Terminarz - Puchar Niemiec - sezon 2019/2020

Finał
4 lip
-
Półfinał
Ćwierćfinał
3 Runda
2 Runda
1 Runda

Puchar Niemiec - Wiadomości

Strzelcy - Puchar Niemiec

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

Zakład bez ryzyka 100 125 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 1000 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

Mateusz Borek poleca: Bukmacher ETOTO zamienia 100zł na 300zł

PUCHAR NIEMIEC terminarz, drabinka DFB Pokal. Poznaj aktualną drabinkę i mecze Pucharu Niemiec

W tym miejscu prezentujemy pełny i zawsze aktualny terminarz Pucharu Niemiec. Można tu zapoznać się ze szczegółowym kalendarzem tych rozgrywek zarówno z tego sezonu, jak i z poprzednich lat. Na samej górze tabeli znajdują się mecze, które czekają na rozegranie. Pod nimi prezentujemy wyniki zakończonych gier.

W Pucharze Niemiec terminarz działa na zasadzie drabinki, a nie jak w przypadku rozgrywek ligowych systemy “każdy z każdym”. Oprócz kalendarza na tej stronie można przeanalizować również najświeższe polecane przez nas newsy traktujące o danych rozgrywkach, a także klasyfikację strzelców, najlepszych asystentów, zawodników z największą liczbą obejrzanych kartek oraz tabelę kanadyjską. Nieco niżej znajdują się odnośniki do innych rozgrywek z analogicznymi danymi. 

Po kliknięciu w konkretny mecz zawarty w terminarzu przeniesiemy się na stronę zawierającą szczegóły spotkania, takie tak: przebieg, statystyki, nazwisko sędziego głównego oraz liczbę kibiców, którzy pojawili się na stadionie.