Nadchodzące
Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące

Terminarz - Puchar - sezon 2019/2020

4 Runda
25 wrz 2019 | 15:30 Dunajská Lužná Dunajská Lužná 0-3 Petržalka Petržalka
25 wrz 2019 | 15:30 FK Košice FK Košice 2-2 Trenčín Trenčín
24 wrz 2019 | 16:00 Družstevník Jacovce Družstevník Jacovce 0-8 Spartak Trnava Spartak Trnava
25 wrz 2019 | 15:30 Slavoj Trebišov Slavoj Trebišov 1-2 Zlaté Moravce Zlaté Moravce
25 wrz 2019 | 15:30 Spartak Medzilaborce Spartak Medzilaborce 1-2 Dukla Banská Bystrica Dukla Banská Bystrica
25 wrz 2019 | 16:00 Marcelová Marcelová 0-3 Skalica Skalica
25 wrz 2019 | 15:30 Družstevník Bešeňov Družstevník Bešeňov 1-7 Liptovský Mikuláš Liptovský Mikuláš
25 wrz 2019 | 15:30 Spartak V. nad Kysucou Spartak V. nad Kysucou 0-4 Sereď Sereď
25 wrz 2019 | 15:30 Mladosť Kalša Mladosť Kalša 2-6 Ružomberok Ružomberok
25 wrz 2019 | 18:00 Družstevník Radimov Družstevník Radimov 0-2 DAC DAC
25 wrz 2019 | 15:30 Spišské Podhradie Spišské Podhradie 0-3 Poprad Poprad
24 wrz 2019 | 16:00 Komárno Komárno 0-2 Nitra Nitra
2 paź 2019 | 15:30 Malženice Malženice 0-1 Senica Senica
25 wrz 2019 | 15:30 Partizán Bardejov Partizán Bardejov ?-?
9 paź 2019 | 15:00 Slávia TU Košice Slávia TU Košice 0-3 Pohronie Pohronie
25 wrz 2019 | 15:30 Nové Mesto nad Váhom Nové Mesto nad Váhom 0-4 Žilina Žilina
1/8 Finału
30 paź 2019 | 17:00 Nitra Nitra ?-? Liptovský Mikuláš Liptovský Mikuláš
30 paź 2019 | 16:00 Poprad Poprad ?-? Dukla Banská Bystrica Dukla Banská Bystrica
30 paź 2019 | 13:30 Trenčín Trenčín ?-? Skalica Skalica
30 paź 2019 | 18:00 DAC DAC ?-? Spartak Trnava Spartak Trnava
30 paź 2019 | 13:30 Sereď Sereď ?-? Petržalka Petržalka
30 paź 2019 | 13:30 Pohronie Pohronie ?-? Zlaté Moravce Zlaté Moravce
30 paź 2019 | 17:30 Senica Senica ?-? Ružomberok Ružomberok
30 paź 2019 | 13:30 ?-? Žilina Žilina
3 Runda
10 wrz 2019 | 16:00 Veľké Lovce Veľké Lovce 0-7 Nitra Nitra
11 wrz 2019 | 16:30 Strečno Strečno 1-10 Dukla Banská Bystrica Dukla Banská Bystrica
18 wrz 2019 | 16:00 Trenčianske Stankovce Trenčianske Stankovce 0-2 Nové Mesto nad Váhom Nové Mesto nad Váhom
10 wrz 2019 | 16:00 Fomat Martin Fomat Martin 0-2 Ružomberok Ružomberok
25 wrz 2019 | 15:30 Partizán Domaniža Partizán Domaniža - Malženice Malženice
4 wrz 2019 | 16:00 Dolné Vestenice Dolné Vestenice 0-6 Zlaté Moravce Zlaté Moravce
11 wrz 2019 | 16:00 Družstevník Jacovce Družstevník Jacovce - Alekšince Alekšince
