Kulesza spotka się z Dudą w sprawie paszportu dla Casha

Kulesza spotka się z Dudą w sprawie paszportu dla Casha
Dodał: nvcl34r 22 paź 2021 | 16:34

Dyskusja 21

22 paź 16:54
0
Każdemu zależy na cashu
0
Cash nie jest na 100 procent pewny. Wielu preferuje gold.
22 paź 17:24
0
Nieruchomości też niczego sobie.
22 paź 17:49
0
Gold i nieruchomości to nadal cash, tylko, że w innej postaci.
22 paź 18:09
0
Pamiętajmy, że złoto i nieruchomości były na świecie zanim wymyślono walutę.
22 paź 20:16
0
I tak najważniejsza jest Władza. Taki pan Kot podobno nie posiada za wiele kasy, ani golda i na bank ma mniej apartamentowców niż Obajtek, ale niestety włada tym ciemno-grodem praktycznie w pojedynkę...
22 paź 21:22
0
Cóż, pana prezesa i jego partię wybrali Polacy, a taki, lub zbliżony system wyborczy działa na całym świecie od setek lat.
22 paź 22:38
0
Dokładnie, polacy - stare babcie słuchające rydzyka i oddające mu całą rentę, alkochlory spad sklepów, co to sobie narobili dzieciaków i teraz mogą pić za te 500+ w spokoju podczas gdy ich dzieci nadal przymierają głodem, i ogólnie ludzie ze słabszym wykształceniem co to można im łatwo wmówić ze Polska to kraj miodem i mlekiem płynący :)
Już Starożytni Grecy wiedzieli że demokracja nie jest dla wszystkich....
23 paź 04:06
0
Ale nie stworzono lepszego ustroju od tejże demokracji (choć często jest ona wynaturzona i tylko umownie demokracją nazywana). Nie zgodzę się z Tobą w kwestii ludzi, którzy wybrali PiS. Więcej jest normalnych rodzin i normalnych ludzi, niż pijaków. To głosy normalnych ludzi zadecydowały o takich, a nie innych wynikach wyborów (tych samych już dwa razy z rzędu). Co do emerytów - to prawda, że zostali kupieni obietnicami ( w dużej mierze zrealizowanymi - tańsze lub darmowe leki, 13-tka, 14-tka, obniżenie wieku emerytalnego, zlikwidowanie wkrótce podatku od rent i emerytur, o ile się nie mylę, etc.), ale czy należy ich za to winić? Jeśli tak, każdego by można winić za to, że głosuje na tych, którzy obiecają mu więcej, niż ci drudzy. Każdy ma prawo głosować na kogo chce i kogoś, kto krytykuje tych, którzy zagłosowali inaczej, niż by chciał, uznać by trzeba za osobę nieobiektywną i ograniczoną.

Ja też nie jestem zadowolony z obecnej władzy (nie lubię państwa socjalnego i wspominanego przez Ciebie rozdawnictwa), nie byłem zadowolony z poprzedniej i kilku jeszcze wcześniejszych. Jeśli Polacy wybierają nie tych, których ja chcę i nazwę ich debilami (co byłoby kłamstwem) - czy poczuję się lepiej? Nie. I czy to coś zmieni? Też nie.
23 paź 13:17
0
Ja nikogo nie wyzywałem... Stwierdziłem jedynie fakty. Faktem jest że Rydzyk który dostaje miliardy co roku na to żeby przekonywać biedne babcie by szły na wybory i głosowały na pis "Bo będzie lepiej" no i jest lepiej dla Rydzyka i całego kleru...
Faktem jest że na PIS głosują ludzie z niższym wykształceniem - mówi o tym wiele badań społecznych wystarczy poszukać choćby w Internecie.
Faktem jest że wiele osób korzysta z programu 500+ tylko po to żeby sobie polepszać los a nie dzieciom (a przecież na nich miało to iść). Ile aut w Polsce jeździ z napisałem "Kupione za 500+" a ilu ludzi korzystających z innego socjalu jest pijakami? No kurde sam znam takich przykładów setki... Ja nie zamierzam nikogo obrażać bo nie głosuje tak jak ja. Jestem po prostu zły że ci obecni przy sterze udowadniają że są super i nabierają przez te swoje media miliony ludzi na to. Tylko przez to ich nabierają że są starsi, wierzą w Boga i mają niższe wykształcenie przez co są bardziej podatni na takie zagranie. Według mnie to bardzo nie sprawiedliwe. Niestety takie są rządy Pana Kota a do tego wtóruje mu "Kościół" który z takimi skurwysynami jak Rydzyk nie potrafi i nie chce nic zrobić. Smutne czasy dla tego Narodu....

Sam pięknie napisałeś - każdy ma prawo głosować na kogo chce - tylko jak jest kierowany i okłamywany to to jest świadomy wybór czy już nie?!?Czy nieobiektywne i ograniczone media państwowe to coś co pozwala dokonać ludziom świadomego wyboru czy wręcz przeciwnie?
23 paź 19:02
0
Powoływanie się na fakt, że na PiS głosują ludzie z niższym wykształceniem - wybacz - jest trochę kiepskie. Procent ludzi z wyższym i niższym wykształceniem nie zmienia się przecież znacząco co wybory, jest relatywnie stały, z tendencją do tego, że jednak ludzi z wyższym przybywa. Jeśli na PiS głosowali ludzie z niższym (co jest faktem), to znaczy, że wcześniej każda inna partia wygrywała wybory dzięki ludziom z niższym wykształceniem, skoro to oni decydują o wynikach wyborów. Może się mylę, może Ty inaczej to widzisz?

