Prezesa Bońka czasami ciężko jest zrozumieć...

Prezesa Bońka czasami ciężko jest zrozumieć...
Dodał: sportowy09 15 paź 2019 | 11:30

Dyskusja 19

15 paź 2019 | 14:15
0
Bo Bonio Italią zalatuje
15 paź 2019 | 13:05
0
To na FameMMA 6 walka wieczoru Boniek vs Pol ????
15 paź 2019 | 12:19
0
Prawda jest taka że mimo wszystko Boniek dużo zrobił, gospodarze mistrzostw młodzieżowych, finały LE bo niestety LM nie dało się ogarnąć czy nawet ten przepis o młodziezowcach, wszystko naprawde nieźle wyglądało tylko ci trenerzy brani jakby z układów. Szczerze to nie mam pojęcia kto za Bońka mógłby przyjść może jakas młoda krew byle nie ktoś z tej starej śmiedanki lesnych dziadów :P
15 paź 2019 | 12:38
(Edytowany)
Ciągle słyszę "Boniek out", ale gość naprawdę bardzo dużo zrobił dla polskiej piłki. Potroił dochody, zakończył masowe przekręty, wprowadził mnóstwo dobrych rzeczy, szkoda, że mu się tego nie pamięta. Tym bardziej nikt nie pamięta, jak wyglądał PZPN za czasów Dziurowiczów i Grzegorzów Lat. Układy, układy i byle się nachapać na lewych przetargach i defraudacji. Owszem, w paru sprawach Boniek jest "betonowy". Selekcjonera powinniśmy mieć z zagranicy, stać PZPN na kogoś z wyższej półki. No ale wynikami się bronił i Nawałka, i Brzęczek. W końcu ten drugi awansował na ME na 2 kolejki przed końcem eliminacji, do tego jako 3-4 drużyna w Europie, przed Hiszpanią, Anglią, Portugalią, Holandią, Niemcami, Chorwacją i Francją! Mieliśmy łatwą grupę, ale wyżej wymienieni, zważywszy na klasę ich piłkarzy, mieli jeszcze łatwiejszą.
Inna sprawa, że trudno ocenić, na ile dobry był np. Nawałka, gdyby nie miał Lewandowskiego. Na żaden turniej byśmy nie awansowali, taka jest prawda. Poukładał zespół, ale to Lewy strzelał, Lewy mobilizował drużynę, Lewy ratował zespół często w ostatnich minutach.
0
Ciągle słyszę "Boniek out", ale gość naprawdę bardzo dużo zrobił dla polskiej piłki. Potroił dochody PZPN-u, zakończył masowe przekręty, wprowadził mnóstwo dobrych rzeczy, szkoda, że mu się tego nie pamięta. Tym bardziej nikt nie pamięta, jak wyglądał PZPN za czasów Dziurowiczów i Grzegorzów Lat. Układy, układy i byle się nachapać na lewych przetargach i defraudacji. Owszem, w paru sprawach Boniek jest "betonowy". Selekcjonera powinniśmy mieć z zagranicy, stać PZPN na kogoś z wyższej półki. No ale wynikami się bronił i Nawałka, i Brzęczek. W końcu ten drugi awansował na ME na 2 kolejki przed końcem eliminacji, do tego jako 3-4 drużyna w Europie, przed Hiszpanią, Anglią, Portugalią, Holandią, Niemcami, Chorwacją i Francją! Mieliśmy łatwą grupę, ale wyżej wymienieni, zważywszy na klasę ich piłkarzy, mieli jeszcze łatwiejsze.
Inna sprawa, że trudno ocenić, na ile dobry był np. Nawałka, gdyby nie miał Lewandowskiego. Na żaden turniej byśmy nie awansowali, taka jest prawda. Poukładał zespół, ale to Lewy strzelał, Lewy mobilizował drużynę, Lewy ratował zespół często w ostatnich minutach.
Użytkownik usunięty
15 paź 2019 | 12:58
0
Naczytasz się pasków w TVP i potem takie są efekty. Dostaniesz jakiś ochłap w postaci awansu na EURO po powodującej u widza ból zębów grze z outsiderami Europy i niczego więcej Ci nie trzeba. Wyborcy PiSu też widzą tylko przekręty Platformy i PSLu, a kiedy zostają zapytani o przekręty PiS, rzucają nieśmiertelnym „przynajmniej się dzielą!”. Przekręty jak były, tak są. Nikt nie interesuje się szkoleniem młodzieży, przesuwa się tylko pionki z miejsca na miejsce, żeby pieniądze z budżetu państwa nie wpadły tylko w jedne ręce. Rzuca się ludowi jakiś przepis o młodzieży i wmawia się co głupszym, że to poprawi stan polskiej piłki. Polskie kluby nigdy nie były tak słabe jak za Bońka, kadrę obejmują jeden po drugim jego kolesie i kiedy mamy najlepsze pokolenie piłkarzy w XXI wieku, stosujemy rozwiązania ze skansenu, które powodują, że męką jest dla nas pomyśleć o grze z równym przeciwnikiem. Być może jesteś dotknięty syndromem sztokholmskim, co nie zmienia faktu, że bredzisz.
15 paź 2019 | 14:07
0
Do @mhiacc: Ja bym powiedział, że "co głupsi" to ci, którzy w serwisie sportowym piszą o PiS, PO i PSL. Wracaj na Onet, lub gazeta.pl. Telewizji nie oglądam, więc nie znam ani pasków TVP, ani TVN, więc pomyłka.
Co więcej, Boniek nie jest odpowiedzialny za poziom polskich klubów. To, jak prosperują zależy od nich samych, a więc od właścicieli, którzy nimi zarządzają i dają na nie pieniądze. Co do reprezentacji i skansenu - chciałbyś, żeby Polacy byli lepsi od Brazylijczyków, Hiszpanów, Argentyńczyków? Ja też, ale to pobożne życzenia i znowu Boniek nie jest niczemu winien, że Grosicki to nie Luis Figo, a Krychowiak nie Iniesta.