11 wrz 2019 | 16:30 Pata Pata - Petržalka Petržalka
11 wrz 2019 | 16:30 Horná Krupá Horná Krupá 2-4 Skalica Skalica
11 wrz 2019 | 16:00 Družstevník Radimov Družstevník Radimov - Boleráz Boleráz
10 wrz 2019 | 16:00 Predmier Predmier 1-2 Liptovský Mikuláš Liptovský Mikuláš
11 wrz 2019 | 16:00 Belá Belá 0-10 Sereď Sereď
12 paź 2019 | 14:00 Oravská Poruba Oravská Poruba 0-7 Slovan Bratislava Slovan Bratislava
4 wrz 2019 | 16:00 Kováčová Kováčová 0-3 Slavoj Trebišov Slavoj Trebišov
24 wrz 2019 | 16:00 Rakytovce Rakytovce 1-5 Pohronie Pohronie
10 wrz 2019 | 19:00 Šalková Šalková 1-5 Trenčín Trenčín
18 wrz 2019 | 16:00 Novohrad Lučenec Novohrad Lučenec 0-1 Komárno Komárno
17 wrz 2019 | 16:00 Fiľakovo Fiľakovo 0-0 DAC DAC
10 wrz 2019 | 16:30 Slávia TU Košice Slávia TU Košice 1-1 Zemplín Michalovce Zemplín Michalovce
18 wrz 2019 | 16:30 Stará Ľubovňa Stará Ľubovňa 2-3 Žilina Žilina
11 wrz 2019 | 16:00 Dunajská Lužná Dunajská Lužná 7-0 Lokomotíva DNV Lokomotíva DNV
10 wrz 2019 | 16:00 Pezinok Pezinok 0-6 Senica Senica
11 wrz 2019 | 16:00 Družstevník Bešeňov Družstevník Bešeňov - Slovan Levice Slovan Levice
11 wrz 2019 | 16:00 Kolárovo Kolárovo - Marcelová Marcelová
11 wrz 2019 | 16:00 Tatran Krásno Tatran Krásno 0-4 Spartak Trnava Spartak Trnava
11 wrz 2019 | 16:00 Spartak V. nad Kysucou Spartak V. nad Kysucou - Púchov Púchov
11 wrz 2019 | 16:00 Agrifop Stakcin Agrifop Stakcin 0-0 Spartak Medzilaborce Spartak Medzilaborce
11 wrz 2019 | 16:00 Vranov nad Topľou Vranov nad Topľou 1-2 Partizán Bardejov Partizán Bardejov
11 wrz 2019 | 16:00 Kechnec Kechnec - Mladosť Kalša Mladosť Kalša
11 wrz 2019 | 16:00 Šarišské Michaľany Šarišské Michaľany 0-2 FK Košice FK Košice
11 wrz 2019 | 16:00 Tatran Prešov Tatran Prešov 0-2 Poprad Poprad
11 wrz 2019 | 16:00 Spišské Podhradie Spišské Podhradie 1-0 Podbrezová Podbrezová
2 Runda
14 sie 2019 | 17:00 Krásnohorské Podhradie Krásnohorské Podhradie 0-6 Zemplín Michalovce Zemplín Michalovce
14 sie 2019 | 17:00 Baník Lehota p.Vtáčnikom Baník Lehota p.Vtáčnikom 0-3 Zlaté Moravce Zlaté Moravce
14 sie 2019 | 17:00 Lokomotíva Zvolen Lokomotíva Zvolen 0-2 Sereď Sereď
14 sie 2019 | 17:00 Jednota Bánová Jednota Bánová 2-3 Spartak Trnava Spartak Trnava
13 sie 2019 | 17:00 Veľký Lapáš Veľký Lapáš 2-7 Nitra Nitra
14 sie 2019 | 17:30 Švošov Švošov 0-6 Ružomberok Ružomberok
9 paź 2019 | 15:00 Liptovská Štiavnica Liptovská Štiavnica 0-4 Slovan Bratislava Slovan Bratislava
