3-0 Dinamo Minsk Dinamo Minsk
18 maj 2019 Gomel Gomel 2-3 Torpedo BelAZ Torpedo BelAZ
18 maj 2019 Isloch Isloch 3-0 Vitebsk Vitebsk
17 maj 2019 Gorodeya Gorodeya 1-0 Slavia Slavia
17 maj 2019 Neman Grodno Neman Grodno 0-1 BATE BATE
17 maj 2019 Energetyk-BDU Energetyk-BDU 3-3 Minsk Minsk
Kolejka 7
12 maj 2019 BATE BATE 1-0 Tarpeda Tarpeda
12 maj 2019 Vitebsk Vitebsk 1-0 Shakhtyor Shakhtyor
12 maj 2019 Dinamo Minsk Dinamo Minsk 3-1 Gomel Gomel
11 maj 2019 Torpedo BelAZ Torpedo BelAZ 1-0 Slutsk Slutsk
11 maj 2019 Dinamo Brest Dinamo Brest 4-0 Gorodeya Gorodeya
11 maj 2019 Dnyapro Dnyapro 0-3 Neman Grodno Neman Grodno
11 maj 2019 Isloch Isloch 2-1 Energetyk-BDU Energetyk-BDU
10 maj 2019 Slavia Slavia 4-3 Minsk Minsk
Kolejka 6
6 maj 2019 Shakhtyor Shakhtyor 1-0 Isloch Isloch
6 maj 2019 Gorodeya Gorodeya 1-0 BATE BATE
6 maj 2019 Gomel Gomel 1-2 Vitebsk Vitebsk
5 maj 2019 Minsk Minsk 1-2 Dinamo Brest Dinamo Brest
5 maj 2019 Slutsk Slutsk 2-1 Dinamo Minsk Dinamo Minsk
5 maj 2019 Energetyk-BDU Energetyk-BDU 1-2 Slavia Slavia
4 maj 2019 Neman Grodno Neman Grodno 0-0 Torpedo BelAZ Torpedo BelAZ
4 maj 2019 Tarpeda Tarpeda 0-1 Dnyapro Dnyapro
Kolejka 5
27 kwi 2019 Dnyapro Dnyapro 0-0 Gorodeya Gorodeya
27 kwi 2019 Shakhtyor Shakhtyor 3-4 Energetyk-BDU Energetyk-BDU
27 kwi 2019 Isloch Isloch 3-1 Gomel Gomel
26 kwi 2019 BATE BATE 1-0 Minsk Minsk
26 kwi 2019 Dinamo Minsk Dinamo Minsk 0-1 Neman Grodno Neman Grodno
26 kwi 2019 Vitebsk Vitebsk 2-2 Slutsk Slutsk
25 kwi 2019 Dinamo Brest Dinamo Brest 0-0 Slavia Slavia
25 kwi 2019 Torpedo BelAZ Torpedo BelAZ 2-0 Tarpeda Tarpeda
Kolejka 4
21 kwi 2019 Gomel Gomel 0-1 Shakhtyor Shakhtyor
21 kwi 2019 Energetyk-BDU Energetyk-BDU 1-1 Dinamo Brest Dinamo Brest
21 kwi 2019 Slutsk Slutsk 1-3 Isloch Isloch
20 kwi 2019 Gorodeya Gorodeya 0-3 Torpedo BelAZ Torpedo BelAZ
20 kwi 2019 Tarpeda Tarpeda 0-1 Dinamo Minsk Dinamo Minsk
20 kwi 2019 Slavia Slavia 1-2 BATE BATE
19 kwi 2019 Neman Grodno Neman Grodno 1-0 Vitebsk Vitebsk
19 kwi 2019 Minsk Minsk 0-0 Dnyapro Dnyapro
Kolejka 3
15 kwi 2019 Shakhtyor Shakhtyor 1-0 Slutsk Slutsk
14 kwi 2019 Dinamo Minsk Dinamo Minsk 1-0 Gorodeya Gorodeya
14 kwi 2019 Vitebsk Vitebsk 1-1 Tarpeda Tarpeda
14 kwi 2019 Isloch Isloch 1-0 Neman Grodno Neman Grodno
14 kwi 2019 BATE BATE 0-1 Dinamo Brest Dinamo Brest
13 kwi 2019 Gomel Gomel 3-0 Energetyk-BDU Energetyk-BDU
13 kwi 2019 Torpedo BelAZ Torpedo BelAZ 1-1 Minsk Minsk
12 kwi 2019 Dnyapro Dnyapro 1-2 Slavia Slavia
Kolejka 2
7 kwi 2019 Dinamo Brest Dinamo Brest 3-1 Dnyapro Dnyapro
7 kwi 2019 Slavia Slavia 1-2 Torpedo BelAZ Torpedo BelAZ
6 kwi 2019 Tarpeda Tarpeda 1-0 Isloch Isloch
6 kwi 2019 Neman Grodno Neman Grodno 0-3 Shakhtyor Shakhtyor
6 kwi 2019 Slutsk Slutsk 0-6 Gomel Gomel
6 kwi 2019 Energetyk-BDU Energetyk-BDU 0-4 BATE BATE
5 kwi 2019 Gorodeya Gorodeya 1-1 Vitebsk Vitebsk
5 kwi 2019 Minsk Minsk 0-0 Dinamo Minsk Dinamo Minsk
Kolejka 1
31 mar 2019 Slutsk Slutsk 0-0 Energetyk-BDU Energetyk-BDU
31 mar 2019 Torpedo BelAZ Torpedo BelAZ 1-2 Dinamo Brest Dinamo Brest
31 mar 2019 Dinamo Minsk Dinamo Minsk 1-0 Slavia Slavia
30 mar 2019 BATE BATE 2-0 Dnyapro Dnyapro
30 mar 2019 Shakhtyor Shakhtyor 1-0 Tarpeda Tarpeda
30 mar 2019 Isloch Isloch 2-0 Gorodeya Gorodeya
29 mar 2019 Gomel Gomel 2-3 Neman Grodno Neman Grodno
29 mar 2019 Minsk Minsk 0-0 Vitebsk Vitebsk

Inne sezony:

Strzelcy {{title}} - Premier League

#
Zawodnik
Bramki(karne)
Asysty
Bramki
Asysty
Żółte kartki
Czerwone kartki
Łącznie
1
19 (5)
2
14 (1)
3
14 (3)
4
12 (0)
5
12 (0)
{{$index + 1}}
{{player.value_1}}
{{player.value_1}}
{{player.value_2}}
{{player.value_3}}

Statystyki z Premier League

Najwięcej strzelonych bramek:
0,9
Najwięcej straconych bramek:
2,3
Najwięcej meczów powyżej 2,5 bramki:
2
Najwięcej meczów poniżej 2,5 bramki:
30
Największe śr. posiadanie piłki:
51,6
Najmniejsze śr. posiadanie piłki:
37,6
Najwięcej strzałów na mecz:
10,2
Najwięcej fauli na mecz:
14,9
Najwięcej kartek na mecz:
2,3

Tabela ligowa - Premier League

#
Drużyna
M
Z
+/-
Pkt
1
Liga Mistrzów kwalifikacje
30
23
48
75
2
Liga Europejska
30
22
40
70
3
Liga Europejska
30
20
38
65
4
30
15
4
50
5
30
13
6
47
6
30
13
5
45
7
30
12
2
44
8