Ważne
W trakcie
Nadchodzące
Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące

Terminarz - Priemjer Liga (Liga Rosyjska) - sezon 2019/2020

Regularny sezon
Kolejka 30
17 maj 2020 Rostov Rostov 02:00 Zenit Zenit
17 maj 2020 Krasnodar Krasnodar 02:00 Akhmat Grozny Akhmat Grozny
17 maj 2020 CSKA Moskwa CSKA Moskwa 02:00 Tambov Tambov
17 maj 2020 Dynamo Moskwa Dynamo Moskwa 02:00 Orenburg Orenburg
17 maj 2020 Rubin Kazan Rubin Kazan 02:00 Spartak Moskwa Spartak Moskwa
17 maj 2020 Krylya Sovetov Krylya Sovetov 02:00 Sochi Sochi
17 maj 2020 Ufa Ufa 02:00 Arsenal Tula Arsenal Tula
17 maj 2020 Ural Ural 02:00 Lokomotiv Moskwa Lokomotiv Moskwa
Kolejka 29
10 maj 2020 Zenit Zenit 02:00 Orenburg Orenburg
10 maj 2020 Spartak Moskwa Spartak Moskwa 02:00 Akhmat Grozny Akhmat Grozny
10 maj 2020 Tambov Tambov 02:00 Sochi Sochi
10 maj 2020 Lokomotiv Moskwa Lokomotiv Moskwa 02:00 CSKA Moskwa CSKA Moskwa
10 maj 2020 Rubin Kazan Rubin Kazan 02:00 Rostov Rostov
10 maj 2020 Krylya Sovetov Krylya Sovetov 02:00 Krasnodar Krasnodar
10 maj 2020 Ufa Ufa 02:00 Dynamo Moskwa Dynamo Moskwa
10 maj 2020 Ural Ural 02:00 Arsenal Tula Arsenal Tula
Kolejka 28
3 maj 2020 Krasnodar Krasnodar 02:00 Ural Ural
3 maj 2020 CSKA Moskwa CSKA Moskwa 02:00 Rubin Kazan Rubin Kazan
3 maj 2020 Dynamo Moskwa Dynamo Moskwa 02:00 Krylya Sovetov Krylya Sovetov
3 maj 2020 Lokomotiv Moskwa Lokomotiv Moskwa 02:00 Ufa Ufa
3 maj 2020 Akhmat Grozny Akhmat Grozny 02:00 Zenit Zenit
3 maj 2020 Sochi Sochi 02:00 Spartak Moskwa Spartak Moskwa
3 maj 2020 Arsenal Tula Arsenal Tula 02:00 Tambov Tambov
3 maj 2020 Orenburg Orenburg 02:00 Rostov Rostov
Kolejka 27
26 kwi 2020 Zenit Zenit 02:00 Sochi Sochi
26 kwi 2020 Spartak Moskwa Spartak Moskwa 02:00 Lokomotiv Moskwa Lokomotiv Moskwa
26 kwi 2020 Rostov Rostov 02:00 Ufa Ufa
26 kwi 2020 Tambov Tambov 02:00 Akhmat Grozny Akhmat Grozny
26 kwi 2020 Rubin Kazan Rubin Kazan 02:00 Krasnodar Krasnodar
26 kwi 2020 Arsenal Tula Arsenal Tula 02:00 Krylya Sovetov Krylya Sovetov
26 kwi 2020 Ural Ural 02:00 Dynamo Moskwa Dynamo Moskwa
26 kwi 2020 Orenburg Orenburg 02:00 CSKA Moskwa CSKA Moskwa
Kolejka 26
19 kwi 2020 Spartak Moskwa Spartak Moskwa 02:00 Tambov Tambov
19 kwi 2020 Krasnodar Krasnodar 02:00 Zenit Zenit