14 sie 2019 | 17:00 Selce Selce 0-9 Pohronie Pohronie
14 sie 2019 | 17:00 MŠK Tisovec MŠK Tisovec 1-8 Trenčín Trenčín
14 sie 2019 | 17:00 Rohožník Rohožník 0-1 Senica Senica
13 sie 2019 | 17:00 Lipany Lipany 0-1 Žilina Žilina
14 sie 2019 | 17:00 Podkonice Podkonice 0-4 DAC DAC
28 sie 2019 | 16:00 Rudňany Rudňany 1-3 Podbrezová Podbrezová
28 sie 2019 | 16:30 MSK Tesla Stropkov MSK Tesla Stropkov 0-2 Poprad Poprad
14 sie 2019 | 17:00 Družstevník Malá Mača Družstevník Malá Mača 0-6 Skalica Skalica
14 sie 2019 | 17:00 Námestovo Námestovo 1-6 Liptovský Mikuláš Liptovský Mikuláš
21 sie 2019 | 17:00 Príbelce Príbelce 1-2 Komárno Komárno
13 sie 2019 | 17:00 Brezno Brezno 1-3 Dukla Banská Bystrica Dukla Banská Bystrica
13 sie 2019 | 17:00 Nové Mesto nad Váhom Nové Mesto nad Váhom 2-1 Dubnica Dubnica
14 sie 2019 | 17:00 Družstevník Zvončín Družstevník Zvončín 0-0 Petržalka Petržalka
14 sie 2019 | 17:00 Tatran VLM Tatran VLM 0-4 Slavoj Trebišov Slavoj Trebišov
20 sie 2019 | 17:00 Tatran Kračúnovce Tatran Kračúnovce 1-4 Partizán Bardejov Partizán Bardejov
14 sie 2019 | 17:00 Lokomotíva DNV Lokomotíva DNV 2-1 Šamorín Šamorín
14 sie 2019 | 17:00 Javorník Makov Javorník Makov 0-0 Púchov Púchov
28 sie 2019 | 16:30 Milénium Milénium 0-9 FK Košice FK Košice
14 sie 2019 | 17:00 Pezinok Pezinok 0-0 Rača Rača
21 sie 2019 | 17:00 Pivovar Veľký Šariš Pivovar Veľký Šariš 1-4 Tatran Prešov Tatran Prešov
28 sie 2019 | 17:00 Sečovská Polianka Sečovská Polianka ?-? Vranov nad Topľou Vranov nad Topľou
14 sie 2019 | 17:00 Štart Hrabušice Štart Hrabušice - Stará Ľubovňa Stará Ľubovňa
21 sie 2019 | 17:00 Demjata Demjata - Šarišské Michaľany Šarišské Michaľany
21 sie 2019 | 17:00 Gelnica Gelnica - Spišské Podhradie Spišské Podhradie
21 sie 2019 | 17:00 Spartak Medzev Spartak Medzev - Slávia TU Košice Slávia TU Košice
28 sie 2019 | 17:00 Kechnec Kechnec - Ťahanovce Ťahanovce
21 sie 2019 | 17:00 Hornád Ždaňa Hornád Ždaňa - Mladosť Kalša Mladosť Kalša
28 sie 2019 | 17:00 Spartak Medzilaborce Spartak Medzilaborce ?-? Strážske Strážske
14 sie 2019 | 17:00 Agrifop Stakcin Agrifop Stakcin - Kamenica nad Cirochou Kamenica nad Cirochou
14 sie 2019 | 17:00 Trenčianske Stankovce Trenčianske Stankovce - Častkovce Častkovce
14 sie 2019 | 17:00 Kostolné Kračany Kostolné Kračany - Družstevník Radimov Družstevník Radimov
14 sie 2019 | 17:00 Partizán Domaniža Partizán Domaniža - Beluša Beluša
