Lorenzo Insigne nie mógł inaczej celebrować zdobytej bramki...

Lorenzo Insigne nie mógł inaczej celebrować zdobytej bramki...
Dodał: Gozdzik23 29 lis 2020 | 21:43

Dyskusja 13

30 lis 2020 | 04:20
0
Ostatnio celebruje się ćpunów i bandziorów (Maradona, Floyd), a gnoi wielkich ludzi (Jan Paweł II).
30 lis 2020 | 07:07
0
O to to. Przedstawia się rynsztok społeczny jako wzory do naśladowania, popierdolone mamy czasy. Z każdym dniem tracę wiarę w ludzkość.
30 lis 2020 | 08:17
0
Dokładnie koledzy i dodałbym do tego , że umięśnieni faceci biją kobiety pałkami i traktują je gazem i bronią.. Dokąd ten świat zmierza...
30 lis 2020 | 08:37
0
Dokładnie, dokładnie panowie i ja jeszcze chciałbym dopowiedzieć, że dokonałem aktu defekacji.
30 lis 2020 | 08:45
0
honorowo oddałeś kał
30 lis 2020 | 08:55
0
Dokładnie przyjacielu
30 lis 2020 | 09:33
0
Za czekoladę i kubusia
30 lis 2020 | 12:32
0
Jeżeli ta sama kobieta najpierw wychodzi na ulicę "w obronie Konstytucji", a potem znowu wychodzi na ulicę protestować przeciwko tej Konstytucji (orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego słusznie orzekło, że prawo do aborcji w przypadku ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu jest niezgodne z Konstytucją, która w art. 38 jasno określa, że RP zapewnia każdemu człowiekowi prawną ochronę życia), to taki hit pałą może być dla niej cenny, bowiem może zmusić do refleksji na temat konsekwencji swoich przekonań. ;)
30 lis 2020 | 12:59
0
Mam nadzieje ze taki hit pałą dostanie twoja mama czy tam siostra czy żona czy córka i wtedy może zmusi cię to do refleksji na temat konsekwencji twoich poczynań i słów.
Nie zmiana to faktu, ze umięśniony mężczyzna bije starsze kobiety pałką i strzela w nie gazem - co to za przykład dla narodu... Takie zachowanie jest 100 razy gorsze niż Maradony....
p.s. Trybunał Konstytucyjny został wybrany niezgodnie z obowiązującą konstytucją - czytaj ze zrozumieniem - nie ma żadnego Trybunału bo konstytucja nie została zachowana przy wyborze jej członków.
A żeby żyć to niestety najpierw trzeba się urodzić, inaczej 500+ można by było brać już od pierwszego dnia ciąży bo przecież dziecko już żyje :)
30 lis 2020 | 14:13
0
Trochę dystansu życzę. Nie jestem opiniotwórczym dziennikarzem, tylko amatorem piszącym na meczykach.
Trybunał Konstytucyjny istnieje i ma moc, czy tego chcesz, czy nie. Twój głos się tu nie liczy. Naginanie prawa w kwestii wyboru sędziów TK najpierw przez ekipę Tuska, a teraz Kaczyńskiego, to odrębna kwestia. Naganna, zgadzam się.
No nie, nie trzeba się urodzić, żeby żyć. Czym jest 5-miesięczne dziecko w łonie matki? Kostką Rubika? Szpadlem? Lalką? Ma mózg, bijące serce, rączki i nóżki. Jest małym człowiekiem.
500+ to świadczenie na jedzenie, utrzymanie, edukację dziecka etc. Przed narodzinami nie ma jeszcze takich wymagań, więc świadczenie nie jest przyznawane. Pierdoły gadasz.
30 lis 2020 | 16:20
0
Twój głos nie liczy się tutaj tym bardziej więc jakim cudem ty możesz oceniać Maradone a ja nie mogę oceniać Trybunału?!? A no tak bo według "was" miłośników "władcy" Polski, to są równi i równiejsi. Wy możecie bić ludzi, "was" nie można ruszyć, Wy możecie okradać , ale broń Boże żeby ktoś was okradł.
Nikt tutaj nie mówi o żadnym 5 miesięcznym płodzie a o płodach które zagrażają życiu matki, a same nie mają szans na przeżycie bez niej.... Wiem ciężko to pojąć jak się nie jest lekarzem i ma się wykształcenie jakie się ma...trudno....
Ale dobrze że to napisałeś idę jutro do Kaczora niech mi oddaje 500+ za 9 miesięcy bo przecież dziecko żyje od chwili poczęcia, a kasa na każde żyjące dziecko się należy :)
Czyli uważasz że 9 miesięcy dziecko żyje bez jedzenia? Utrzymanie matki też wzrasta przez to że nosi w sobie dziecko więc utrzymanie "in plus". No edukacji faktycznie nie ma, chociaż ja swoim czytałem bajki i puszczałem muzykę jak jeszcze były w "brzuchu" nożna nazwać to edukacją taką samą jak w pierwszych miesiącach po urodzeniu.
30 lis 2020 | 21:41
0
Nigdzie nie napisałem, że nie możesz oceniać TK. Napisałem, że Twój głos się nie liczy, tak samo, powiedzmy, jak mój. A TK będzie istniał nadal. Za PiS będzie istniał, jak zmieni się władza też będzie istniał... i tak dalej. Nie atakuję Twojego prawa do wyrażania własnego zdania, zresztą sam wyrażam swoje.
Nie wiem, do jakiej grupy mnie wrzucasz, pisząc o mnie "wy", "was". Możesz mi wyjaśnić? Mniemam, że jestem dla Ciebie "pisowcem", lecz jeśli tak uważasz, jesteś w bardzo dużym błędzie.
Nie wiesz, czy udajesz, że nie wiesz, czego dotyczy problem z orzeczeniem TK? Pomijam Julki, które już totalnie nie ogarniają, po co wychodzą na ulice, ale po Tobie spodziewałem się, że znasz temat, na który się wypowiadasz. Okazuje się, że nie masz o nim pojęcia.