19 kwi 2020 Dynamo Moskwa Dynamo Moskwa 02:00 Arsenal Tula Arsenal Tula
19 kwi 2020 Lokomotiv Moskwa Lokomotiv Moskwa 02:00 Sochi Sochi
19 kwi 2020 Akhmat Grozny Akhmat Grozny 02:00 CSKA Moskwa CSKA Moskwa
19 kwi 2020 Rubin Kazan Rubin Kazan 02:00 Orenburg Orenburg
19 kwi 2020 Krylya Sovetov Krylya Sovetov 02:00 Rostov Rostov
19 kwi 2020 Ufa Ufa 02:00 Ural Ural
Kolejka 25
12 kwi 2020 Rostov Rostov 02:00 Krasnodar Krasnodar
12 kwi 2020 Tambov Tambov 02:00 Zenit Zenit
12 kwi 2020 CSKA Moskwa CSKA Moskwa 02:00 Spartak Moskwa Spartak Moskwa
12 kwi 2020 Lokomotiv Moskwa Lokomotiv Moskwa 02:00 Krylya Sovetov Krylya Sovetov
12 kwi 2020 Sochi Sochi 02:00 Dynamo Moskwa Dynamo Moskwa
12 kwi 2020 Arsenal Tula Arsenal Tula 02:00 Akhmat Grozny Akhmat Grozny
12 kwi 2020 Ufa Ufa 02:00 Rubin Kazan Rubin Kazan
12 kwi 2020 Orenburg Orenburg 02:00 Ural Ural
Kolejka 24
5 kwi 2020 Zenit Zenit 02:00 Krylya Sovetov Krylya Sovetov
5 kwi 2020 Spartak Moskwa Spartak Moskwa 02:00 Ufa Ufa
5 kwi 2020 Rostov Rostov 02:00 Arsenal Tula Arsenal Tula
5 kwi 2020 Dynamo Moskwa Dynamo Moskwa 02:00 CSKA Moskwa CSKA Moskwa
5 kwi 2020 Akhmat Grozny Akhmat Grozny 02:00 Sochi Sochi
5 kwi 2020 Rubin Kazan Rubin Kazan 02:00 Lokomotiv Moskwa Lokomotiv Moskwa
5 kwi 2020 Ural Ural 02:00 Tambov Tambov
5 kwi 2020 Orenburg Orenburg 02:00 Krasnodar Krasnodar
Kolejka 23
22 mar 2020 Krasnodar Krasnodar 01:00 Dynamo Moskwa Dynamo Moskwa
22 mar 2020 CSKA Moskwa CSKA Moskwa 01:00 Zenit Zenit
22 mar 2020 Lokomotiv Moskwa Lokomotiv Moskwa 01:00 Orenburg Orenburg
22 mar 2020 Sochi Sochi 01:00 Rostov Rostov
22 mar 2020 Arsenal Tula Arsenal Tula 01:00 Spartak Moskwa Spartak Moskwa
22 mar 2020 Krylya Sovetov Krylya Sovetov 01:00 Akhmat Grozny Akhmat Grozny
22 mar 2020 Ufa Ufa 01:00 Tambov Tambov
22 mar 2020 Ural Ural 01:00 Rubin Kazan Rubin Kazan
Kolejka 22
15 mar 2020 Zenit Zenit 01:00 Ural Ural
15 mar 2020 Rostov Rostov 01:00 Lokomotiv Moskwa Lokomotiv Moskwa
15 mar 2020 Tambov Tambov 01:00 Krylya Sovetov Krylya Sovetov
15 mar 2020 CSKA Moskwa CSKA Moskwa 01:00 Ufa Ufa
15 mar 2020 Akhmat Grozny Akhmat Grozny 01:00 Dynamo Moskwa Dynamo Moskwa
15 mar 2020 Sochi Sochi 01:00 Krasnodar Krasnodar
15 mar 2020 Arsenal Tula Arsenal Tula 01:00 Rubin Kazan Rubin Kazan