Co do naklejek na samochodach - ludzie to robią dla żartu. Często widać je na niezłych samochodach, a tych nie kupują bezrobotni za pieniądze z 500+. Że ludzie (ci, powiedzmy, z marginesu) wykorzystują pieniądze z 500+ na cele inne niż dzieci to masz rację. Alkohol, słynne Chesterfieldy, tipsy, fryzjer, taksówki - to tylko kilka przykładów z tysiąca. Z patologii lepiej nie wychodzić, bo jest opłacalna. Jest dziedziczona. No ale ile jest takich ludzi? Ile procent społeczeństwa? Brakuje tu nam danych.

Co do manipulacji mediów - niestety, ma miejsce i dzieje się na całym świecie. Obecnie media i korporacje same wybierają prezydentów (USA - Biden). Źle się dzieje. Potężni gracze stają się coraz potężniejsi i nie do ruszenia, ludzie, choć to XXI wiek, stają się nieświadomymi baranami, manipulowanymi tak, że nie zdają sobie z tego sprawy.

Ech, długo by gadać. Ogólnie lubię rozmawiać na tematy poważniejsze, choć szybko tematy polityczne zaczynają nas obu wkurzać, bo to mocno frustruje.
24 paź 19:09
0
Na każdą partię głosują ludzie z niższym i wyższym wykształceniem. Jeśli na PIS głosowało powiedzmy 40% Polaków to jest to 100% ich elektoratu wyborczego. Wtedy można w prosty sposób pokazać ze na przykład 20% tych osób miało wyższe wykształcenie. W analogicznych wyborach 60% PO było wyższego wykształcenia. Liczby z dupy bo nie bardzo chce mi się szukać teraz statystyk a dokładnych nie pamiętam z ostatnich wyborów.

Co do mediów to masz słuszną rację, media manipulują, robi to też u nas TVN i inne. No ale to w jaki sposób robią to media "publiczne' jest naprawdę żenujące i niesmaczne. Nie wspomnę o Radiu Marysia i innych mediach Rydzyka które nie dość że oszukują to też okradają biednych starszych ludzi.

Jest to frustrujące co prawda ale dobrze pogadać chwilę na poziomie bez wyzwisko (co tutaj jest rzadkie ). Żeby nie było ja nie jestem ani PISiorem ani PeOwcem i prawdę powiedziawszy to cała scena polityczna naszego kraju mnie wkurza. Ale nie lubię jak okłamuje się ludzi i robi z nich głupków tylko przez to że są łatwowierni, mniej wykształceni, starsi i dają się łatwo robić w bambuko.
24 paź 23:29
0
Dzięki za świetną rozmowę. Mamy podobne zapatrywania polityczne. Też nie jestem za PiSem, czy KO (PO) i właściwie nawet trochę mi przykro (ale tylko trochę), że nie mam partii, którą mógłbym lubić. Kiedyś Kukiz wydawał mi się ciekawą, świeżą siłą, Konfederacja podobnie. A potem wszystko pękło i z oszołomiarstwem utożsamiać się nie chcę.

Zgadza się, że TVP kłamie tak samo jak TVN i jak TVP za poprzednich rządów, z tą różnicą, że obecne TVP robi swoją propagandę i sypie kłamstwami tak topornie, tak siermiężnie, że aż boli (czasem sobie obejrzę główne wydania programów informacyjnych na TVN, TVP, czy Polsacie i sobie porównuję). Przekaz TVP obraża inteligencję widzów. Kiedyś robili propagandę prorządową lepiej (za tzw. Tuska. :) ). TVN kłamie podobnie, ale w sposób subtelny, ładnie opakowany i profesjonalnie. Fajny gdzieś przeczytałem tekst. TVP: jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej. TVN: Jest źle, a będzie jeszcze gorzej. I w takich sprzecznych bańkach rozgrywa się informowanie Polaków o świecie. Przepraszam, nie jest to informowanie, tylko sprzedawanie własnych opinii i sądów, które udają, że są informacjami.

Co do Rydzyka - dawno powinno się go utrącić, bo to wyjątkowa kreatura, no ale PiSowi pomaga, a poza tym Rydzol jest za silny, żeby ktokolwiek inny mógł mu zaszkodzić. Ma 76 lat, ciekawe, ile będzie rządził i co się stanie z radyjkiem po jego odejściu do piekła. :)
0
Morał z tej bajki taki, że na Cash są Alternatywy 4. Cash bardzo by się przydał, ale na szczęście są wyjścia awaryjne.
22 paź 20:24
0
A podobno że Cash szczęścia nie daje...
23 paź 02:04
0
DUDA dostanie cash.....
Cash dostanie paszport....lol
23 paź 02:20
0
Wychodzi brak kultury w niemieckiej Interii. PAN PREZES Kulesza i PAN PREZYDENT Duda.
22 paź 20:26
0
Im wcześniej tym lepiej. Nie dziwne że Sousa się tak napalał na niego. Takiego Jóźwiaka Matty łyka na śniadanie bez przepojki.
22 paź 22:40
0
Ten pseudoprezydent podpisze wszystko, wystarczy mu tylko podstawić kartkę pod nos
0
Ulżyłeś sobie? To weź kartkę z twoim podpisem i wytrzyj swój zasmarkany nos.
25 paź 18:20
0
Nie, ale pisanie prawdy o prezydenckiej , łajdackiej szmacie zawsze cieszy. A kartkę to ty lepiej sobie wykorzystaj, do nauki, bo intelektem nie grzeszysz.
STS
1504 PLN

Oferta powitalna 1504 PLN złożona z aż trzech bonusów! 235 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

Fortuna
2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

Superbet
1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Betclic
550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI

Newsy