Nadchodzące
Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące

Terminarz - Super Liga (Serbia) - sezon 2019/2020

Regularny sezon
Kolejka 30
11 kwi 2020 Javor Ivanjica Javor Ivanjica 02:00 Inđija Inđija
11 kwi 2020 Vojvodina Vojvodina 02:00 Partizan Partizan
11 kwi 2020 Čukarički Čukarički 02:00 Mačva Šabac Mačva Šabac
11 kwi 2020 Spartak Subotica Spartak Subotica 02:00 Napredak Napredak
11 kwi 2020 Mladost Lučani Mladost Lučani 02:00 Rad Beograd Rad Beograd
11 kwi 2020 Voždovac Voždovac 02:00 Radnik Surdulica Radnik Surdulica
11 kwi 2020 Radnički Niš Radnički Niš 02:00 Bačka Topola Bačka Topola
11 kwi 2020 Crvena Zvezda Crvena Zvezda 02:00 Proleter Novi Sad Proleter Novi Sad
Kolejka 29
4 kwi 2020 Proleter Novi Sad Proleter Novi Sad 02:00 Javor Ivanjica Javor Ivanjica
4 kwi 2020 Bačka Topola Bačka Topola 02:00 Crvena Zvezda Crvena Zvezda
4 kwi 2020 Radnik Surdulica Radnik Surdulica 02:00 Radnički Niš Radnički Niš
4 kwi 2020 Rad Beograd Rad Beograd 02:00 Voždovac Voždovac
4 kwi 2020 Napredak Napredak 02:00 Mladost Lučani Mladost Lučani
4 kwi 2020 Mačva Šabac Mačva Šabac 02:00 Spartak Subotica Spartak Subotica
4 kwi 2020 Partizan Partizan 02:00 Čukarički Čukarički
4 kwi 2020 Inđija Inđija 02:00 Vojvodina Vojvodina
Kolejka 28
22 mar 2020 Javor Ivanjica Javor Ivanjica 01:00 Vojvodina Vojvodina
22 mar 2020 Čukarički Čukarički 01:00 Inđija Inđija
22 mar 2020 Spartak Subotica Spartak Subotica 01:00 Partizan Partizan
22 mar 2020 Mladost Lučani Mladost Lučani 01:00 Mačva Šabac Mačva Šabac
22 mar 2020 Voždovac Voždovac 01:00 Napredak Napredak
22 mar 2020 Radnički Niš Radnički Niš 01:00 Rad Beograd Rad Beograd
22 mar 2020 Crvena Zvezda Crvena Zvezda 01:00 Radnik Surdulica Radnik Surdulica
22 mar 2020 Proleter Novi Sad Proleter Novi Sad 01:00 Bačka Topola Bačka Topola
Kolejka 27
14 mar 2020 Bačka Topola Bačka Topola 01:00 Javor Ivanjica Javor Ivanjica
14 mar 2020 Radnik Surdulica Radnik Surdulica 01:00 Proleter Novi Sad Proleter Novi Sad
14 mar 2020 Rad Beograd Rad Beograd 01:00 Crvena Zvezda Crvena Zvezda
14 mar 2020 Napredak Napredak 01:00 Radnički Niš Radnički Niš
14 mar 2020 Mačva Šabac Mačva Šabac 01:00 Voždovac Voždovac
14 mar 2020 Partizan Partizan 01:00 Mladost Lučani Mladost Lučani
14 mar 2020 Inđija Inđija 01:00 Spartak Subotica Spartak Subotica
14 mar 2020 Vojvodina Vojvodina 01:00 Čukarički Čukarički
Kolejka 26
8 mar 2020 Javor Ivanjica Javor Ivanjica 01:00 Čukarički Čukarički
8 mar 2020 Spartak Subotica Spartak Subotica 01:00 Vojvodina Vojvodina
8 mar 2020 Mladost Lučani Mladost Lučani 01:00 Inđija Inđija