15 mar 2020 Orenburg Orenburg 01:00 Spartak Moskwa Spartak Moskwa
Kolejka 21
8 mar 2020 Spartak Moskwa Spartak Moskwa 01:00 Krasnodar Krasnodar
8 mar 2020 Rostov Rostov 01:00 CSKA Moskwa CSKA Moskwa
8 mar 2020 Dynamo Moskwa Dynamo Moskwa 01:00 Tambov Tambov
8 mar 2020 Lokomotiv Moskwa Lokomotiv Moskwa 01:00 Akhmat Grozny Akhmat Grozny
8 mar 2020 Rubin Kazan Rubin Kazan 01:00 Krylya Sovetov Krylya Sovetov
8 mar 2020 Orenburg Orenburg 01:00 Arsenal Tula Arsenal Tula
8 mar 2020 Zenit Zenit 01:00 Ufa Ufa
8 mar 2020 Sochi Sochi 01:00 Ural Ural
Kolejka 20
1 mar 2020 Zenit Zenit 01:00 Lokomotiv Moskwa Lokomotiv Moskwa
1 mar 2020 Krasnodar Krasnodar 01:00 Ufa Ufa
1 mar 2020 Tambov Tambov 01:00 Rubin Kazan Rubin Kazan
1 mar 2020 CSKA Moskwa CSKA Moskwa 01:00 Ural Ural
1 mar 2020 Dynamo Moskwa Dynamo Moskwa 01:00 Spartak Moskwa Spartak Moskwa
1 mar 2020 Akhmat Grozny Akhmat Grozny 01:00 Rostov Rostov
1 mar 2020 Sochi Sochi 01:00 Arsenal Tula Arsenal Tula
1 mar 2020 Krylya Sovetov Krylya Sovetov 01:00 Orenburg Orenburg
Kolejka 19
8 gru 2019 Spartak Moskwa Spartak Moskwa 17:00 Rostov Rostov
8 gru 2019 Sochi Sochi 14:30 Rubin Kazan Rubin Kazan
8 gru 2019 Krylya Sovetov Krylya Sovetov 12:00 Ural Ural
7 gru 2019 Akhmat Grozny Akhmat Grozny 17:00 Ufa Ufa
7 gru 2019 Krasnodar Krasnodar 14:30 CSKA Moskwa CSKA Moskwa
7 gru 2019 Tambov Tambov 12:00 Orenburg Orenburg
6 gru 2019 Zenit Zenit 17:30 Dynamo Moskwa Dynamo Moskwa
6 gru 2019 Arsenal Tula Arsenal Tula 17:30 Lokomotiv Moskwa Lokomotiv Moskwa
Kolejka 18
2 gru 2019 Krasnodar Krasnodar 17:30 Tambov Tambov
2 gru 2019 CSKA Moskwa CSKA Moskwa 17:30 Arsenal Tula Arsenal Tula
1 gru 2019 Zenit Zenit 17:00 Spartak Moskwa Spartak Moskwa
1 gru 2019 Lokomotiv Moskwa Lokomotiv Moskwa 14:30 Dynamo Moskwa Dynamo Moskwa
1 gru 2019 Sochi Sochi 12:00 Orenburg Orenburg
30 lis 2019 Akhmat Grozny Akhmat Grozny 17:00 Rubin Kazan Rubin Kazan
30 lis 2019 Rostov Rostov 14:30 Ural Ural
30 lis 2019 Krylya Sovetov Krylya Sovetov 12:00 Ufa Ufa
Kolejka 17
24 lis 2019 CSKA Moskwa CSKA Moskwa 17:00 Krylya Sovetov Krylya Sovetov
24 lis 2019 Arsenal Tula Arsenal Tula 14:30 Krasnodar Krasnodar
24 lis 2019 Ural Ural 12:00 Spartak Moskwa Spartak Moskwa
24 lis 2019 Ufa Ufa 09:30 Sochi Sochi
