Puchar - 2022/2023

1/256 finału
23 lip 2022
TJ Busov Gaboltov
-
OCFK Marhan
24 lip 2022
1. FC Cernik
0 - 1
FC Komjatice
TJ Slovan Cervenik
3 - 8 Blava 1928
TJ Spartak Horna Streda
2 - 1 Piešťany
TJ Slovan Nitra-Chrenova
2 - 5
SK Velke Zaluzie
Mokrý Háj 1 - 1
Iskra Holic
MTJ Pravenec
5 - 2 Kanianka
27 lip 2022
Obecny Futbalovy Klub Perin
1 - 1
FK Krasna
TJ Druzstevnik Blatnica
0 - 1
TJ Druzstevnik Bitarova
FK Siroke
2 - 6
OSK Sokol Chminianska Nova Ves
TJ Lokomotiva Ruskov
2 - 1
TJ Maraton Sena
TJ Oravan Rabca
0 - 1
TJ Sokol Liesek
Harichovce 2 - 4
OSK Teplicka
30 lip 2022
TJ Start Kokava nad Rimavicou
0 - 3 Poltár
TJ Pramen Dolna Strehova
1 - 7 Ďarmoty
TJ Nenince
2 - 5
TJ Partizan Osrblie
FK Iskra Hnusta
5 - 1
SK Partizan Cierny Balog
31 lip 2022
MŠK Tisovec 1 - 2 Brezno
OFK 1950 Priechod
2 - 2
TJ Slovan Tomasovce
OSK Spissky Stvrtok
1 - 2
Velka Lomnica
FC Slovan Casta
2 - 0
TJ Slovan Vistuk
SK Igram
2 - 2
MSK Senec
Slovan Modra
1 - 1
LP Domino Bratislava
Svätý Jur 0 - 5 Pezinok
3 sie 2022
Tatran Chlebnice
2 - 0
TJ Druzstevnik Dlha nad Oravou
1/128 finału
24 lip 2022
Jasenov 4 - 0
FK Rakoczi Ferenc Borsa
TJ Slovan Magura Vavrecka
1 - 3 Poprad
29 lip 2022
Oravan 1 - 1
FK Cadca
TJ Slovan Skalite
1 - 2
SK Cierne
30 lip 2022
OSK Podolie
2 - 2 Vrbové
MTJ Pravenec
0 - 3 Sereď
Zemianske Kostoľany 1 - 0 Baník Lehota p.Vtáčnikom
Banská Štiavnica 0 - 0 Lokomotíva Zvolen
Selce 1 - 2 Šalková
TJ Slovan Krusovce
2 - 2
OFK Solcany
TJ Lokomotiva Banov
2 - 0
SK Termal Podhajska
TJ Spartak Radostka
1 - 6 Kysucké Nové Mesto
FK SK Danubia Hruby Sur
3 - 6
Tomasov
31 lip 2022
Švošov 4 - 1
OFK Slovenska Lupca
TJ Tatran Uhrovec
2 - 4
FC Banik Horna Nitra Prievidza & Handlova FC
TJ Salka
3 - 1
Slovan Sahy
Družstevník Trstice 3 - 0
Football Club Neded
FK Velky Cetin
0 - 8 Malženice
Družstevník Rybky
1 - 3 Družstevník Radimov
SK Bab
1 - 3
Slovan Hlohovec
MFK Topvar Topolcany
0 - 1
Tovarníky
Horná Krupá 0 - 1
TJ Slavoj Boleraz
Plevnik-Drienove
1 - 4
Partizan Precin
Družstevník Bešeňov 2 - 2 Slovan Duslo Šaľa
OFK Branc
1 - 0
SK Soporna
Jednota Sokol 3 - 0 Spartak Kvašov
SK Hrochot
0 - 0
TJ Sokol Medzibrod
Kmeťovo 0 - 0 Veľké Lovce
TJ Kopcany
3 - 2
TJ Banik Brodske
Kostolné Kračany 0 - 1
MSK - Thermal Velky Meder
Nevidzany 2 - 1
TJ Slovan Celadice
Blava 1928 1 - 3 Beluša
TJ Spartak Horna Streda
0 - 4 Nové Mesto nad Váhom
Trenčianske Stankovce 5 - 0
TEMPO Partizanske
Sturovo
0 - 1 Veľké Ludince
Družstevník Malá Mača 2 - 2
FC Pata
Zohor
0 - 3 Rusovce
Senkvice
2 - 0 Kalinkovo
Pezinok - Cajla
0 - 1
Slovan Most
Obecny Sportovy Klub Lab
0 - 2 Malacky
MSK Kralova pri Senci
0 - 1 Rovinka
2 sie 2022
Partizan Domaniza
3 - 3 Jednota Bánová
Lokomotíva DNV 1 - 1
NMSK 1922 Bratislava
FK Karpaty Limbach
0 - 2
SK Bernolakovo
3 sie 2022
TJ Vapec Horna Poruba
1 - 1
FK Slovan Bolesov
10 sie 2022
TJ Slovan Bystricka
2 - 0 Dynamo Diviaky
Fintice 0 - 4 Pivovar Veľký Šariš
FK Sarisske Dravce
4 - 0 Slovan Sabinov
Šašová
1 - 5
SK Badin Obcianske Zdruzenie
FC Slovan Kuepele Sliac
4 - 2 Tatran VLM
FK Slovan Trstena
0 - 2
Sokol Zubrohlava
Spartak V. nad Kysucou 1 - 4 Javorník Makov
ASZ Sokol Torysa
0 - 2 Stará Ľubovňa
Ťahanovce 1 - 5 Mladosť Kalša
Višňové 0 - 2
OSK Banik Stranavy
Nižná 1 - 2
SK Tvrdosin
SK Turcianska Stiavnicka
0 - 3
RSC Hamsik Academy Banska Bystrica
Baník Veľký Krtíš 2 - 1
OSK Radzovce
OFK Vikartovce
0 - 4 Spišské Podhradie
TJ Vinohrad Cebovce
0 - 1 Príbelce
FK Olcnava
2 - 1
MFK Gelnica
TJ Druzstevnik Borov
2 - 2
FK Gerlachov
Nacina Ves
2 - 0 Pavlovce nad Uhom
Gemerska Horka
0 - 4
Roznava
FK 09 Bacuch
2 - 2
Zavazna Poruba
Detva 0 - 3 Podkonice