8 mar 2020 Voždovac Voždovac 01:00 Partizan Partizan
8 mar 2020 Radnički Niš Radnički Niš 01:00 Mačva Šabac Mačva Šabac
8 mar 2020 Crvena Zvezda Crvena Zvezda 01:00 Napredak Napredak
8 mar 2020 Proleter Novi Sad Proleter Novi Sad 01:00 Rad Beograd Rad Beograd
8 mar 2020 Bačka Topola Bačka Topola 01:00 Radnik Surdulica Radnik Surdulica
Kolejka 25
4 mar 2020 Radnik Surdulica Radnik Surdulica 01:00 Javor Ivanjica Javor Ivanjica
4 mar 2020 Rad Beograd Rad Beograd 01:00 Bačka Topola Bačka Topola
4 mar 2020 Napredak Napredak 01:00 Proleter Novi Sad Proleter Novi Sad
4 mar 2020 Mačva Šabac Mačva Šabac 01:00 Crvena Zvezda Crvena Zvezda
4 mar 2020 Partizan Partizan 01:00 Radnički Niš Radnički Niš
4 mar 2020 Inđija Inđija 01:00 Voždovac Voždovac
4 mar 2020 Vojvodina Vojvodina 01:00 Mladost Lučani Mladost Lučani
4 mar 2020 Čukarički Čukarički 01:00 Spartak Subotica Spartak Subotica
Kolejka 24
29 lut 2020 Javor Ivanjica Javor Ivanjica 01:00 Spartak Subotica Spartak Subotica
29 lut 2020 Mladost Lučani Mladost Lučani 01:00 Čukarički Čukarički
29 lut 2020 Voždovac Voždovac 01:00 Vojvodina Vojvodina
29 lut 2020 Radnički Niš Radnički Niš 01:00 Inđija Inđija
29 lut 2020 Crvena Zvezda Crvena Zvezda 01:00 Partizan Partizan
29 lut 2020 Proleter Novi Sad Proleter Novi Sad 01:00 Mačva Šabac Mačva Šabac
29 lut 2020 Bačka Topola Bačka Topola 01:00 Napredak Napredak
29 lut 2020 Radnik Surdulica Radnik Surdulica 01:00 Rad Beograd Rad Beograd
Kolejka 23
22 lut 2020 Rad Beograd Rad Beograd 01:00 Javor Ivanjica Javor Ivanjica
22 lut 2020 Napredak Napredak 01:00 Radnik Surdulica Radnik Surdulica
22 lut 2020 Mačva Šabac Mačva Šabac 01:00 Bačka Topola Bačka Topola
22 lut 2020 Partizan Partizan 01:00 Proleter Novi Sad Proleter Novi Sad
22 lut 2020 Inđija Inđija 01:00 Crvena Zvezda Crvena Zvezda
22 lut 2020 Vojvodina Vojvodina 01:00 Radnički Niš Radnički Niš
22 lut 2020 Čukarički Čukarički 01:00 Voždovac Voždovac
22 lut 2020 Spartak Subotica Spartak Subotica 01:00 Mladost Lučani Mladost Lučani
Kolejka 22
15 lut 2020 Javor Ivanjica Javor Ivanjica 01:00 Mladost Lučani Mladost Lučani
15 lut 2020 Voždovac Voždovac 01:00 Spartak Subotica Spartak Subotica
15 lut 2020 Radnički Niš Radnički Niš 01:00 Čukarički Čukarički
15 lut 2020 Crvena Zvezda Crvena Zvezda 01:00 Vojvodina Vojvodina
15 lut 2020 Proleter Novi Sad Proleter Novi Sad 01:00 Inđija Inđija
15 lut 2020 Bačka Topola Bačka Topola 01:00 Partizan Partizan
15 lut 2020 Radnik Surdulica Radnik Surdulica 01:00 Mačva Šabac Mačva Šabac
15 lut 2020 Rad Beograd Rad Beograd 01:00 Napredak Napredak
Kolejka 21