23 lis 2019 Dynamo Moskwa Dynamo Moskwa 14:30 Rostov Rostov
23 lis 2019 Rubin Kazan Rubin Kazan 12:00 Zenit Zenit
23 lis 2019 Orenburg Orenburg 09:30 Akhmat Grozny Akhmat Grozny
22 lis 2019 Tambov Tambov 17:30 Lokomotiv Moskwa Lokomotiv Moskwa
Kolejka 16
10 lis 2019 Lokomotiv Moskwa Lokomotiv Moskwa 17:00 Krasnodar Krasnodar
10 lis 2019 Sochi Sochi 14:30 CSKA Moskwa CSKA Moskwa
10 lis 2019 Arsenal Tula Arsenal Tula 12:00 Zenit Zenit
10 lis 2019 Orenburg Orenburg 09:30 Ufa Ufa
9 lis 2019 Spartak Moskwa Spartak Moskwa 17:00 Krylya Sovetov Krylya Sovetov
9 lis 2019 Rostov Rostov 14:30 Tambov Tambov
9 lis 2019 Rubin Kazan Rubin Kazan 12:00 Dynamo Moskwa Dynamo Moskwa
8 lis 2019 Akhmat Grozny Akhmat Grozny 17:30 Ural Ural
Kolejka 15
4 lis 2019 Spartak Moskwa Spartak Moskwa 17:00 Arsenal Tula Arsenal Tula
4 lis 2019 Krylya Sovetov Krylya Sovetov 14:30 Rubin Kazan Rubin Kazan
4 lis 2019 Ural Ural 12:00 Orenburg Orenburg
3 lis 2019 Krasnodar Krasnodar 14:30 Rostov Rostov
2 lis 2019 Zenit Zenit 17:00 CSKA Moskwa CSKA Moskwa
2 lis 2019 Sochi Sochi 14:30 Tambov Tambov
2 lis 2019 Dynamo Moskwa Dynamo Moskwa 12:00 Akhmat Grozny Akhmat Grozny
2 lis 2019 Ufa Ufa 12:00 Lokomotiv Moskwa Lokomotiv Moskwa
Kolejka 14
27 paź 2019 Krasnodar Krasnodar 17:00 Orenburg Orenburg
27 paź 2019 CSKA Moskwa CSKA Moskwa 14:30 Dynamo Moskwa Dynamo Moskwa
27 paź 2019 Lokomotiv Moskwa Lokomotiv Moskwa 14:30 Spartak Moskwa Spartak Moskwa
27 paź 2019 Krylya Sovetov Krylya Sovetov 12:00 Zenit Zenit
26 paź 2019 Rostov Rostov 18:00 Sochi Sochi
26 paź 2019 Akhmat Grozny Akhmat Grozny 15:30 Arsenal Tula Arsenal Tula
26 paź 2019 Tambov Tambov 13:00 Ufa Ufa
25 paź 2019 Rubin Kazan Rubin Kazan 18:30 Ural Ural
Kolejka 13
20 paź 2019 Dynamo Moskwa Dynamo Moskwa 1-1 Krasnodar Krasnodar
20 paź 2019 Arsenal Tula Arsenal Tula 1-1 Sochi Sochi
20 paź 2019 Ufa Ufa 1-1 CSKA Moskwa CSKA Moskwa
20 paź 2019 Orenburg Orenburg 0-1 Krylya Sovetov Krylya Sovetov
19 paź 2019 Zenit Zenit 6-1 Rostov Rostov
19 paź 2019 Spartak Moskwa Spartak Moskwa 0-0 Rubin Kazan Rubin Kazan
19 paź 2019 Tambov Tambov 1-2 Ural Ural
18 paź 2019 Akhmat Grozny Akhmat Grozny 0-2 Lokomotiv Moskwa Lokomotiv Moskwa
Kolejka 12
6 paź 2019 Krasnodar Krasnodar 2-1 Spartak Moskwa Spartak Moskwa
