Nadchodzące
Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące

Terminarz - Puchar Rumunii - sezon 2019/2020

1/8 Finału
30 paź 2019 | 16:00 Sănătatea Cluj Sănătatea Cluj 0-7 Petrolul 52 Petrolul 52
30 paź 2019 | 18:30 Foresta Suceava Foresta Suceava 0-4 FC Dinamo Bukareszt FC Dinamo Bukareszt
31 paź 2019 | 17:15 Sepsi Sepsi 4-2 Astra Giurgiu Astra Giurgiu
30 paź 2019 | 13:30 Academica Clinceni Academica Clinceni 2-0 Botoşani Botoşani
29 paź 2019 | 20:00 Universitatea Cluj Universitatea Cluj 0-1 FC Steaua Bukareszt FC Steaua Bukareszt
31 paź 2019 | 13:30 Metalul Buzău Metalul Buzău 0-3 Politehnica Iași Politehnica Iași
31 paź 2019 | 20:00 Voluntari Voluntari 1-4 Universitatea Craiova Universitatea Craiova
29 paź 2019 | 17:15 CS Dacia Mioveni CS Dacia Mioveni 0-2 Hermannstadt Hermannstadt
1/8 Finału
26 wrz 2019 | 17:45 FC Rapid Bukareszt FC Rapid Bukareszt 0-1 Politehnica Iași Politehnica Iași
24 wrz 2019 | 18:15 Concordia Chiajna Concordia Chiajna 2-3 Voluntari Voluntari
24 wrz 2019 | 17:00 Turris-Oltul T. Măgurele Turris-Oltul T. Măgurele 2-3 Academica Clinceni Academica Clinceni
24 wrz 2019 | 15:30 Flacăra Horezu Flacăra Horezu 0-2 Astra Giurgiu Astra Giurgiu
24 wrz 2019 | 15:30 Metalul Buzău Metalul Buzău 1-0 Csikszereda Csikszereda
26 wrz 2019 | 15:30 Ripensia Timişoara Ripensia Timişoara 1-4 Sepsi Sepsi
25 wrz 2019 | 20:30 Botoşani Botoşani 2-2 CFR 1907 Cluj CFR 1907 Cluj
24 wrz 2019 | 15:30 Foresta Suceava Foresta Suceava 2-1 Gaz Metan Medias Gaz Metan Medias
24 wrz 2019 | 15:30 UTA Arad UTA Arad 1-3 FC Dinamo Bukareszt FC Dinamo Bukareszt
25 wrz 2019 | 15:30 Făurei Făurei 1-5 CS Dacia Mioveni CS Dacia Mioveni
26 wrz 2019 | 15:00 Sănătatea Cluj Sănătatea Cluj 1-0 Viitorul Viitorul
24 wrz 2019 | 20:30 U Craiova 1948 U Craiova 1948 2-3 Universitatea Cluj Universitatea Cluj
25 wrz 2019 | 17:45 CSM Reşiţa CSM Reşiţa 0-1 Universitatea Craiova Universitatea Craiova
26 wrz 2019 | 20:30 Metaloglobus Metaloglobus 0-2 FC Steaua Bukareszt FC Steaua Bukareszt
25 wrz 2019 | 15:00 Chindia Chindia 0-1 Hermannstadt Hermannstadt
25 wrz 2019 | 15:30 Industria Galda de Jos Industria Galda de Jos 0-1 Petrolul 52 Petrolul 52
4 Runda
10 wrz 2019 | 15:30 Foresta Suceava Foresta Suceava - Aerostar Bacău Aerostar Bacău
11 wrz 2019 | 15:30 Metalul Buzău Metalul Buzău - Focşani Focşani
11 wrz 2019 | 15:30 Făurei Făurei - Farul Constanţa 1920 Farul Constanţa 1920