14 gru 2019 Napredak Napredak 01:00 Javor Ivanjica Javor Ivanjica
14 gru 2019 Mačva Šabac Mačva Šabac 01:00 Rad Beograd Rad Beograd
14 gru 2019 Partizan Partizan 01:00 Radnik Surdulica Radnik Surdulica
14 gru 2019 Inđija Inđija 01:00 Bačka Topola Bačka Topola
14 gru 2019 Vojvodina Vojvodina 01:00 Proleter Novi Sad Proleter Novi Sad
14 gru 2019 Čukarički Čukarički 01:00 Crvena Zvezda Crvena Zvezda
14 gru 2019 Spartak Subotica Spartak Subotica 01:00 Radnički Niš Radnički Niš
14 gru 2019 Mladost Lučani Mladost Lučani 01:00 Voždovac Voždovac
Kolejka 20
8 gru 2019 Javor Ivanjica Javor Ivanjica 01:00 Voždovac Voždovac
8 gru 2019 Radnički Niš Radnički Niš 01:00 Mladost Lučani Mladost Lučani
8 gru 2019 Crvena Zvezda Crvena Zvezda 01:00 Spartak Subotica Spartak Subotica
8 gru 2019 Proleter Novi Sad Proleter Novi Sad 01:00 Čukarički Čukarički
8 gru 2019 Bačka Topola Bačka Topola 01:00 Vojvodina Vojvodina
8 gru 2019 Radnik Surdulica Radnik Surdulica 01:00 Inđija Inđija
8 gru 2019 Rad Beograd Rad Beograd 01:00 Partizan Partizan
8 gru 2019 Napredak Napredak 01:00 Mačva Šabac Mačva Šabac
Kolejka 19
4 gru 2019 Mačva Šabac Mačva Šabac 01:00 Javor Ivanjica Javor Ivanjica
4 gru 2019 Partizan Partizan 01:00 Napredak Napredak
4 gru 2019 Inđija Inđija 01:00 Rad Beograd Rad Beograd
4 gru 2019 Vojvodina Vojvodina 01:00 Radnik Surdulica Radnik Surdulica
4 gru 2019 Čukarički Čukarički 01:00 Bačka Topola Bačka Topola
4 gru 2019 Spartak Subotica Spartak Subotica 01:00 Proleter Novi Sad Proleter Novi Sad
4 gru 2019 Mladost Lučani Mladost Lučani 01:00 Crvena Zvezda Crvena Zvezda
4 gru 2019 Voždovac Voždovac 01:00 Radnički Niš Radnički Niš
Kolejka 18
30 lis 2019 Javor Ivanjica Javor Ivanjica 01:00 Radnički Niš Radnički Niš
30 lis 2019 Crvena Zvezda Crvena Zvezda 01:00 Voždovac Voždovac
30 lis 2019 Proleter Novi Sad Proleter Novi Sad 01:00 Mladost Lučani Mladost Lučani
30 lis 2019 Bačka Topola Bačka Topola 01:00 Spartak Subotica Spartak Subotica
30 lis 2019 Radnik Surdulica Radnik Surdulica 01:00 Čukarički Čukarički
30 lis 2019 Rad Beograd Rad Beograd 01:00 Vojvodina Vojvodina
30 lis 2019 Napredak Napredak 01:00 Inđija Inđija
30 lis 2019 Mačva Šabac Mačva Šabac 01:00 Partizan Partizan
Kolejka 17
23 lis 2019 Partizan Partizan 01:00 Javor Ivanjica Javor Ivanjica
23 lis 2019 Inđija Inđija 01:00 Mačva Šabac Mačva Šabac
23 lis 2019 Vojvodina Vojvodina 01:00 Napredak Napredak
23 lis 2019 Čukarički Čukarički 01:00 Rad Beograd Rad Beograd
23 lis 2019 Spartak Subotica Spartak Subotica 01:00 Radnik Surdulica Radnik Surdulica
23 lis 2019 Mladost Lučani Mladost Lučani 01:00 Bačka Topola Bačka Topola