6 paź 2019 CSKA Moskwa CSKA Moskwa 1-3 Rostov Rostov
6 paź 2019 Lokomotiv Moskwa Lokomotiv Moskwa 2-1 Arsenal Tula Arsenal Tula
6 paź 2019 Ural Ural 2-3 Zenit Zenit
5 paź 2019 Sochi Sochi 0-2 Krylya Sovetov Krylya Sovetov
5 paź 2019 Rubin Kazan Rubin Kazan 2-1 Tambov Tambov
5 paź 2019 Orenburg Orenburg 2-0 Dynamo Moskwa Dynamo Moskwa
5 paź 2019 Ufa Ufa 0-1 Akhmat Grozny Akhmat Grozny
Kolejka 11
30 wrz 2019 Sochi Sochi 2-0 Akhmat Grozny Akhmat Grozny
29 wrz 2019 Krasnodar Krasnodar 2-0 Arsenal Tula Arsenal Tula
29 wrz 2019 Spartak Moskwa Spartak Moskwa 1-2 Orenburg Orenburg
29 wrz 2019 Rubin Kazan Rubin Kazan 0-0 Ufa Ufa
29 wrz 2019 Ural Ural 0-3 CSKA Moskwa CSKA Moskwa
28 wrz 2019 Lokomotiv Moskwa Lokomotiv Moskwa 1-0 Zenit Zenit
28 wrz 2019 Rostov Rostov 3-0 Dynamo Moskwa Dynamo Moskwa
28 wrz 2019 Krylya Sovetov Krylya Sovetov 2-0 Tambov Tambov
Kolejka 10
22 wrz 2019 CSKA Moskwa CSKA Moskwa 3-2 Krasnodar Krasnodar
22 wrz 2019 Arsenal Tula Arsenal Tula 1-1 Ural Ural
22 wrz 2019 Dynamo Moskwa Dynamo Moskwa 2-3 Sochi Sochi
22 wrz 2019 Orenburg Orenburg 2-3 Lokomotiv Moskwa Lokomotiv Moskwa
21 wrz 2019 Zenit Zenit 5-0 Rubin Kazan Rubin Kazan
21 wrz 2019 Tambov Tambov 2-1 Rostov Rostov
21 wrz 2019 Akhmat Grozny Akhmat Grozny 1-1 Krylya Sovetov Krylya Sovetov
20 wrz 2019 Ufa Ufa 1-0 Spartak Moskwa Spartak Moskwa
Kolejka 9
16 wrz 2019 Rostov Rostov 2-1 Akhmat Grozny Akhmat Grozny
16 wrz 2019 Dynamo Moskwa Dynamo Moskwa 0-0 Ufa Ufa
15 wrz 2019 Krasnodar Krasnodar 5-2 Krylya Sovetov Krylya Sovetov
15 wrz 2019 Tambov Tambov 0-2 CSKA Moskwa CSKA Moskwa
15 wrz 2019 Orenburg Orenburg 2-1 Rubin Kazan Rubin Kazan
14 wrz 2019 Sochi Sochi 0-1 Lokomotiv Moskwa Lokomotiv Moskwa
14 wrz 2019 Spartak Moskwa Spartak Moskwa 1-2 Ural Ural
13 wrz 2019 Zenit Zenit 3-1 Arsenal Tula Arsenal Tula
Kolejka 8
1 wrz 2019 Spartak Moskwa Spartak Moskwa 0-1 Zenit Zenit
1 wrz 2019 Arsenal Tula Arsenal Tula 1-2 CSKA Moskwa CSKA Moskwa
1 wrz 2019 Ural Ural 2-4 Krasnodar Krasnodar
31 sie 2019 Akhmat Grozny Akhmat Grozny 1-1 Tambov Tambov
31 sie 2019 Lokomotiv Moskwa Lokomotiv Moskwa 1-2 Rostov Rostov
31 sie 2019 Rubin Kazan Rubin Kazan 0-3 Sochi Sochi
31 sie 2019 Ufa Ufa 1-2 Orenburg Orenburg