10 wrz 2019 | 15:30 Popești-Leordeni Popești-Leordeni 1-2 Turris-Oltul T. Măgurele Turris-Oltul T. Măgurele
11 wrz 2019 | 15:30 CSA Steaua Bucureşti CSA Steaua Bucureşti 1-2 Concordia Chiajna Concordia Chiajna
11 wrz 2019 | 15:30 Sportul Snagov Sportul Snagov - Petrolul 52 Petrolul 52
11 wrz 2019 | 15:30 Tunari Tunari - Metaloglobus Metaloglobus
11 wrz 2019 | 15:30 Olimpic Cetate Olimpic Cetate 0-1 Csikszereda Csikszereda
10 wrz 2019 | 15:30 Flacăra Moreni Flacăra Moreni - CS Dacia Mioveni CS Dacia Mioveni
10 wrz 2019 | 15:30 Vediţa Coloneşti Vediţa Coloneşti - U Craiova 1948 U Craiova 1948
11 wrz 2019 | 15:30 CSM Reşiţa CSM Reşiţa - ASU Poli Timişoara ASU Poli Timişoara
10 wrz 2019 | 15:30 Crişul Chişineu Criş Crişul Chişineu Criş - UTA Arad UTA Arad
11 wrz 2019 | 15:30 Industria Galda de Jos Industria Galda de Jos - Avântul Reghin Avântul Reghin
10 wrz 2019 | 15:30 Sănătatea Cluj Sănătatea Cluj - Comuna Recea Comuna Recea
11 wrz 2019 | 15:30 Sânmartin Sânmartin 1-2 Universitatea Cluj Universitatea Cluj
11 wrz 2019 | 16:00 FC Rapid Bukareszt FC Rapid Bukareszt 3-0 Dunărea Călăraşi Dunărea Călăraşi
11 wrz 2019 | 15:30 Flacăra Horezu Flacăra Horezu 0-0 Argeș Argeș
10 wrz 2019 | 15:30 Ghiroda şi Giarmata Vii Ghiroda şi Giarmata Vii 0-0 Ripensia Timişoara Ripensia Timişoara
3 Runda
28 sie 2019 | 16:30 Minaur Baia Mare Minaur Baia Mare - Comuna Recea Comuna Recea
28 sie 2019 | 16:30 Foresta Suceava Foresta Suceava - Bucovina Rădăuţi Bucovina Rădăuţi
28 sie 2019 | 16:30 FC Ceahlaul Piatra Neamt FC Ceahlaul Piatra Neamt 0-1 Csikszereda Csikszereda
28 sie 2019 | 16:30 Focşani Focşani - FC Otelul Galati FC Otelul Galati
28 sie 2019 | 16:30 Târgu Secuiesc Târgu Secuiesc - Olimpic Cetate Olimpic Cetate
28 sie 2019 | 16:30 Metalul Buzău Metalul Buzău - SCM Gloria Buzău SCM Gloria Buzău
28 sie 2019 | 16:30 Flacăra Moreni Flacăra Moreni - Progresul Spartac Progresul Spartac
28 sie 2019 | 16:30 Popești-Leordeni Popești-Leordeni - Afumaţi Afumaţi
28 sie 2019 | 16:30 Tunari Tunari - Unirea Slobozia Unirea Slobozia
28 sie 2019 | 16:30 FC Rapid Bukareszt FC Rapid Bukareszt - Daco-Getica Daco-Getica
27 sie 2019 | 18:00 Alexandria Alexandria 0-2 Turris-Oltul T. Măgurele Turris-Oltul T. Măgurele
27 sie 2019 | 16:30 Vediţa Coloneşti Vediţa Coloneşti - Filiaşi Filiaşi
28 sie 2019 | 16:30 Flacăra Horezu Flacăra Horezu - Pandurii Târgu Jiu Pandurii Târgu Jiu
28 sie 2019 | 16:30 Inter Petrila Inter Petrila - CSM Reşiţa CSM Reşiţa