23 lis 2019 Voždovac Voždovac 01:00 Proleter Novi Sad Proleter Novi Sad
23 lis 2019 Radnički Niš Radnički Niš 01:00 Crvena Zvezda Crvena Zvezda
Kolejka 16
9 lis 2019 Javor Ivanjica Javor Ivanjica 01:00 Crvena Zvezda Crvena Zvezda
9 lis 2019 Proleter Novi Sad Proleter Novi Sad 01:00 Radnički Niš Radnički Niš
9 lis 2019 Bačka Topola Bačka Topola 01:00 Voždovac Voždovac
9 lis 2019 Radnik Surdulica Radnik Surdulica 01:00 Mladost Lučani Mladost Lučani
9 lis 2019 Rad Beograd Rad Beograd 01:00 Spartak Subotica Spartak Subotica
9 lis 2019 Napredak Napredak 01:00 Čukarički Čukarički
9 lis 2019 Mačva Šabac Mačva Šabac 01:00 Vojvodina Vojvodina
9 lis 2019 Partizan Partizan 01:00 Inđija Inđija
Kolejka 15
3 lis 2019 Inđija Inđija 01:00 Javor Ivanjica Javor Ivanjica
3 lis 2019 Partizan Partizan 01:00 Vojvodina Vojvodina
3 lis 2019 Mačva Šabac Mačva Šabac 01:00 Čukarički Čukarički
3 lis 2019 Napredak Napredak 01:00 Spartak Subotica Spartak Subotica
3 lis 2019 Rad Beograd Rad Beograd 01:00 Mladost Lučani Mladost Lučani
3 lis 2019 Radnik Surdulica Radnik Surdulica 01:00 Voždovac Voždovac
3 lis 2019 Bačka Topola Bačka Topola 01:00 Radnički Niš Radnički Niš
3 lis 2019 Proleter Novi Sad Proleter Novi Sad 01:00 Crvena Zvezda Crvena Zvezda
Kolejka 14
30 paź 2019 Javor Ivanjica Javor Ivanjica 01:00 Proleter Novi Sad Proleter Novi Sad
30 paź 2019 Crvena Zvezda Crvena Zvezda 01:00 Bačka Topola Bačka Topola
30 paź 2019 Radnički Niš Radnički Niš 01:00 Radnik Surdulica Radnik Surdulica
30 paź 2019 Voždovac Voždovac 01:00 Rad Beograd Rad Beograd
30 paź 2019 Mladost Lučani Mladost Lučani 01:00 Napredak Napredak
30 paź 2019 Spartak Subotica Spartak Subotica 01:00 Mačva Šabac Mačva Šabac
30 paź 2019 Čukarički Čukarički 01:00 Partizan Partizan
30 paź 2019 Vojvodina Vojvodina 01:00 Inđija Inđija
Kolejka 13
26 paź 2019 Vojvodina Vojvodina 02:00 Javor Ivanjica Javor Ivanjica
26 paź 2019 Inđija Inđija 02:00 Čukarički Čukarički
26 paź 2019 Partizan Partizan 02:00 Spartak Subotica Spartak Subotica
26 paź 2019 Mačva Šabac Mačva Šabac 02:00 Mladost Lučani Mladost Lučani
26 paź 2019 Napredak Napredak 02:00 Voždovac Voždovac
26 paź 2019 Rad Beograd Rad Beograd 02:00 Radnički Niš Radnički Niš
26 paź 2019 Radnik Surdulica Radnik Surdulica 02:00 Crvena Zvezda Crvena Zvezda
26 paź 2019 Bačka Topola Bačka Topola 02:00 Proleter Novi Sad Proleter Novi Sad
Kolejka 12
19 paź 2019 Javor Ivanjica Javor Ivanjica 3-2 Bačka Topola Bačka Topola
19 paź 2019 Proleter Novi Sad Proleter Novi Sad 2-1 Radnik Surdulica Radnik Surdulica