14 sie 2019 | 17:00 Plevník-Drienové Plevník-Drienové - Malženice Malženice
14 sie 2019 | 17:00 Slovan Levice Slovan Levice - Nové Zámky Nové Zámky
28 sie 2019 | 17:00 Ďarmoty Ďarmoty ?-? Fiľakovo Fiľakovo
14 sie 2019 | 17:00 Hajnáčka Hajnáčka - Novohrad Lučenec Novohrad Lučenec
14 sie 2019 | 17:00 Zemianske Kostoľany Zemianske Kostoľany - Dolné Vestenice Dolné Vestenice
14 sie 2019 | 17:00 Tatran Uhrovec Tatran Uhrovec - Družstevník Bešeňov Družstevník Bešeňov
14 sie 2019 | 17:00 Šurany Šurany - Marcelová Marcelová
14 sie 2019 | 17:00 Veľké Lovce Veľké Lovce - Veľký Ďur Veľký Ďur
14 sie 2019 | 17:00 Šoporňa Šoporňa - Družstevník Jacovce Družstevník Jacovce
14 sie 2019 | 19:00 Alekšince Alekšince - Solčany Solčany
14 sie 2019 | 17:30 Veľké Ripňany Veľké Ripňany - Pata Pata
14 sie 2019 | 17:00 Horná Krupá Horná Krupá 2-1 Galanta Galanta
14 sie 2019 | 17:00 Nafta Gbely Nafta Gbely - Boleráz Boleráz
28 sie 2019 | 17:00 Kysucké Nové Mesto Kysucké Nové Mesto - Tatran Krásno Tatran Krásno
14 sie 2019 | 17:00 Pokrok Stará Bystrica Pokrok Stará Bystrica - Spartak V. nad Kysucou Spartak V. nad Kysucou
14 sie 2019 | 17:00 Predmier Predmier - Oravské Veselé Oravské Veselé
13 sie 2019 | 17:00 Stráňavy Stráňavy - Fomat Martin Fomat Martin
14 sie 2019 | 17:00 Tatran Chlebnice Tatran Chlebnice - Oravská Poruba Oravská Poruba
14 sie 2019 | 17:00 Strečno Strečno - Tvrdošín Tvrdošín
28 sie 2019 | 17:00 Sokol Medzibrod Sokol Medzibrod ?-? Kováčová Kováčová
14 sie 2019 | 17:00 Hontianske Nemce Hontianske Nemce - Rakytovce Rakytovce
14 sie 2019 | 17:00 OŠK Lieskovec OŠK Lieskovec - Šalková Šalková
20 sie 2019 | 17:00 Kolárovo Kolárovo - Kalná nad Hronom Kalná nad Hronom
29 sie 2019 | 16:00 Belá Belá - Závažná Poruba Závažná Poruba
14 sie 2019 | 17:00 Slovenský Grob Slovenský Grob - Dunajská Lužná Dunajská Lužná
1 Runda
20 lip 2019 | 17:00 Kamenica nad Cirochou Kamenica nad Cirochou ?-? Snina Snina
21 lip 2019 | 17:00 Agrifop Stakcin Agrifop Stakcin 0-0 Slovan Belá nad Cirochou Slovan Belá nad Cirochou
21 lip 2019 | 17:00 Ptava NV Ptičie Ptava NV Ptičie 0-0 Spartak Medzilaborce Spartak Medzilaborce
21 lip 2019 | 16:00 Jasenov Jasenov 0-0 Strážske Strážske
20 lip 2019 | 17:00 Sečovská Polianka Sečovská Polianka ?-? Tatran Bystré Tatran Bystré
21 lip 2019 | 17:00 Tatran Kračúnovce Tatran Kračúnovce 0-0 Slovan Giraltovce Slovan Giraltovce
