Mateusz Borek ponownie rozpoczyna współpracę z Przeglądem Sportowym

25 lut 2020 | 14:03 7 przez: nvcl34r
Mateusz Borek ponownie rozpoczyna współpracę z Przeglądem Sportowym
0
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}

Dyskusja

7
25 lut 2020 | 16:33
+2
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Skąd tyle hejtu na pana Borka?

Ja osobiście nie przepadam za nim, nie uważam też jego komentarzy meczowych za jakieś fajne, nie ma w nich za wiele emocji. Nie umywa się do Szpakowskiego (tego sprzed czasu wtop i pomyłek). Ale żebym miał Borka nienawidzić to nie. Skąd ten hejt? Czym podpadł?
25 lut 2020 | 18:02
(Edytowany)
Dobre pytanie...pan Mati mój imiennik tak jak ja i wielu ludzi na tym świecie w tym w Polsce i na meczykach lubi wypowiadać się na różne tematy. Nie mówię tu o tekstach ,które mają na celu kogoś rozbawić (czasem tylko siebie) lub komuś dopiec ,albo tekstów niepoważnych - napisanych w niechlujny sposób. Każdy z nas to robi i tego akurat nie neguję. Pan redaktor Borek zawsze wypowiada się w mediach z kulturą ,ale w internecie czasem wychodzi z niego jego prawdziwa i nieskrępowana natura ,bo w internecie pozwolił sobie na więcej. Nie licząc twittera ,który moim zdaniem go kompromituje ,bo wchodzi tam w polemikę i jakieś dziwne dyskusje czy pyskówki z różnymi ludźmi i myśli ,że to jest spoko. Na yt brał udział w durnowatych programach zwłaszcza tym "pod napięciem" i jeszcze paru innych. Z jednej strony chce być komentatorem sportowym z drugiej - ekspertem - trenerem i tzw. specjalistą od wszystkiego. Na meczykach przez cały tydzień czyta się jego cotygodniowe całkowicie subiektywne "złote myśli" cytowane z "Misji Futbol" kto powinien grać - kogo trener powinien powołać z kogo zrezygnować. Ja bym powiedział ,że w internecie znajdą się jego poplecznicy i znajdą się kolejni (to nie tak ,że wszyscy go nienawidzą) ,ale chyba młodzi ludzie co nie mają jeszcze wyrobionej opinii na wiele tematów. Czemu wspomniałem o sobie i innych ludziach. Bo zawsze jest możliwość nie czytać - nie oglądać - na meczykach nawet zminusować. Ja od dawna nie czytam nie oglądam jego wypowiedzi ,bo mi ten pan - MATI - mi się przejadł - za dużo w internecie "Borka-w Borku" bym powiedział ,a tu jeszcze czytam ,że będzie jeszcze więcej "Borka w Borku...w Borku" czyli więcej artykułów na meczykach ,które mimo ,że nie wchodzisz TŁUSTE NAGŁÓWKI biją po oczach...Dziwisz się ludziom? Z jednej strony go hejtują ,ale z drugiej nie szanują tego kim się stał na przestrzeni lat ,a przecież sam się tak kibicom zaprezentował...co tu dużo mówić tak się w mediach sprzedał ,bo jest sobą i ma w dupie co o nim myślą. Domyślam się ,że prywatnie to spoko ziomeczek. Ale ja go prywatnie nie znam.
+2
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Dobre pytanie...pan Mati mój imiennik tak jak ja i wielu ludzi na tym świecie w tym w Polsce i na meczykach lubi wypowiadać się na różne tematy. Nie mówię tu o tekstach ,które mają na celu kogoś rozbawić (czasem tylko siebie) lub komuś dopiec ,albo tekstów niepoważnych - napisanych w niechlujny sposób. Każdy z nas to robi i tego akurat nie neguję. Pan redaktor Borek zawsze wypowiada się w mediach z kulturą ,ale w internecie czasem wychodzi z niego jego prawdziwa i nieskrępowana natura ,bo w internecie pozwolił sobie na więcej. Nie licząc twittera ,który moim zdaniem go kompromituje ,bo wchodzi