Orzeczenie stwierdza niezgodność z Konstytucją prawa do aborcji w przypadku ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu. Nie ma tu mowy o zagrożeniu życia lub zdrowia matki. To jest zupełnie inna kwestia, która pozostaje w rękach lekarzy i taka aborcja jest dozwolona, niezależnie od wieku płodu. Proponuję się dokształcić.

Tak, 9 miesięcy dziecko żyje nie musząc jeść, bo pokarm otrzymuje z łona matki. Owszem, obecnie dbamy o kobiety, staramy się, żeby się odżywiały (więc koszty rosną), ale nie jest to conditio sine qua non dla udanych narodzin. 20.000 lat temu też rodziły się dzieci, kiedy było trochę trudniej jeśli chodzi o bogate w witaminy i minerały odżywianie.

To, że czytałeś swoim dzieciom i puszczałeś muzykę to bardzo fajnie, no ale generalnie nie musiałeś. Póki się nie urodziły, nie musiałeś również kupować im ani ubrań (chyba, że na przyszłość), ani jedzenia. Kupowałeś food żonie, ale... jak wyżej.

Ustawa, którą nazywasz 500+ nosi nazwę ustawy o pomocy państwa w wychowywaniu dzieci, więc wiesz, ciężko, żeby tak płacić od poczęcia. No ale dosyć już o tej ustawie. Mnie ona mierzi, bo osobiście wolałbym, żeby w Polsce nie było takich zasiłków, a zamiast nich godne wynagrodzenie za pracę. Wówczas byłoby tu mniej wszelakich patologii, no ale czymś musieli wygrać wybory. A kwota wolna od podatku nadal 3091 zł (w niektórych przypadkach w ogóle jej brak!).
Kurde, ale mamy temat pod wątkiem o Lorenzo Insigne. :)
30 lis 2020 | 08:40
0
Oddał hołd ćpunowi i żonobijcy czyli pewnie jest takim samym degeneratem żenada
1460 PLN

Oferta powitalna 1200 1460 PLN złożona z aż trzech bonusów! 231 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

2961 PLN

Na start 2961 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 3x777 PLN oraz freebet 30 PLN. Kod MEGABONUS

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

584 PLN

Freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę dla nowych graczy z Meczyki.pl + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN

Newsy