30 sie 2019 Krylya Sovetov Krylya Sovetov 0-0 Dynamo Moskwa Dynamo Moskwa
Kolejka 7
26 sie 2019 Ural Ural 3-1 Sochi Sochi
25 sie 2019 Arsenal Tula Arsenal Tula 2-1 Orenburg Orenburg
25 sie 2019 Rostov Rostov 2-1 Rubin Kazan Rubin Kazan
25 sie 2019 Krylya Sovetov Krylya Sovetov 1-2 Spartak Moskwa Spartak Moskwa
25 sie 2019 CSKA Moskwa CSKA Moskwa 3-0 Akhmat Grozny Akhmat Grozny
24 sie 2019 Krasnodar Krasnodar 1-1 Lokomotiv Moskwa Lokomotiv Moskwa
24 sie 2019 Ufa Ufa 1-0 Zenit Zenit
24 sie 2019 Tambov Tambov 0-2 Dynamo Moskwa Dynamo Moskwa
Kolejka 6
19 sie 2019 Spartak Moskwa Spartak Moskwa 2-1 CSKA Moskwa CSKA Moskwa
18 sie 2019 Dynamo Moskwa Dynamo Moskwa 1-2 Lokomotiv Moskwa Lokomotiv Moskwa
18 sie 2019 Ufa Ufa 2-0 Rostov Rostov
18 sie 2019 Rubin Kazan Rubin Kazan 1-0 Arsenal Tula Arsenal Tula
17 sie 2019 Zenit Zenit 0-0 Akhmat Grozny Akhmat Grozny
17 sie 2019 Tambov Tambov 0-2 Krasnodar Krasnodar
17 sie 2019 Ural Ural 1-3 Krylya Sovetov Krylya Sovetov
16 sie 2019 Orenburg Orenburg 1-1 Sochi Sochi
Kolejka 5
12 sie 2019 Rostov Rostov 1-0 Krylya Sovetov Krylya Sovetov
11 sie 2019 Akhmat Grozny Akhmat Grozny 1-3 Spartak Moskwa Spartak Moskwa
11 sie 2019 CSKA Moskwa CSKA Moskwa 0-0 Sochi Sochi
11 sie 2019 Lokomotiv Moskwa Lokomotiv Moskwa 4-0 Ural Ural
11 sie 2019 Arsenal Tula Arsenal Tula 1-0 Ufa Ufa
10 sie 2019 Krasnodar Krasnodar 1-0 Rubin Kazan Rubin Kazan
10 sie 2019 Dynamo Moskwa Dynamo Moskwa 0-2 Zenit Zenit
10 sie 2019 Orenburg Orenburg 2-2 Tambov Tambov
Kolejka 4
5 sie 2019 Akhmat Grozny Akhmat Grozny 2-1 Orenburg Orenburg
4 sie 2019 Sochi Sochi 0-0 Ufa Ufa
4 sie 2019 Rubin Kazan Rubin Kazan 0-1 CSKA Moskwa CSKA Moskwa
4 sie 2019 Tambov Tambov 0-1 Arsenal Tula Arsenal Tula
3 sie 2019 Zenit Zenit 1-1 Krasnodar Krasnodar
3 sie 2019 Spartak Moskwa Spartak Moskwa 0-0 Dynamo Moskwa Dynamo Moskwa
3 sie 2019 Krylya Sovetov Krylya Sovetov 1-2 Lokomotiv Moskwa Lokomotiv Moskwa
3 sie 2019 Ural Ural 2-2 Rostov Rostov
Kolejka 3
29 lip 2019 Rubin Kazan Rubin Kazan 1-0 Akhmat Grozny Akhmat Grozny
28 lip 2019 CSKA Moskwa CSKA Moskwa 1-0 Lokomotiv Moskwa Lokomotiv Moskwa
28 lip 2019 Arsenal Tula Arsenal Tula 2-3 Rostov Rostov
28 lip 2019 Orenburg Orenburg 0-2 Zenit Zenit
27 lip 2019 Krasnodar Krasnodar 3-0 Sochi Sochi