tam w polemikę i jakieś dziwne dyskusje czy pyskówki z różnymi ludźmi i myśli ,że to jest spoko. Na yt brał udział w durnowatych programach zwłaszcza tym "pod napięciem" i jeszcze paru innych. Z jednej strony chce być komentatorem sportowym z drugiej - ekspertem - trenerem i tzw. specjalistą od wszystkiego. Na meczykach przez cały tydzień czyta się jego cotygodniowe całkowicie subiektywne "złote myśli" cytowane z "Misji Futbol" kto powinien grać - kogo trener powinien powołać z kogo zrezygnować. Ja bym powiedział ,że w internecie znajdą się jego poplecznicy i znajdą się kolejni (to nie tak ,że wszyscy go nienawidzą) ,ale chyba młodzi ludzie co nie mają jeszcze wyrobionej opinii na wiele tematów. Czemu wspomniałem o sobie i innych ludziach. Bo zawsze jest możliwość nie czytać - nie oglądać - na meczykach nawet zminusować. Ja od dawna nie czytam nie oglądam jego wypowiedzi ,bo mi ten pan - MATI - mi się przejadł - za dużo w internecie "Borka-w Borku" bym powiedział ,a tu jeszcze czytam ,że będzie jeszcze więcej "Borka w Borku...w Borku" czyli więcej artykułów na meczykach ,które mimo ,że nie wchodzisz to i tak TŁUSTE NAGŁÓWKI aż biją po oczach...Dziwisz się ludziom? Z jednej strony go hejtują ,ale z drugiej nie szanują tego kim się stał na przestrzeni lat ,a przecież sam się tak zaprezentował opinii publicznej...co tu dużo mówić tak się w mediach sprzedał ,bo jest sobą i ma w dupie co o nim myślą. Domyślam się ,że prywatnie to spoko ziomeczek. Ale ja go prywatnie nie znam.
25 lut 2020 | 23:47
+1
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Dziękuję za tak obfitą w słowa odpowiedź. Na pewno pan Borek jest pewny siebie i ma się za jedną z większych postaci w polskiej piłce (nie tylko w dziennikarstwie sportowym). Zdobył trochę nagród (dla najlepszego komentatora, z czym ja się nie zgadzam, o czym pisałem powyżej). Ma też rozległe kontakty i w sumie bryluje w środowisku. Chętnie bym go zobaczył w roli selekcjonera. Wybrałby optymalny skład i jego zespół wygrałby z każdym, he he he...
No tak, na meczykach sporo go, ale na meczykach jest mnóstwo gównianej treści, wrzucanej przez dzieciaki, które nie potrafią poprawnie sklecić jednego zdania. Albo i połowy.
Trzymaj się. Dziękuję za poświęcony czas na napisanie tak długiego wyjaśnienia sytuacji.
25 lut 2020 | 16:12
-3
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Wypad mi z tym bucem
25 lut 2020 | 15:41
+6
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Jeżeli to jest na głównej to na ciul to tu ?
25 lut 2020 | 15:33
(Edytowany)
pajac pierdolony i pozer.....
-2
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
pajac pierdolony i pozer.....
25 lut 2020 | 14:15
+19
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
On to by się bardziej nadawał do pełnienia roli ambasadora wódki i zakąski.
{{comment.created_datetime}}
(Edytowany)
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Edytuj (jeszcze przez {{minuteUnit}})
Ranking

Bukmacherzy

Darmowy zakład 29 PLN + Cashback 31 PLN + Bonus 1200 PLN. Kod: MEGABONUS

Bonus powitalny o łącznej wartości 1145zł. Zakład bez ryzyka + darmowy zakład + bonus od depozytu.

Zakład bez ryzyka 100 PLN i "Pakiet Pudziana" 3000 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

Mateusz Borek poleca: Bukmacher ETOTO zamienia 100zł na 300zł

Wszystkie

Sportbuzz

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.