TJ Slovan Dudince
0 - 3 Kováčová
Dvorníky-Včeláre
1 - 4
FK Kechnec
Strojár Krupina 1 - 3
SK Vinica
MFK Bytca
7 - 3 Belá
OFK Hlinik nad Hronom
2 - 3
FK Ladomerska Vieska
MFK Spartak Hrinova
5 - 4
MFK Zarnovica
Krásnohorské Podhradie 0 - 0 Rudňany
OSK Renop Liptovska Tepla
1 - 0 Liptovská Štiavnica
Lokomotíva Košice 2 - 2
Spartak Medzev
OSK Teplicka
2 - 4
1.FK Svidnik
TJ Lokomotiva Ruskov
0 - 5
MFK Snina
SK Velke Zaluzie
0 - 4
Kalna nad Hronom
TJ Partizan Osrblie
0 - 9
FK Spisska Nova Ves
Pezinok 0 - 0
SK Vrakuna Bratislava
Poltár 1 - 2 Slávia TU Košice
Mokrý Háj 0 - 0
OK Castkovce
TJ Sokol Liesek
1 - 2 Fomat Martin
TJ Slovan Tomasovce
1 - 1 Rimavská Sobota
Ďarmoty 0 - 2 Novohrad Lučenec
TJ Druzstevnik Bitarova
3 - 5 Námestovo
Brezno 2 - 0 Fiľakovo
FC Slovan Casta
0 - 8
Futbalovy Klub Inter Bratislava
FK Krasna
1 - 7 Vranov nad Topľou
FC Komjatice
1 - 7
FK Nove Zamky
SK Igram
- Senica
FK Iskra Hnusta
1 - 2
TJ Banik Kalinovo
Tatran Chlebnice
1 - 0 Oravské Veselé
TJ Pokrok Stara Bystrica
1 - 4
FK Tatran Turzovka
11 sie 2022
Svit 0 - 0 Kežmarok
FK Jesenske
2 - 2
FC 98 Hajnacka
17 sie 2022
Velka Lomnica
1 - 8 Partizán Bardejov
TJ Busov Gaboltov
1 - 2
MFK Slovan Giraltovce
Bešeňová 2 - 3 Lipany
Slovan Modra
0 - 8 Galanta
OSK Sokol Chminianska Nova Ves
0 - 6 MSK Tesla Stropkov
SK Lozorno
0 - 3 Dunajská Lužná
1/64 finału
10 sie 2022
TJ Salka
0 - 5 Veľké Ludince
16 sie 2022
Tovarníky
0 - 3 Spartak Myjava
24 sie 2022
Roznava
2 - 0
1.FK Svidnik
FK 09 Bacuch
3 - 3 Slávia TU Košice
SK Badin Obcianske Zdruzenie
0 - 1 Podkonice
OSK Banik Stranavy
1 - 4 Považská Bystrica
Banská Štiavnica 1 - 3
TJ Banik Kalinovo
SK Bernolakovo
0 - 4
SK Vrakuna Bratislava
TJ Slovan Bystricka
6 - 3
Tatran Chlebnice
Družstevník Radimov 1 - 3
OK Castkovce
MFK Bytca
1 - 2 Fomat Martin
MFK Spartak Hrinova
0 - 3 Šalková
MSK - Thermal Velky Meder
2 - 1 Malženice
FK Kechnec
1 - 0 Vranov nad Topľou
Družstevník Trstice 1 - 7 Komárno
Kmeťovo 1 - 3
FK Nove Zamky
Kysucké Nové Mesto 1 - 0
RSC Hamsik Academy Banska Bystrica
Tomasov
2 - 3 Púchov
Trenčianske Stankovce 2 - 0 Nové Mesto nad Váhom
OSK Renop Liptovska Tepla
0 - 2 Ružomberok
TJ Kopcany
0 - 7 Petržalka
Spartak Medzev
1 - 2 Tatran Prešov
TJ Sokol Medzibrod
0 - 3
FK Spisska Nova Ves
Malacky 1 - 5 Dubnica
Slovan Hlohovec
0 - 14 Trenčín
Nacina Ves
1 - 4 FC Košice
SK Cierne
1 - 0 Poprad
Dunajská Lužná 0 - 5 Zlaté Moravce
Jednota Sokol 1 - 4
Partizan Precin
FK Olcnava
1 - 3 Spišské Podhradie
FK Cadca
0 - 2 Liptovský Mikuláš
Rovinka 0 - 0
Futbalovy Klub Inter Bratislava
Jasenov 4 - 0
MFK Slovan Giraltovce
FK Sarisske Dravce
0 - 1 Stará Ľubovňa
Kežmarok 2 - 1 Partizán Bardejov
TJ Slavoj Boleraz
1 - 1 Spartak Trnava
Senkvice
2 - 2
SK Igram
Slovan Most
1 - 2 Galanta
TJ Lokomotiva Banov
1 - 3 Šamorín
Javorník Makov 4 - 2 Novohrad Lučenec
Pivovar Veľký Šariš 0 - 4 MSK Tesla Stropkov
FC Banik Horna Nitra Prievidza & Handlova FC
0 - 4 Skalica
FC Slovan Kuepele Sliac
0 - 2 Brezno
Sokol Zubrohlava
1 - 3
FK Humenne
FK Tatran Turzovka
1 - 5
Mestky Futbalovy Klub Dolny Kubin
SK Vinica
1 - 7 Dukla Banská Bystrica
TJ Vapec Horna Poruba
1 - 4 Jednota Bánová
Družstevník Malá Mača 1 - 0 Družstevník Bešeňov
7 wrz 2022
Vrbové 1 - 4 Beluša
Nevidzany 0 - 1
Kalna nad Hronom
FC 98 Hajnacka
2 - 3 Lipany
24 wrz 2022
OFK Branc
0 - 2 Slovan Bratislava
1/32 finału
13 wrz 2022
FK Kechnec
2 - 3 Tatran Prešov
21 wrz 2022
TJ Slovan Bystricka
1 - 10 Považská Bystrica
Rimavská Sobota 2 - 4 Dukla Banská Bystrica
MFK Snina
1 - 4 FC Košice
FK Nove Zamky
1 - 2 Šamorín
MSK - Thermal Velky Meder
0 - 3 Skalica
Kalna nad Hronom
0 - 1 Spartak Myjava
STS
1660 PLN

