Terminarz - Puchar FA - sezon 2020/2021

Półfinały
Ćwierćfinały
Runda 5
Runda 4
Runda 3
Runda 2
Kwalifikacje - powtórka 4. rundy
Runda 1
7 lis 2020
Tonbridge Angels 0 - 7 Bradford City AFC
Exeter City FC 2 - 1 Fylde
Cambridge United FC 0 - 2 Shrewsbury Town FC
Charlton Athletic FC 0 - 1 Plymouth Argyle FC
Colchester United FC 1 - 1 Marine
Dagenham & Redbridge FC 3 - 1 Grimsby Town FC
Gillingham FC 3 - 2 Woking
Rochdale AFC 1 - 2 Stockport County FC
Torquay United FC 1 - 2 Canvey Island
Salford City 2 - 0 Hartlepool United FC
Leyton Orient FC 1 - 2 Newport County
Lincoln City FC 6 - 2 Forest Green Rovers
Oxford United FC 1 - 2 Peterborough United FC
Port Vale FC 0 - 1 King's Lynn Town
Rochdale AFC Anul. Chesterfield FC
Hull City 2 - 0 Fleetwood Town
Stevenage 2 - 2 Ebbsfleet United
Sunderland 0 - 1 Mansfield Town FC
Swindon Town FC 1 - 2 Chesterfield FC
Tranmere Rovers FC 2 - 1 Accrington Stanley FC
Walsall FC 1 - 2 Bristol Rovers FC
Ipswich Town FC 2 - 3 Portsmouth
Cheltenham Town FC 3 - 1 South Shields
Bolton Wanderers 2 - 3 Crewe Alexandra FC
Boreham Wood 3 - 3 Southend United FC
Brackley Town 3 - 3 Bishop's Stortford
Bromley 0 - 1 Yeovil Town FC
FC Halifax Town 1 - 5 Doncaster Rovers FC
Kwalifikacje - 1. runda
22 wrz 2020
Stockport County FC 5 - 0 Erith & Belvedere Football Club
East Grinstead Town 3 - 3 Maidenhead United
Crawley Down Gatwick Football Club 1 - 2 Hemel Hempstead Town
Cowes Sports Football Club 0 - 5 Hartlepool United FC
Consett 1 - 0 Stockton Town
Tadcaster Albion 7 - 2 Litherland Remyca
Hednesford Town 3 - 2 Long Eaton United
Tamworth 3 - 3 Stourbridge
Quorn 0 - 2 Matlock Town
Leek Town 1 - 2 Mickleover Sports
Westfields 1 - 3 Worksop Town
West Bridgford 3 - 1 Halesowen Town
Chasetown 2 - 1 Basford United
Tividale 2 - 4 Nantwich Town
Coalville Town 2 - 0 Sheffield
Daventry Town 0 - 2 Evesham United
AFC Rushden & Diamonds 0 - 5 Newark Flowserve
Concord Rangers 1 - 2 Dagenham & Redbridge FC
Bromsgrove Sporting 1 - 2 Stratford Town
Ely City 1 - 2 Biggleswade
Haverhill Rovers 0 - 3 Maldon & Tiptree
Dereham Town 0 - 2 Canvey Island
Stamford 4 - 0 AFC Sudbury
Bowers & Pitsea 0 - 3 Hornchurch
Long Melford 1 - 3 Cheshunt
Peterborough Sports 1 - 1 Enfield Town
Harlow Town 0 - 1 Waltham Abbey
Welwyn Garden City 1 - 1 Bishop's Stortford
Coggeshall Town 0 - 1 Stansted
Barking 6 - 1 Dunstable Town
Burnham 1 - 0 Northwood
Whyteleafe 2 - 0 Binfield
Frimley Green 1 - 1 Marlow
Haywards Heath Town 0 - 1 Hanwell Town
Ashford United 1 - 4 Bracknell Town
Hastings United 0 - 0 Chesham United
South Park 2 - 2 Bognor Regis Town
Chalfont St Peter 2 - 3 Farnborough
Fairford Town 1 - 2 Sholing
Cinderford Town 2 - 2 Royal Wootton
Taunton Town 1 - 1 Wantage Town
Winchester City 3 - 2 Clevedon Town
Tadley Calleva 0 - 1 Truro City
Barnstaple Town 2 - 3 Wimborne Town
Yate Town 1 - 2 Bristol Manor Farm
Frome Town 4 - 1 AFC Stoneham
Christchurch 2 - 1 Dorchester Town
Swindon Supermarine 3 - 0 Shepton Mallet
Saltash United 3 - 1 Cirencester Town
Harrogate Town 3 - 0 Gainsborough Trinity
Dover Athletic 0 - 3 Poole Town
Shifnal Town Football Club 0 - 2 Yeovil Town FC
Scarborough Athletic 0 - 2 Hartlepool United FC
Stafford Rangers 2 - 0 Wroxham Football Club
FC Halifax Town 1 - 0 Aldershot Town FC
Fylde 2 - 2 Barrow
Maidenhead United 2 - 1 Loughborough Dynamo
Maidenhead United 2 - 2 AFC Dunstable
Margate 1 - 2 Royston Town
Longridge Town 2 - 0 Charnock Richard Football Club
Little Common Football Club 0 - 3 Solihull Moors
Maidstone United 5 - 1 Biggleswade Town
Hendon 4 - 0 Mildenhall Town Football Club
Hartlepool United FC 1 - 1 Football Club Clacton
Horsham 2 - 1 Maidenhead United
Whitley Bay 3 - 2 Curzon Ashton
West Bridgford 0 - 1 Halesowen Town
Walthamstow 0 - 0 St. Margaretsbury Football Club
Taunton Town 5 - 0 Wantage Town
Steyning Town Community Football Club 0 - 5 Sheppey United Football Club
Bury Town 2 - 1 Wrexham FC
Bromley 3 - 1 Cribbs Football Club
Chertsey Town 0 - 0 Chesterfield FC
Chatham Town 3 - 2 Southall Football Club
Cambridge City 1 - 1 Stowmarket Town Football Club
Kidderminster Harriers FC 7 - 0 Belper Town
Brantham Athletic 1 - 0 Chester
Bedfont Sports 3 - 1 Dagenham & Redbridge FC
Torquay United FC 3 - 1 Bedworth United
Torquay United FC 1 - 0 Carlton Town
Evesham United 2 - 2 Moneyfields
City of Liverpool 0 - 3 Solihull Moors
Cobham Football Club 1 - 3 Risborough Rangers Football Club
Folkestone Invicta 5 - 1 Tunbridge Wells Football Club
Hanley Town Football Club 3 - 2 Notts County FC
Sunderland RCA 0 - 4 Prescot Cables
Aldershot Town FC 2 - 2 Rushall Olympic
Lancaster City 0 - 0 Runcorn Town
FC Halifax Town 6 - 2 Dover Athletic
Warrington Town 0 - 0 South Shields
Coventry Sphinx Football Club 0 - 2 Ilkeston Football Club
Marske United 1 - 0 Trafford
Mossley 2 - 1 Ramsbottom United
West Allotment Celtic 0 - 5 Hyde United
West Auckland Town 0 - 0 Runcorn Linnets
Atherton Collieries 3 - 0 Bamber Bridge
Stalybridge Celtic 3 - 0 Bishop Auckland
Radcliffe 5 - 3 Workington
Frickley Athletic 0 - 1 Marine
Sutton United 2 - 3 Aveley
Skelmersdale United 2 - 1 Bootle Football Club