Do @Naga_Prawda: Ja się nie podniecam, że już awansowaliśmy. Oglądałem mecze i widziałem, w jakim stylu to się odbyło. Stylu, który nie może się podobać. Po prostu stwierdzam fakt. Awansowaliśmy bardzo szybko. Może też czasem jesteśmy zbyt krytyczni. Włosi często grali bez stylu, wygrywali po 1:0 z Maltą i tym podobnymi drużynami. A nikt nie mówił, że Włosi grają paskudnie, lecz doceniano ich klasę, że zawsze wchodzą na wielki turniej. Gdybyśmy na Euro grali tak gównianie jak z Austrią i Macedonią Północną na wyjeździe, gdzie wymęczyliśmy zwycięstwa po 1:0, nikt by nie miał prawa narzekać.
15 paź 2019 | 13:03
0
Wszystko ładnie pięknie ale z takiej grupy jaką miała Polska to nie było opcji nie awansować co nie zmienia faktu,że drużyna się cofa w rozwoju. Popatrz na wyniki Ukrainy choćby ostatni mecz z Portugalią wygrany 8 pkt przewagi nad nimi. A nie dawno to my byliśmy lepsi teraz pewnie ostry wpierdol 3-0 by nas czekał. Więc nie podniecał bym się tak,że awansowaliśmy jako 4 drużyna 2 kolejki przed końcem bo prawda jest taka,że poza Austrią nikt nie miał prawa nam zagrozić a i tak nam stracha napędzili,że o braku stylu nie wspomnę.
Użytkownik usunięty
15 paź 2019 | 13:04
0
Wiesz, za leśnych dziadków polskie kluby nie wyglądały tak źle na tle zagranicznych, można było od czasu do czasu obejrzeć jakiś ciekawy mecz Wisły z Panathinaikosem czy Barceloną, na turnieje też awansowaliśmy a nawet sami zorganizowaliśmy Mistrzostwa Europy (które pod względem sportowym pozostają jak dotąd najlepsze w XXI wieku). W przepis o młodzieżowcach wierzyć nie wypada, a jeśli się wierzy, to warto chociaż o tym nie mówić publicznie. O wiele bardziej biedniejsza od Polski Ukraina, która zresztą jest trawiona przez korupcję w każdym zakamarku gospodarki, potrafi szkolić młodzież na poważnych piłkarzy, którzy grają zachodnią piłkę i odnoszą co mniejsze sukcesy i pną się ciągle w górę. Jaki daje to obraz zarządzania polską piłką przez Bońka?
15 paź 2019 | 12:13
0
Niech idzie. Następny będzie jakiś beton z PZPN. "Wicie, rozumicie".....
15 paź 2019 | 12:07
0
Kogo byście widzieli na miejsce Bońka ? Szczerze mówiąc nikt do głowy mi nie przychodzi konkretny i jestem ciekaw waszych pomysłów
15 paź 2019 | 12:08
0
Krecina - ma najdluzszy staz w PZPN
15 paź 2019 | 12:12
0
Podobno Jurek Dudek mocno działał w strukturach i przekonywał do siebie.
15 paź 2019 | 13:34
(Edytowany)
Hajto ...;D
0
Hajto ...;D a jego zastępcy Borek i Kołtoń.
15 paź 2019 | 14:12
0
Ryszard Niemiec, Zdzisław Kręcina, Józef Wojciechowski
15 paź 2019 | 16:08
0
Sebastian Mila
15 paź 2019 | 12:04
0
"Czasami" - dobre :D Ten człowiek przez te wszystkie tłitery itp. traci poczucie rzeczywistości.
15 paź 2019 | 12:02
(Edytowany)
idiota jebany dobrze że już mu się kończy kadencja nic nie wniósł wielkiego w pzpn....
0
idiota jebany dobrze że już mu się kończy kadencja nic nie wniósł wielkiego w pzpn....
15 paź 2019 | 11:59
0
Ale to jest łeb.
15 paź 2019 | 11:46
0
baj baj Rudzielcu
1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

1145 PLN

Zakład bez ryzyka 100 125 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 1000 PLN

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550