Prorok jaki czy co?

Prorok jaki czy co?
Dodał: Saracen 14 cze 2021 | 20:25

Dyskusja 3

15 cze 2021 | 10:04
(Edytowany)
A wujek był dobry? A Nawałka był dobry? A Smuda i inni? Sousa przynajmniej reaguje na to co się dzieje na boisku i ma jakiś pomysł niż autobus i gra z kontry i może jakoś to będzie. Największym błędem było wystawienie Krychowiaka w meczu w którym wiadomo że będziemy częściej przy piłce, bo Grzesiu nie umie grać piłką i to widać od dawna i to że spowalnia akcje. Według mnie Krycha to największa bolączka Zielińskiego, bo to przez niego Zielu nie ma komu podać bo Krycha albo się chowa albo podaje nie celnie. Nawałka miał szczęście i dlatego awansował z grupy w 2016, bo gdyby był takim cudotwórco to byśmy wygrali ze słabą Portugalią. Mam nadzieję że po tym euro nie wrócimy do polskiej trenerów bo to będzie powrót do przeszłości gdy graliśmy totalne *****.
0
A wujek był dobry? A Nawałka był dobry? A Smuda i inni? Sousa przynajmniej reaguje na to co się dzieje na boisku i ma jakiś pomysł niż autobus i gra z kontry i może jakoś to będzie. Największym błędem było wystawienie Krychowiaka w meczu w którym wiadomo że będziemy częściej przy piłce, bo Grzesiu nie umie grać piłką i to widać od dawna i to że spowalnia akcje. Według mnie Krycha to największa bolączka Zielińskiego, bo to przez niego Zielu nie ma komu podać bo Krycha albo się chowa albo podaje nie celnie. Nawałka miał szczęście i dlatego awansował z grupy w 2016, bo gdyby był takim cudotwórco to byśmy wygrali ze słabą Portugalią. Mam nadzieję że po tym euro nie wrócimy do polskiej myśli szkoleniowej, bo to będzie powrót do przeszłości, gdy graliśmy totalne, olbrzymie, nudne *****.
15 cze 2021 | 10:20
0
Nawałka był dobry. Mundial mu nie wyszedł ale ogólnie było spoko. I jeśli już zmieniać takiego selekcjonera to na takiego z doświadczeniem w wielkim klubie. Nie wiem nawet Di Matteo byłby pewnie lepszy od Brzęczka, a Sousa to wynik rozpaczliwej próby ratowania twarzy, na razie twarz nie jest uratowana.
15 cze 2021 | 12:16
0
Nawałka stworzył fundamenty pod bardzo dobrą drużynę to fakt ale nie był wstanie ich wynieść na wyższy poziom. Dlatego zatrudnienie Brzęczka to był a tragiczna decyzja bo on tym bardziej nie był wstanie nic zmienić w naszym stylu. A zatrudnienie Sousy za późno by mógł zacząć zakorzeniać ofensywną grę w głowach naszych graczy ( bo umiejętności naszym nie brakuje lecz pomysłu na grę i kogoś z autorytetem dla kogo będą chcieli wygrywać jak Ukraińcy dla Shevchenki)
STS
1460 PLN

Oferta powitalna 1200 1460 PLN złożona z aż trzech bonusów! 231 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

Fortuna
2720 PLN

600 PLN bez ryzyka, 20 PLN bez depozytu i 2100 PLN od wpłaty!

Superbet
584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN

Betclic
550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

Newsy