100 PLN zakład bez ryzyka, trzy pierwsze wpłaty z bonusem łącznym 1500 PLN i 60 PLN za wykonanie zadań

Więcej o bonusie: STS kod promocyjny
Fortuna
835 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 35 pln freebet i bonus 50% od drugiej wpłaty do 200 PLN

Więcej o bonusie: Fortuna kod promocyjny
Superbet
3755 PLN

Zwrot do 3500 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 35 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Więcej o bonusie: Superbet kod promocyjny
Betclic
200 PLN

Zwrot do 200 PLN (cashback) w postaci freebetu na pierwszy kupon. Kod rejestracyjny: MECZYKI

Więcej o bonusie: Betclic kod promocyjny
STS
1660 PLN

100 PLN zakład bez ryzyka, trzy pierwsze wpłaty z bonusem łącznym 1500 PLN i 60 PLN za wykonanie zadań

Więcej o bonusie: STS kod promocyjny
Fortuna
835 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 35 pln freebet i bonus 50% od drugiej wpłaty do 200 PLN

Więcej o bonusie: Fortuna kod promocyjny
Superbet
3755 PLN

Zwrot do 3500 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 35 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Więcej o bonusie: Superbet kod promocyjny
Betclic
200 PLN

Zwrot do 200 PLN (cashback) w postaci freebetu na pierwszy kupon. Kod rejestracyjny: MECZYKI

Więcej o bonusie: Betclic kod promocyjny