Terminarz - Puchar Francji - sezon 2020/2021

Półfinały
Przedwczoraj
Montpellier HSC
2 - 2
PSG
Wczoraj
Rumilly
1 - 5
AS Monaco
Ćwierćfinały
20 kwi 2021
Rumilly
2 - 0
Toulouse
Canet Roussillon
1 - 2
Montpellier HSC
21 kwi 2021
PSG
5 - 0
Angers SCO
Olympique Lyon
0 - 2
AS Monaco
1/8 finału
17 mar 2021
PSG
3 - 0
Lille
6 kwi 2021
AS Monaco
0 - 0
FC Metz
7 kwi 2021
Rumilly
4 - 0
Le Puy Foot
CS Sedan Ardennes
0 - 1
Angers SCO
Canet Roussillon
1 - 0
US Boulogne
Voltigeurs de Chateaubriant
0 - 1
Montpellier HSC
Olympique Saumur FC
1 - 2
Toulouse
8 kwi 2021
Red Star
2 - 2
Olympique Lyon
1/16 finału
5 mar 2021
Aubagne
0 - 2
Toulouse
Beauvais
0 - 2
US Boulogne
6 mar 2021
Olympique d'Alès
1 - 2
Montpellier HSC
Rumilly
1 - 1
Annecy
Red Star
3 - 2
RC Lens
Saint-Louis Neuweg
0 - 2
CS Sedan Ardennes
Le Puy Foot
1 - 0
Lorient
Olympique Saumur FC
3 - 3
US Montagnarde
Valenciennes
0 - 4
FC Metz
Olympique Lyon
5 - 2
Sochaux
Stade Brestois 29
0 - 3
PSG
7 mar 2021
Stade Olympique Romorantinais
1 - 3
Voltigeurs de Chateaubriant
Angers SCO
5 - 0
Club Franciscain
Gazélec Ajaccio
1 - 3
Lille
Canet Roussillon
2 - 1
Olympique Marsylia
8 mar 2021
Nice
0 - 2
AS Monaco
1/32 finału
30 sty 2021
Union Sportive de Sinnamary
1 - 1
Club Franciscain
9 lut 2021
Lorient
2 - 1
Paris FC
Stade de Reims
3 - 4
Valenciennes
Olympique Lyon
5 - 1
AC Ajaccio
10 lut 2021
Auxerre
0 - 2
Olympique Marsylia
Bordeaux
0 - 2
Toulouse
Grenoble
0 - 1
AS Monaco
Nantes
2 - 4
RC Lens
RC Strasbourg
0 - 2
Montpellier HSC
Amiens SC
1 - 2
FC Metz
Stade Brestois 29
2 - 1
Rodez
Nîmes Olympique
1 - 3
Nice
Dijon FCO
0 - 1
Lille
Caen
0 - 1
PSG
11 lut 2021
Sochaux
1 - 0
Saint Étienne
Angers SCO
2 - 1
Stade Rennes
20 lut 2021
FC Loon-Plage
0 - 3
US Boulogne
US Montagnarde
1 - 1
Stade Briochin
US Fleury Merogis 91
1 - 1
Annecy
Red Star
2 - 1
Quevilly-Rouen
21 lut 2021
Aubagne
2 - 2
Lege-Cap-Ferret
Guichen
0 - 1
Olympique Saumur FC
OS Aire-Sur-La-Lys
1 - 4
Beauvais
Rumilly
0 - 0
Prix-lès-Mézières
Les Herbiers
0 - 1
Voltigeurs de Chateaubriant
Olympique d'Alès
2 - 0
Fabrègues
Canet Roussillon
1 - 1
Stade Poitevin
Le Puy Foot
0 - 0
Chamalieres
Saint Brice
0 - 1
Gazélec Ajaccio
Schiltigheim
0 - 4
CS Sedan Ardennes
UF Maconnais
0 - 0
Saint-Louis Neuweg
25 lut 2021
Stade Olympique Romorantinais
2 - 0
FC Mtsapere
1/64 finału
19 sty 2021
Le Havre
0 - 1
Paris FC
Berrichonne Châteauroux
0 - 2
AC Ajaccio
Dunkerque
1 - 1
Amiens SC
Pau
0 - 0
Rodez
Valenciennes
2 - 0
Chambly
Auxerre
1 - 0
ES Troyes AC
ES Troyes AC
21:01
Auxerre
20 sty 2021
Clermont Foot
1 - 1
Grenoble
Toulouse
1 - 0
Niort
Nancy
0 - 1
Sochaux
Guingamp
1 - 3
Caen
16 lut 2021
US Boulogne
5 - 0
Lambres
US Créteil Lusitanos
1 - 2
Red Star
Les Herbiers
3 - 0
Laval
17 lut 2021
Sablé
1 - 4
Olympique Saumur FC
Runda 7
13 sty 2021
Club Franciscain
2 - 0
Samaritaine
13 lut 2021
Saint-Philbert De Grand Lieu
1 - 3
Laval
Red Star
1 - 0
Bobigny
14 lut 2021
Elan de Gorges
0 - 0
Sablé
Runda 8
20 gru 2020
Saint-Pierroise
1 - 1
FC Mtsapere
Union Sportive de Sinnamary
2 - 0
Phare du Canal
5 lut 2021
Quevilly-Rouen
3 - 2
Avranches
6 lut 2021
Stade Briochin
3 - 0
Vannes Olympique Club
Orléans
2 - 2
Bourges 18
Andrézieux
4 - 0
Villefranche
CS Sedan Ardennes
2 - 1
Épinal
US Créteil Lusitanos
4 - 2
Union Sportive Lusitanos Saint-Maur
AC Seyssinet Pariset
0 - 4
Annecy
Olympique Marcquois
2 - 3
US Boulogne
US Reipertswiller
Anul.
Haguenau
Sarre Union
Anul.