27 sie 2019 | 16:30 Voinţa Lupac Voinţa Lupac - Ripensia Timişoara Ripensia Timişoara
27 sie 2019 | 16:30 Ghiroda şi Giarmata Vii Ghiroda şi Giarmata Vii - ACS Poli Timişoara ACS Poli Timişoara
27 sie 2019 | 16:30 Șoimii Lipova Șoimii Lipova - UTA Arad UTA Arad
28 sie 2019 | 16:30 Crişul Chişineu Criş Crişul Chişineu Criş - Gloria Lunca Teuz Cermei Gloria Lunca Teuz Cermei
28 sie 2019 | 16:30 Măgura Cisnădie Măgura Cisnădie - Industria Galda de Jos Industria Galda de Jos
27 sie 2019 | 16:30 Sânmartin Sânmartin - Luceafărul Oradea Luceafărul Oradea
27 sie 2019 | 16:30 Unirea Ungheni Unirea Ungheni - Avântul Reghin Avântul Reghin
27 sie 2019 | 16:30 Unirea Mirceşti Unirea Mirceşti - Aerostar Bacău Aerostar Bacău
27 sie 2019 | 16:30 Făurei Făurei - Dacia Unirea Brăila Dacia Unirea Brăila
29 sie 2019 | 19:00 Victoria Cumpăna Victoria Cumpăna - Farul Constanţa 1920 Farul Constanţa 1920
28 sie 2019 | 16:30 CSA Steaua Bucureşti CSA Steaua Bucureşti - Baloteşti Baloteşti
28 sie 2019 | 18:00 U Craiova 1948 U Craiova 1948 - Viitorul P. Târgu Jiu Viitorul P. Târgu Jiu
27 sie 2019 | 16:30 Unirea Dej Unirea Dej - Sănătatea Cluj Sănătatea Cluj
2 Runda
14 sie 2019 | 16:30 Sănătatea Darabani Sănătatea Darabani ?-? Foresta Suceava Foresta Suceava
14 sie 2019 | 16:30 Viitorul Liteni Viitorul Liteni 0-0 FC Ceahlaul Piatra Neamt FC Ceahlaul Piatra Neamt
14 sie 2019 | 16:30 Unirea Mirceşti Unirea Mirceşti 0-0 Ştiinţa Miroslava Ştiinţa Miroslava
14 sie 2019 | 16:30 Viitorul Curiţa Viitorul Curiţa 0-0 Târgu Secuiesc Târgu Secuiesc
14 sie 2019 | 16:30 Universitatea Galaţi Universitatea Galaţi 0-0 Focşani Focşani
14 sie 2019 | 16:30 Avântul Zărneşti Avântul Zărneşti 0-0 Metalul Buzău Metalul Buzău
14 sie 2019 | 16:30 Viitorul Ianca Viitorul Ianca 0-0 Făurei Făurei
14 sie 2019 | 19:00 Victoria Cumpăna Victoria Cumpăna 0-0 Pescăruşul Sarichioi Pescăruşul Sarichioi
14 sie 2019 | 16:30 Bărăganul Ciulniţa Bărăganul Ciulniţa 0-0 Unirea Slobozia Unirea Slobozia
14 sie 2019 | 16:30 Înainte Modelu Înainte Modelu 0-0 Popești-Leordeni Popești-Leordeni
14 sie 2019 | 16:30 CSA Steaua Bucureşti CSA Steaua Bucureşti 0-0 Mostiştea Ulmu Mostiştea Ulmu
14 sie 2019 | 16:30 Viitorul Domneşti Viitorul Domneşti 0-0 Tunari Tunari
14 sie 2019 | 16:30 Flacăra Moreni Flacăra Moreni 0-0 Pucioasa Pucioasa
14 sie 2019 | 16:30 Săcele Săcele 0-0 Olimpic Cetate Olimpic Cetate
14 sie 2019 | 16:30 Ajax Botoroaga Ajax Botoroaga 0-0 Alexandria Alexandria
14 sie 2019 | 16:30 Real Bradu Real Bradu 0-0 Vediţa Coloneşti Vediţa Coloneşti
14 sie 2019 | 16:30 CS Cârcea CS Cârcea 0-0 Filiaşi Filiaşi
14 sie 2019 | 16:30 Minerul Costeşti Minerul Costeşti 0-0 Flacăra Horezu Flacăra Horezu
14 sie 2019 | 16:30 Inter Petrila Inter Petrila 0-0 Metalurgistul Cugir Metalurgistul Cugir
14 sie 2019 | 16:30 Voinţa Lupac Voinţa Lupac 0-0 Hunedoara Hunedoara
14 sie 2019 | 16:30 Ghiroda şi Giarmata Vii Ghiroda şi Giarmata Vii 0-0 Dumbrăviţa Dumbrăviţa
14 sie 2019 | 16:30 Progresul Pecica Progresul Pecica 0-0 Crişul Chişineu Criş Crişul Chişineu Criş
14 sie 2019 | 16:30 Naţional Sebiş Naţional Sebiş 0-0 Gloria Lunca Teuz Cermei Gloria Lunca Teuz Cermei
14 sie 2019 | 16:30 Olimpia Satu Mare Olimpia Satu Mare 0-0 Sânmartin Sânmartin
14 sie 2019 | 16:30 SC FC Unirea Alba Iulia SC FC Unirea Alba Iulia 0-0 Industria Galda de Jos Industria Galda de Jos
14 sie 2019 | 16:30 CS Floreşti CS Floreşti 0-0 Unirea Dej Unirea Dej
14 sie 2019 | 16:30 Arieşul Turda Arieşul Turda 0-0 Sănătatea Cluj Sănătatea Cluj
14 sie 2019 | 16:30 Măgura Cisnădie Măgura Cisnădie 0-0 Municipal Braşov Municipal Braşov
14 sie 2019 | 16:30 Unirea Ungheni Unirea Ungheni 0-0 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc
15 sie 2019 | 16:30 ACS Gloria Bistriţa ACS Gloria Bistriţa 0-0 Avântul Reghin Avântul Reghin
1 Runda
31 lip 2019 | 16:30 Ajax Botoroaga Ajax Botoroaga 0-0 Sporting Roşiori Sporting Roşiori
31 lip 2019 | 16:30 Recolta Gura Şuţii Recolta Gura Şuţii 0-0 Real Bradu Real Bradu
31 lip 2019 | 16:30 Minerul Costeşti Minerul Costeşti 0-0 Unirea Bascov Unirea Bascov
31 lip 2019 | 16:30 Slatina Slatina 0-0 Vediţa Coloneşti Vediţa Coloneşti
31 lip 2019 | 16:30 CS Cârcea CS Cârcea 0-0 Strehaia Strehaia
31 lip 2019 | 16:30 Unirea Cruşeţ Unirea Cruşeţ 0-0 Inter Petrila Inter Petrila
31 lip 2019 | 16:30 Cetate Deva Cetate Deva ?-? Hunedoara Hunedoara
31 lip 2019 | 16:30 Voinţa Lupac Voinţa Lupac 0-0 CSM Lugoj CSM Lugoj
31 lip 2019 | 16:30 Millenium Giarmata Millenium Giarmata 0-0 Ghiroda şi Giarmata Vii Ghiroda şi Giarmata Vii
31 lip 2019 | 16:30 Avântul Periam Avântul Periam 0-0 Progresul Pecica Progresul Pecica
31 lip 2019 | 16:30 Măgura Cisnădie Măgura Cisnădie 0-0 Avrig Avrig
31 lip 2019 | 16:30 Voinţa Stremţ Voinţa Stremţ 0-0 SC FC Unirea Alba Iulia SC FC Unirea Alba Iulia
31 lip 2019 | 16:30 Ocna Mureș Ocna Mureș 0-0 Industria Galda de Jos Industria Galda de Jos
31 lip 2019 | 16:30 Sânmartin Sânmartin 0-0 Unirea Tășnad Unirea Tășnad
31 lip 2019 | 16:30 Olimpia Satu Mare Olimpia Satu Mare 0-0 SCM Zalău SCM Zalău
31 lip 2019 | 16:30 CS Floreşti CS Floreşti 0-0 Iernut Iernut
31 lip 2019 | 16:30 Unirea Ungheni Unirea Ungheni 0-0 MSE Târgu Mureş MSE Târgu Mureş
31 lip 2019 | 16:30 Dumitra Dumitra 0-0 ACS Gloria Bistriţa ACS Gloria Bistriţa
31 lip 2019 | 16:30 Progresul Şomcuţa Mare Progresul Şomcuţa Mare 0-0 Unirea Dej Unirea Dej
31 lip 2019 | 16:30 Viitorul Albeşti Viitorul Albeşti ?-? Sănătatea Darabani Sănătatea Darabani
31 lip 2019 | 16:30 Viitorul Liteni Viitorul Liteni ?-? Şomuz Fălticeni Şomuz Fălticeni
31 lip 2019 | 16:30 Unirea Mirceşti Unirea Mirceşti ?-? Paşcani Paşcani
31 lip 2019 | 16:30 Bradu Borca Bradu Borca 0-0 FC Ceahlaul Piatra Neamt FC Ceahlaul Piatra Neamt
31 lip 2019 | 16:30 CSM FC Vaslui CSM FC Vaslui 0-0 Viitorul Curiţa Viitorul Curiţa
31 lip 2019 | 16:30 Avântul Zărneşti Avântul Zărneşti 0-0 Mausoleul Mărăşeşti Mausoleul Mărăşeşti
31 lip 2019 | 16:30 Gheorgheni Gheorgheni 0-0 Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc
31 lip 2019 | 16:30 Păpăuţi Păpăuţi 0-0 Târgu Secuiesc Târgu Secuiesc
31 lip 2019 | 16:30 Viitorul Ianca Viitorul Ianca 0-0 Sportul Chiscani Sportul Chiscani
31 lip 2019 | 16:30 Universitatea Galaţi Universitatea Galaţi 0-0 Sporting Lieşti Sporting Lieşti
31 lip 2019 | 16:30 Râmnicu Sărat Râmnicu Sărat 0-0 Făurei Făurei
31 lip 2019 | 16:30 Pescăruşul Sarichioi Pescăruşul Sarichioi 0-0 Medgidia Medgidia
31 lip 2019 | 19:00 Victoria Cumpăna Victoria Cumpăna 0-0 Axiopolis Axiopolis
31 lip 2019 | 16:30 Bărăganul Ciulniţa Bărăganul Ciulniţa 0-0 Agricola Borcea Agricola Borcea
31 lip 2019 | 16:30 CSA Steaua Bucureşti CSA Steaua Bucureşti 0-0 Mihai Bravu Mihai Bravu
31 lip 2019 | 16:30 Vulturii Pasărea Vulturii Pasărea 0-0 Viitorul Domneşti Viitorul Domneşti
31 lip 2019 | 16:30 Blejoi Blejoi 0-0 Flacăra Moreni Flacăra Moreni
31 lip 2019 | 16:30 Săcele Săcele 0-0 Hărman Hărman
31 lip 2019 | 16:30 Mostiştea Ulmu Mostiştea Ulmu 0-0 Olteniţa Olteniţa

Strzelcy {{title}} - Puchar Rumunii

#
Zawodnik
Bramki(karne)
Asysty
Bramki
Asysty
Żółte kartki
Czerwone kartki
Łącznie
1
3 (0)
2
2 (0)
3
2 (0)
4
2 (0)
5
2 (0)
{{$index + 1}}
{{player.value_1}}
{{player.value_1}}
{{player.value_2}}
{{player.value_3}}
×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.