21 lip 2019 | 17:00 Budkovce Budkovce 0-0 Mladosť Kalša Mladosť Kalša
21 lip 2019 | 17:00 Hornád Ždaňa Hornád Ždaňa 0-0 Čaňa Čaňa
21 lip 2019 | 17:00 Košická Nová Ves Košická Nová Ves 0-0 Kechnec Kechnec
21 lip 2019 | 17:00 Družstevník Čečejovce Družstevník Čečejovce 0-0 Ťahanovce Ťahanovce
21 lip 2019 | 17:00 Slovan Poproč Slovan Poproč 0-0 Spartak Medzev Spartak Medzev
21 lip 2019 | 17:00 Geča Geča 0-0 Slávia TU Košice Slávia TU Košice
21 lip 2019 | 17:00 Rožňava Rožňava ?-? Krásnohorské Podhradie Krásnohorské Podhradie
21 lip 2019 | 17:00 Gelnica Gelnica ?-? Tatran Spišské Vlachy Tatran Spišské Vlachy
21 lip 2019 | 17:00 Levoča Levoča 0-0 Spišské Podhradie Spišské Podhradie
21 lip 2019 | 17:00 Harichovce Harichovce 0-0 Rudňany Rudňany
21 lip 2019 | 17:00 Štart Hrabušice Štart Hrabušice 0-0 Veľká Lomnica Veľká Lomnica
21 lip 2019 | 17:00 Tatran Ľubica Tatran Ľubica 0-0 Stará Ľubovňa Stará Ľubovňa
21 lip 2019 | 17:00 Slavoj Spišská Belá Slavoj Spišská Belá 0-0 Lipany Lipany
21 lip 2019 | 17:30 Pivovar Veľký Šariš Pivovar Veľký Šariš 0-0 Gerlachov Gerlachov
21 lip 2019 | 17:00 Slovan Sabinov Slovan Sabinov 0-0 MSK Tesla Stropkov MSK Tesla Stropkov
21 lip 2019 | 17:00 Široké Široké 0-0 Šarišské Michaľany Šarišské Michaľany
21 lip 2019 | 17:00 Demjata Demjata 0-0 Fintice Fintice
27 lip 2019 | 17:00 Slovan Brvnište Slovan Brvnište 0-0 Beluša Beluša
7 sie 2019 | 18:00 Kalná nad Hronom Kalná nad Hronom 0-0 Blava 1928 Blava 1928
27 lip 2019 | 17:00 Družstevník Zvončín Družstevník Zvončín 0-0 Vrbové Vrbové
28 lip 2019 | 16:30 Brezno Brezno 0-0 Partizán Čierny Balog Partizán Čierny Balog
28 lip 2019 | 17:00 Považan Pruské Považan Pruské 0-0 Partizán Domaniža Partizán Domaniža
28 lip 2019 | 17:00 Plevník-Drienové Plevník-Drienové 0-0 Partizán Prečín Partizán Prečín
27 lip 2019 | 17:00 Spartak Kvašov Spartak Kvašov 0-0 Trenčianske Stankovce Trenčianske Stankovce
27 lip 2019 | 17:00 Častkovce Častkovce 0-0 Spartak Myjava Spartak Myjava
27 lip 2019 | 17:00 Spartak Bánovce nad B. Spartak Bánovce nad B. 0-0 Nové Mesto nad Váhom Nové Mesto nad Váhom
28 lip 2019 | 17:00 Dolné Vestenice Dolné Vestenice 0-0 Baník Prievidza Baník Prievidza
28 lip 2019 | 17:00 Kanianka Kanianka 0-0 Zemianske Kostoľany Zemianske Kostoľany
28 lip 2019 | 17:00 Baník Handlová Baník Handlová 0-0 Baník Lehota p.Vtáčnikom Baník Lehota p.Vtáčnikom
28 lip 2019 | 17:00 Tatran Uhrovec Tatran Uhrovec 0-0 TEMPO Partizánske TEMPO Partizánske