Schiltigheim
US Castanet
Anul.
Onet-le-Chateau
Conflans
Anul.
Saint Brice
7 lut 2021
OS Aire-Sur-La-Lys
1 - 1
US Chantilly
FCE Merignac-Arlac
Anul.
Boulazac
Football Club du Nord 17
1 - 2
US Feurs
Thonon Evian FC
2 - 3
Venissieux
Jura Sud Foot
1 - 1
Besancon RC
FCE Merignac-Arlac
1 - 0
AS Aixoise
Arras
2 - 1
Olympique St Quentin
Bailleul
1 - 2
AS Steenvoorde
Stade Olympique Romorantinais
1 - 0
Tours FC
Saint Pierre Milizac FC
1 - 1
Dinan Léhon
Montferrier
2 - 1
Marssac SRDT
Plouzane ACF
1 - 2
Guichen
Pontarlier
0 - 2
US Fleury Merogis 91
Prix-lès-Mézières
2 - 1
Thaon
Ribeauville
0 - 3
FC Soleil Bischheim
FC Rouen 1899
3 - 0
Vire
Saint-Malo
4 - 2
Stade Plabennec
Saint-Meziery
0 - 0
Reims Sainte-Anne
Olympique Saumur FC
0 - 0
Vendée Fontenay
Thionville ASP
0 - 3
Amnéville
UF Maconnais
2 - 1
Cosne
AG Caennaise
0 - 1
Voltigeurs de Chateaubriant
US Change
0 - 1
Les Herbiers
Loos en Gohelle
0 - 0
US Saint Omer
Colomiers
1 - 1
Canet Roussillon
Rhone-Vallee
0 - 2
AS Saint-Priest
LA Saint-Colomban Locmine
5 - 2
Saint-Renan
Gonfreville
4 - 0
Falaise
Hombourg-Haut
1 - 1
Saint-Louis Neuweg
Drancy JA
2 - 0
US Senart-Moissy
Lambres
4 - 0
US Laon
Le Puy Foot
4 - 2
Aurillac Arpajon
US Lesquin
0 - 4
Athletic Club Amiens
Libourne
2 - 2
Lege-Cap-Ferret
US Liffre
1 - 4
US Montagnarde
Limonest
0 - 0
Rumilly
ESC Longueau
1 - 3
Beauvais
FC Loon-Plage
1 - 0
Itancourt Neuville
Vitry
0 - 4
Saint Brice
AS Panazol
0 - 3
Olympique d'Alès
Saint-Zacharie
0 - 0
Athlético Marseille
Maximoise
1 - 3
Aubagne
Belfort
1 - 3
CS Louhans-Cuiseaux
Billere
0 - 1
Aviron Bayonnais
Castelnau
2 - 0
Montauban Football Club Tarn-et-Garonne
Chamalieres
0 - 0
Moulins Yzeure Foot
Gazélec Ajaccio
2 - 2
Furiani Agliani
St Liguaire Niort
0 - 0
Trélissac
Strasbourg Koenigshoffen
1 - 2
Haguenau
Obermodern
0 - 0
Schiltigheim
Fabrègues
1 - 0
Onet-le-Chateau
Les Genets d'Anglet
0 - 1
Stade Poitevin
13 lut 2021
Orléans
1 - 1
Stade Olympique Romorantinais
Lambres
Anul.
US Boulogne
Venissieux
0 - 1
Annecy
Stade Briochin
Anul.
Saint-Malo
Quevilly-Rouen
1 - 0
FC Rouen 1899
14 lut 2021
US Saint Omer
0 - 1
Gazélec Ajaccio
AS Steenvoorde
2 - 4
Beauvais
Saint-Meziery
0 - 5
CS Sedan Ardennes
Saint Brice
2 - 0
Drancy JA
US Montagnarde
1 - 0
Dinan Léhon
FCE Merignac-Arlac
1 - 4
Stade Poitevin
CS Louhans-Cuiseaux
0 - 1
US Fleury Merogis 91
FC Loon-Plage
1 - 1
Arras
Gonfreville
0 - 2
Voltigeurs de Chateaubriant
Rumilly
5 - 1
AS Saint-Priest
US Feurs
0 - 0
Le Puy Foot
Fabrègues
4 - 1
Castelnau
LA Saint-Colomban Locmine
0 - 1
Guichen
Besancon RC
0 - 1
UF Maconnais
Amnéville
0 - 0
Prix-lès-Mézières
OS Aire-Sur-La-Lys
0 - 0
Athletic Club Amiens
Montferrier
0 - 2
Canet Roussillon
St Liguaire Niort
0 - 2
Olympique d'Alès
Lege-Cap-Ferret
1 - 0
Aviron Bayonnais
Haguenau
2 - 2
Saint-Louis Neuweg
Chamalieres
1 - 1
Andrézieux
FC Soleil Bischheim
0 - 1
Schiltigheim
Athlético Marseille
0 - 0
Aubagne
16 lut 2021
Saint-Malo
0 - 2
Stade Briochin

Puchar Francji - Wiadomości

STS
1510 PLN

Oferta powitalna 1200 1510 PLN złożona z aż trzech bonusów! 281 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

Fortuna
2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

Betfan
1600 PLN

Na start 1600 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 1000 PLN. Kod MEGABONUS

Betclic
550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

Superbet
584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN