W trakcie
Nadchodzące
Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące

Terminarz - Puchar Szwecji - sezon 2019/2020

Faza grupowa
Grupa A
7 mar 2020 Dalkurd Dalkurd 14:30 Sandviken Sandviken
7 mar 2020 Djurgården Djurgården 14:30 Mjällby Mjällby
2 mar 2020 Sandviken Sandviken 19:00 Djurgården Djurgården
2 mar 2020 Mjällby Mjällby 19:00 Dalkurd Dalkurd
22 lut 2020 Djurgården Djurgården 12:30 Dalkurd Dalkurd
22 lut 2020 Sandviken Sandviken 12:30 Mjällby Mjällby
Grupa B
8 mar 2020 Syrianska Syrianska 14:30 Karlskrona Karlskrona
8 mar 2020 Malmö FF Malmö FF 14:30 AFC Eskilstuna AFC Eskilstuna
1 mar 2020 Karlskrona Karlskrona 14:30 Malmö FF Malmö FF
1 mar 2020 AFC Eskilstuna AFC Eskilstuna 14:30 Syrianska Syrianska
23 lut 2020 Karlskrona Karlskrona 14:30 AFC Eskilstuna AFC Eskilstuna
15 lut 2020 Malmö FF Malmö FF 8-0 Syrianska Syrianska
Grupa C
8 mar 2020 Varberg Varberg 12:30 Brommapojkarna Brommapojkarna
8 mar 2020 Hammarby Hammarby 12:30 GIF Sundsvall GIF Sundsvall
1 mar 2020 Brommapojkarna Brommapojkarna 16:30 Hammarby Hammarby
1 mar 2020 GIF Sundsvall GIF Sundsvall 16:30 Varberg Varberg
24 lut 2020 Hammarby Hammarby 19:00 Varberg Varberg
24 lut 2020 GIF Sundsvall GIF Sundsvall 19:00 Brommapojkarna Brommapojkarna
Grupa D
9 mar 2020 Jönköpings Södra Jönköpings Södra 19:00 Örgryte Örgryte
9 mar 2020 AIK AIK 19:00 Kalmar Kalmar
1 mar 2020 Örgryte Örgryte 14:30 AIK AIK
1 mar 2020 Kalmar Kalmar 14:30 Jönköpings Södra Jönköpings Södra
23 lut 2020 AIK AIK 12:30 Jönköpings Södra Jönköpings Södra
23 lut 2020 Kalmar Kalmar 12:30 Örgryte Örgryte
Grupa E
7 mar 2020 Halmstad Halmstad 16:30 Tvååker Tvååker
7 mar 2020 Norrköping Norrköping 16:30 Falkenberg Falkenberg
1 mar 2020 Tvååker Tvååker 12:30 Norrköping Norrköping
1 mar 2020 Falkenberg Falkenberg 12:30 Halmstad Halmstad
23 lut 2020 Norrköping Norrköping 14:30 Halmstad Halmstad
23 lut 2020 Tvååker Tvååker 14:30 Falkenberg Falkenberg
Grupa F
8 mar 2020 GAIS GAIS 14:30 Eskilsminne Eskilsminne
8 mar 2020 Häcken Häcken 14:30 Östersunds FK Östersunds FK
29 lut 2020 Eskilsminne Eskilsminne 14:30 Häcken Häcken
29 lut 2020 Östersunds FK Östersunds FK 14:30 GAIS GAIS
23 lut 2020 Häcken Häcken 16:30 GAIS GAIS
23 lut 2020 Eskilsminne Eskilsminne 16:30 Östersunds FK Östersunds FK
Grupa G
7 mar 2020 Västerås SK Västerås SK 12:30 Sollentuna Sollentuna
7 mar 2020 IFK Göteborg IFK Göteborg 12:30 Sirius Sirius
29 lut 2020 Sollentuna Sollentuna 12:30 IFK Göteborg IFK Göteborg
29 lut 2020 Sirius Sirius 12:30 Västerås SK Västerås SK
22 lut 2020 IFK Göteborg IFK Göteborg 16:30 Västerås SK Västerås SK
22 lut 2020 Sollentuna Sollentuna 16:30 Sirius Sirius
Grupa H
8 mar 2020 Brage Brage 16:30 Oskarshamns AIK Oskarshamns AIK
8 mar 2020 Elfsborg Elfsborg 16:30 Örebro Örebro
29 lut 2020 Oskarshamns AIK Oskarshamns AIK 16:30 Elfsborg Elfsborg
29 lut 2020 Örebro Örebro 16:30 Brage Brage
22 lut 2020 Elfsborg Elfsborg 14:30 Brage Brage
22 lut 2020 Oskarshamns AIK Oskarshamns AIK 14:30 Örebro Örebro
2 Runda
21 sie 2019 | 18:30 Nyköping Nyköping 0-1 Örebro Örebro
9 lis 2019 | 14:00 Enskede Enskede 0-7 AIK AIK
21 sie 2019 | 18:30 IFK Luleå IFK Luleå 1-3 Hammarby Hammarby
21 sie 2019 | 18:30 IFK Timrå IFK Timrå 1-6 Norrköping Norrköping
22 sie 2019 | 18:30 Akropolis Akropolis 1-2 Djurgården Djurgården
10 lis 2019 | 16:00 Värnamo Värnamo 0-2 Malmö FF Malmö FF
22 sie 2019 | 18:30 Oskarshamns AIK Oskarshamns AIK 2-1 Helsingborg Helsingborg
22 sie 2019 | 18:00 Astrio Astrio 0-4 IFK Göteborg IFK Göteborg
21 sie 2019 | 18:30 Sandviken Sandviken 2-1 Frej Frej
21 sie 2019 | 18:30 Gute Gute 2-4 Dalkurd Dalkurd
21 sie 2019 | 18:30 Eskilsminne Eskilsminne 1-0 Norrby Norrby
22 sie 2019 | 18:30 Dagsbergs Dagsbergs 0-12 Brage Brage
14 sie 2019 | 18:30 Carlstad United Carlstad United 2-3 AFC Eskilstuna AFC Eskilstuna
14 sie 2019 | 18:30 Lund Lund 0-1 Varberg Varberg
21 sie 2019 | 18:00 Tvååker Tvååker 2-0 Trelleborg Trelleborg
21 sie 2019 | 18:00 Qviding FIF Qviding FIF 1-3 Häcken Häcken
21 sie 2019 | 18:30 Råslätts Råslätts 0-1 GAIS GAIS
21 sie 2019 | 18:30 Forssa Forssa 2-4 Syrianska Syrianska
21 sie 2019 | 17:30 Gottne Gottne 2-4 Brommapojkarna Brommapojkarna
21 sie 2019 | 18:30 Karlstad Karlstad 2-2 Sirius Sirius
21 sie 2019 | 18:30 Gamla Upsala Gamla Upsala 1-3 Västerås SK Västerås SK
21 sie 2019 | 18:30 Sollentuna Sollentuna 4-3 Degerfors Degerfors
21 sie 2019 | 18:30 Lidingö Lidingö 1-3 GIF Sundsvall GIF Sundsvall
21 sie 2019 | 18:30 Torns Torns 1-2 Jönköpings Södra Jönköpings Södra
21 sie 2019 | 18:30 Rosengård Rosengård 1-2 Kalmar Kalmar
21 sie 2019 | 18:30 Husqvarna Husqvarna 0-4 Mjällby Mjällby
21 sie 2019 | 18:30 Utsikten Utsikten 0-1 Örgryte Örgryte
21 sie 2019 | 18:30 Karlskrona Karlskrona 2-1 Öster Öster
21 sie 2019 | 18:30 Trollhättan Trollhättan 1-2 Halmstad Halmstad
22 sie 2019 | 18:00 Gauthiod Gauthiod 1-3 Elfsborg Elfsborg
22 sie 2019 | 17:45 Vårgårda Vårgårda 0-4 Falkenberg Falkenberg
14 sie 2019 | 18:30 Stocksund Stocksund 0-1 Östersunds FK Östersunds FK
1 Runda
15 maj 2019 | 18:30 Gnosjö Gnosjö 0-3 Värnamo Värnamo
21 maj 2019 | 19:00 Franke Franke 0-2 Gamla Upsala Gamla Upsala
21 maj 2019 | 19:00 Bromölla Bromölla 0-4 Lund Lund
21 maj 2019 | 19:00 Vårgårda Vårgårda 1-1 Lindome Lindome
5 cze 2019 | 18:30 Velebit Velebit 0-2 Qviding FIF Qviding FIF
8 cze 2019 | 12:00 Astrio Astrio 2-0 Höganäs Höganäs
11 cze 2019 | 19:00 Dagsbergs Dagsbergs 1-0 Värmbols Värmbols
12 cze 2019 | 19:00 Assyriska BK Assyriska BK 0-5 Utsikten Utsikten
12 cze 2019 | 19:45 Vartans Vartans 1-2 Enskede Enskede
25 cze 2019 | 19:00 IFK Luleå IFK Luleå 3-3 Umeå FC Umeå FC
25 cze 2019 | 19:00 Hässleholms IF Hässleholms IF 2-6 Torns Torns
25 cze 2019 | 19:00 Grebbestad Grebbestad 0-4 Trollhättan Trollhättan
29 cze 2019 | 15:00 Vattholma Vattholma 1-5 Forssa Forssa
2 lip 2019 | 19:00 Vinberg Vinberg 0-1 Tvååker Tvååker
3 lip 2019 | 19:00 Lidingö Lidingö 1-0 Karlberg Karlberg
3 lip 2019 | 19:00 Högsäter Högsäter 0-2 Karlstad Karlstad
26 cze 2019 | 19:00 Tågarps AIK Tågarps AIK 1-3 Rosengård Rosengård
5 cze 2019 | 19:30 Norrtälje Norrtälje 0-4 Akropolis Akropolis
5 cze 2019 | 19:30 Newroz Newroz 2-6 Sollentuna Sollentuna
12 cze 2019 | 19:00 Råslätts Råslätts 2-0 Skövde AIK Skövde AIK
25 cze 2019 | 19:00 Eneby Eneby 0-3 Oskarshamns AIK Oskarshamns AIK
3 lip 2019 | 19:00 Hittarp Hittarp 0-1 Eskilsminne Eskilsminne
12 cze 2019 | 19:30 IFK Timrå IFK Timrå 4-0 IFK Östersund IFK Östersund
12 cze 2019 | 20:00 Haninge Haninge 3-3 Stocksund Stocksund
12 cze 2019 | 19:00 Östria Lambohov Östria Lambohov 1-4 Husqvarna Husqvarna
2 lip 2019 | 19:00 Carlstad United Carlstad United 5-0 Rynninge Rynninge
6 cze 2019 | 15:00 Vendelsö Vendelsö 1-8 Gute Gute
1 lip 2019 | 19:00 Vänersborgs IF Vänersborgs IF 1-2 Gauthiod Gauthiod
26 cze 2019 | 19:00 Nyköping Nyköping 2-2 Vasalund Vasalund
26 cze 2019 | 19:00 Gottne Gottne 3-1 Hudiksvall Hudiksvall
2 lip 2019 | 19:00 Mora Mora 0-2 Sandviken Sandviken
3 lip 2019 | 02:00 Växjö United Växjö United 0-3 Karlskrona Karlskrona

Strzelcy {{title}} - Puchar Szwecji

#
Zawodnik
Bramki(karne)
Asysty
Bramki
Asysty
Żółte kartki
Czerwone kartki
Łącznie
1
4 (0)
2
3 (0)
3
3 (0)
4
3 (0)
5
3 (0)
{{$index + 1}}
{{player.value_1}}
{{player.value_1}}
{{player.value_2}}
{{player.value_3}}
×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.