28 lip 2019 | 17:00 Agro Zemné Agro Zemné 0-0 Družstevník Bešeňov Družstevník Bešeňov
28 lip 2019 | 17:00 Dvory nad Žitavou Dvory nad Žitavou 0-0 Nové Zámky Nové Zámky
28 lip 2019 | 17:00 Salka Salka 0-0 Slovan Levice Slovan Levice
28 lip 2019 | 17:00 Veľké Kosihy Veľké Kosihy 0-0 Kolárovo Kolárovo
27 lip 2019 | 17:00 Hurbanovo Hurbanovo 0-0 Marcelová Marcelová
28 lip 2019 | 17:00 Kmeťovo Kmeťovo 0-0 Šurany Šurany
28 lip 2019 | 17:00 Komjatice Komjatice 0-0 Veľké Lovce Veľké Lovce
28 lip 2019 | 17:00 Podlužany Podlužany 0-0 Veľký Ďur Veľký Ďur
28 lip 2019 | 18:00 Nevidzany Nevidzany 0-0 Veľký Lapáš Veľký Lapáš
27 lip 2019 | 18:00 Báb Báb 0-0 Šoporňa Šoporňa
28 lip 2019 | 17:00 Piešťany Piešťany 0-0 Družstevník Jacovce Družstevník Jacovce
28 lip 2019 | 17:00 Veľké Zálužie Veľké Zálužie 0-0 Alekšince Alekšince
27 lip 2019 | 17:00 Kovarce Kovarce 0-0 Solčany Solčany
28 lip 2019 | 17:00 Veľké Ripňany Veľké Ripňany 0-0 Slovan Krušovce Slovan Krušovce
28 lip 2019 | 17:00 Pata Pata 0-0 Slovan Hlohovec Slovan Hlohovec
28 lip 2019 | 17:00 Družstevník Špačince Družstevník Špačince 0-0 Horná Krupá Horná Krupá
28 lip 2019 | 17:00 Jelka Jelka 0-3 Galanta Galanta
28 lip 2019 | 17:00 Družstevník Malá Mača Družstevník Malá Mača 0-0 Voderady Voderady
28 lip 2019 | 16:00 Družstevník Trstice Družstevník Trstice 0-0 Kostolné Kračany Kostolné Kračany
28 lip 2019 | 17:00 Baník Brodské Baník Brodské 0-0 Družstevník Radimov Družstevník Radimov
28 lip 2019 | 17:00 Slav. Moravský Svätý Ján Slav. Moravský Svätý Ján 0-0 Nafta Gbely Nafta Gbely
28 lip 2019 | 17:00 Mokrý Háj Mokrý Háj 0-0 Boleráz Boleráz
28 lip 2019 | 17:00 Slovan Skalité Slovan Skalité 0-0 Tatran Krásno Tatran Krásno
28 lip 2019 | 17:00 Tatran Turzovka Tatran Turzovka 0-0 Kysucké Nové Mesto Kysucké Nové Mesto
28 lip 2019 | 17:00 Pokrok Stará Bystrica Pokrok Stará Bystrica 0-0 Čierne Čierne
28 lip 2019 | 17:00 Tatran Oščadnica Tatran Oščadnica 0-0 Spartak V. nad Kysucou Spartak V. nad Kysucou
28 lip 2019 | 17:00 Kotešová Kotešová 0-0 Javorník Makov Javorník Makov
28 lip 2019 | 17:00 Predmier Predmier 0-0 Višňové Višňové
28 lip 2019 | 17:00 Slovan Vavrečka Slovan Vavrečka 0-0 Oravské Veselé Oravské Veselé
28 lip 2019 | 17:00 Oravan Oravan 0-0 Námestovo Námestovo
28 lip 2019 | 17:00 Fatran Varín Fatran Varín 0-0 Stráňavy Stráňavy
28 lip 2019 | 17:00 Družstevník Dlhá nad O. Družstevník Dlhá nad O. 0-0 Fomat Martin Fomat Martin