27 lip 2019 Tambov Tambov 2-0 Spartak Moskwa Spartak Moskwa
27 lip 2019 Ufa Ufa 2-1 Krylya Sovetov Krylya Sovetov
26 lip 2019 Dynamo Moskwa Dynamo Moskwa 2-0 Ural Ural
Kolejka 2
21 lip 2019 Sochi Sochi 0-2 Zenit Zenit
21 lip 2019 Dynamo Moskwa Dynamo Moskwa 0-1 Rubin Kazan Rubin Kazan
21 lip 2019 Lokomotiv Moskwa Lokomotiv Moskwa 2-1 Tambov Tambov
21 lip 2019 Ural Ural 3-0 Akhmat Grozny Akhmat Grozny
20 lip 2019 Rostov Rostov 2-2 Spartak Moskwa Spartak Moskwa
20 lip 2019 CSKA Moskwa CSKA Moskwa 2-1 Orenburg Orenburg
20 lip 2019 Krylya Sovetov Krylya Sovetov 2-3 Arsenal Tula Arsenal Tula
20 lip 2019 Ufa Ufa 2-3 Krasnodar Krasnodar
Kolejka 1
15 lip 2019 Lokomotiv Moskwa Lokomotiv Moskwa 1-1 Rubin Kazan Rubin Kazan
14 lip 2019 Akhmat Grozny Akhmat Grozny 1-0 Krasnodar Krasnodar
14 lip 2019 Zenit Zenit 2-1 Tambov Tambov
14 lip 2019 Krylya Sovetov Krylya Sovetov 2-0 CSKA Moskwa CSKA Moskwa
13 lip 2019 Rostov Rostov 2-1 Orenburg Orenburg
13 lip 2019 Spartak Moskwa Spartak Moskwa 1-0 Sochi Sochi
13 lip 2019 Ural Ural 3-2 Ufa Ufa
12 lip 2019 Arsenal Tula Arsenal Tula 1-1 Dynamo Moskwa Dynamo Moskwa

Strzelcy {{title}} - Priemjer Liga

#
Zawodnik
Bramki(karne)
Asysty
Bramki
Asysty
Żółte kartki
Czerwone kartki
Łącznie
1
10 (0)
2
10 (2)
3
8 (3)
4
5 (0)
5
5 (1)
{{$index + 1}}
{{player.value_1}}
{{player.value_1}}
{{player.value_2}}
{{player.value_3}}

Statystyki z Priemjer Liga

Najwięcej strzelonych bramek:
0
Najwięcej straconych bramek:
2,1
Najwięcej meczów powyżej 2,5 bramki:
0
Najwięcej meczów poniżej 2,5 bramki:
13
Największe śr. posiadanie piłki:
57,1
Najmniejsze śr. posiadanie piłki:
42,2
Najwięcej strzałów na mecz:
12,1
Najwięcej fauli na mecz:
16,5
Najwięcej kartek na mecz:
3,4

Tabela ligowa - Priemjer Liga

#
Drużyna
M
Z
+/-
Pkt
1
Liga Mistrzów
+1
13
9
11
29
2
Liga Mistrzów
-1
13
9
20
29
3
Liga Mistrzów kwalifikacje
13
8
12
27
4
Liga Europejska
13
8
3
26
5
Liga Europejska kwalifikacje
13
8
8
26
6
13
5
-7
17
7
+3
13
5
2
17
8
-1
Ufa Ufa
13
4
0
16
9
+3
13
4
-4
15
10
-1
13
4
-8
15
11
-3
13
4
-2
15
12
-1
13
4
-3
14
13
Baraże o utrzymanie
13
3
-5
13
14
Baraże o utrzymanie
13
3
-11
12
15
Spadek
13
2
-6
11
16
Spadek
13
2
-10
8
×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.