Pirlo o Dybali

20 kwi 2019 | 19:52 2 przez: Baku77
Pirlo o Dybali
+104
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}

Dyskusja

2
20 kwi 2019 | 23:12
+6
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Według mnie Dybala to świetny i utalentowany gracz, ale akurat przyjście Ronaldo do Juve nie wyszło mu na dobre. Wygląda jakby nie udźwignął presji gry z CR7, jakby bał się podejmować decyzje na boisku bez "wiedzy Ronaldo" tak jakby chciał go na siłę zadowolić i nie drażnić na przykład niecelnym strzałem, na siłę szuka podania do Portugalczyka w momencie kiedy może strzelać, często podejmuje nielogiczne zagrania swoim kosztem byle Ronaldo nie miał do niego pretensji... W taki sposób wiele nie osiągnie on jak i cała drużyna. Przynajmniej mi to tak wygląda i powiem więcej, że to może być też powód dlaczego nie idzie mu gra z Messim w Argentynie... Taki Mandżukić który jest mniej utalentowanym graczem od Dybali ma taki charakter, że za przeproszeniem ma wyj...ane czy gra z Ronaldo czy z kimś innym tylko robi swoje
20 kwi 2019 | 22:55
+3
+{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{fake_counter}}
{{message}}
Dla mnie ten gościu jest mega przereklamowany. Nie potrafi się odnaleźć na boisku. Wielki piłkarz potrafi zagrać wszędzie. Natomiast on nie potrafi się dostosować do gry z Ronaldo...
{{comment.created_datetime}}
(Edytowany)
{{comment.user_score.team_A_name}}
{{comment.user_score.team_A_score}}:{{comment.user_score.team_B_score}}
{{comment.user_score.team_B_name}}
Edytuj (jeszcze przez {{minuteUnit}})
Ranking

Bukmacherzy

Tylko na Meczyki.pl: Największa oferta na rynku! Podczas rejestracji wpisz kod MEGABONUS. Kliknij w "Sprawdź", aby zapoznać się ze szczególami.

Jeden z największych legalnych bukmacherów w Polsce. Świetna, potrójna oferta startowa - kliknij w "sprawdź" i dowiedz się więcej.

Tylko na Meczykach: wpisz kod 60plnmeczyki i poza standardową ofertą powitalną, odbierz punkty, które wymienisz na nagrodę.

Wszystkie

Sportbuzz

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.