28 lip 2019 | 17:30 Švošov Švošov 0-0 Slovan Žabokreky Slovan Žabokreky
28 lip 2019 | 17:00 Trstená Trstená 0-0 Liptovská Štiavnica Liptovská Štiavnica
28 lip 2019 | 17:00 Bešeňová Bešeňová 0-0 Tatran Chlebnice Tatran Chlebnice
28 lip 2019 | 17:00 Gbeľany Gbeľany 0-0 Oravská Poruba Oravská Poruba
28 lip 2019 | 17:00 Dobrá Niva Dobrá Niva 0-0 Lokomotíva Zvolen Lokomotíva Zvolen
28 lip 2019 | 17:00 Likavka Likavka 0-0 Závažná Poruba Závažná Poruba
28 lip 2019 | 17:00 Belá Belá 0-0 Dolný Kubín Dolný Kubín
28 lip 2019 | 17:00 Attack Vrútky Attack Vrútky 0-0 Strečno Strečno
28 lip 2019 | 17:00 Nižná Nižná 0-0 Tvrdošín Tvrdošín
28 lip 2019 | 17:00 Lovča Lovča 0-0 Kováčová Kováčová
28 lip 2019 | 17:00 Bacúch Bacúch 0-0 Sokol Medzibrod Sokol Medzibrod
28 lip 2019 | 17:00 Strojár Krupina Strojár Krupina 0-0 Tatran VLM Tatran VLM
28 lip 2019 | 17:00 Ladomerská Vieska Ladomerská Vieska 0-0 Rakytovce Rakytovce
28 lip 2019 | 17:00 Hontianske Nemce Hontianske Nemce 0-0 Banská Štiavnica Banská Štiavnica
28 lip 2019 | 17:00 Selce Selce 0-0 Badín Badín
28 lip 2019 | 17:00 Hrochoť Hrochoť 0-0 Šalková Šalková
28 lip 2019 | 17:00 OŠK Lieskovec OŠK Lieskovec 0-0 Hriňová Hriňová
28 lip 2019 | 17:00 Revúca Revúca 0-0 MŠK Tisovec MŠK Tisovec
28 lip 2019 | 17:00 Iskra Hnúšťa Iskra Hnúšťa 0-0 Hajnáčka Hajnáčka
28 lip 2019 | 17:00 Baník Veľký Krtíš Baník Veľký Krtíš 0-0 Novohrad Lučenec Novohrad Lučenec
28 lip 2019 | 17:00 Radzovce Radzovce 0-0 Príbelce Príbelce
28 lip 2019 | 17:00 Vinohrad Čebovce Vinohrad Čebovce 0-0 Ďarmoty Ďarmoty
28 lip 2019 | 17:00 Jesenské Jesenské 0-0 Fiľakovo Fiľakovo
27 lip 2019 | 17:30 Podkonice Podkonice 0-0 Dynamo Diviaky Dynamo Diviaky
28 lip 2019 | 17:00 Dubovany Dubovany 0-0 Malženice Malženice
4 sie 2019 | 17:00 Dunajská Lužná Dunajská Lužná 0-0 Domino Domino
4 sie 2019 | 17:00 Slovenský Grob Slovenský Grob 0-0 Báhoň Báhoň
3 sie 2019 | 17:00 Lokomotíva DNV Lokomotíva DNV 0-0 Láb Láb
4 sie 2019 | 17:00 Kalinkovo Kalinkovo 0-0 Pezinok Pezinok
21 lip 2019 | 17:00 Sačurov Sačurov 0-0 Vranov nad Topľou Vranov nad Topľou

Strzelcy {{title}} - Puchar

#
Zawodnik
Bramki(karne)
Asysty
Bramki
Asysty
Żółte kartki
Czerwone kartki
Łącznie
1
3 (0)
2
3 (0)
3
2 (0)
4
2 (0)
5
2 (0)
{{$index + 1}}
{{player.value_1}}
{{player.value_1}}
{{player.value_2}}
{{player.value_3}}
×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.