19 paź 2019 Radnički Niš Radnički Niš 4-1 Napredak Napredak
19 paź 2019 Voždovac Voždovac 2-0 Mačva Šabac Mačva Šabac
19 paź 2019 Spartak Subotica Spartak Subotica 3-0 Inđija Inđija
19 paź 2019 Mladost Lučani Mladost Lučani 1-0 Partizan Partizan
18 paź 2019 Crvena Zvezda Crvena Zvezda 3-1 Rad Beograd Rad Beograd
18 paź 2019 Čukarički Čukarički 0-0 Vojvodina Vojvodina
Kolejka 11
6 paź 2019 Partizan Partizan 1-2 Voždovac Voždovac
6 paź 2019 Napredak Napredak 0-1 Crvena Zvezda Crvena Zvezda
6 paź 2019 Inđija Inđija 0-2 Mladost Lučani Mladost Lučani
5 paź 2019 Čukarički Čukarički 2-0 Javor Ivanjica Javor Ivanjica
5 paź 2019 Mačva Šabac Mačva Šabac 0-1 Radnički Niš Radnički Niš
5 paź 2019 Rad Beograd Rad Beograd 1-1 Proleter Novi Sad Proleter Novi Sad
5 paź 2019 Radnik Surdulica Radnik Surdulica 1-0 Bačka Topola Bačka Topola
4 paź 2019 Vojvodina Vojvodina 2-0 Spartak Subotica Spartak Subotica
Kolejka 10
30 wrz 2019 Javor Ivanjica Javor Ivanjica 0-0 Radnik Surdulica Radnik Surdulica
29 wrz 2019 Voždovac Voždovac 4-1 Inđija Inđija
29 wrz 2019 Spartak Subotica Spartak Subotica 0-1 Čukarički Čukarički
29 wrz 2019 Bačka Topola Bačka Topola 2-0 Rad Beograd Rad Beograd
29 wrz 2019 Proleter Novi Sad Proleter Novi Sad 2-0 Napredak Napredak
29 wrz 2019 Mladost Lučani Mladost Lučani 1-2 Vojvodina Vojvodina
28 wrz 2019 Crvena Zvezda Crvena Zvezda 3-1 Mačva Šabac Mačva Šabac
28 wrz 2019 Radnički Niš Radnički Niš 1-4 Partizan Partizan
Kolejka 3
25 wrz 2019 Voždovac Voždovac 1-3 Crvena Zvezda Crvena Zvezda
4 sie 2019 Spartak Subotica Spartak Subotica 1-2 Bačka Topola Bačka Topola
4 sie 2019 Čukarički Čukarički 1-0 Radnik Surdulica Radnik Surdulica
4 sie 2019 Partizan Partizan 4-0 Mačva Šabac Mačva Šabac
3 sie 2019 Radnički Niš Radnički Niš 2-1 Javor Ivanjica Javor Ivanjica
3 sie 2019 Vojvodina Vojvodina 5-0 Rad Beograd Rad Beograd
3 sie 2019 Inđija Inđija 1-0 Napredak Napredak
2 sie 2019 Mladost Lučani Mladost Lučani 1-1 Proleter Novi Sad Proleter Novi Sad
Kolejka 2
25 wrz 2019 Javor Ivanjica Javor Ivanjica 0-6 Partizan Partizan
28 sie 2019 Rad Beograd Rad Beograd 2-3 Čukarički Čukarički
28 lip 2019 Napredak Napredak 0-2 Vojvodina Vojvodina
27 lip 2019 Mačva Šabac Mačva Šabac 2-2 Inđija Inđija
27 lip 2019 Radnik Surdulica Radnik Surdulica 4-0 Spartak Subotica Spartak Subotica
27 lip 2019 Proleter Novi Sad Proleter Novi Sad 2-2 Voždovac Voždovac
27 lip 2019 Crvena Zvezda Crvena Zvezda 2-0 Radnički Niš Radnički Niš
27 lip 2019 Bačka Topola Bačka Topola 5-1 Mladost Lučani Mladost Lučani
Kolejka 9
22 wrz 2019 Partizan Partizan 2-0 Crvena Zvezda Crvena Zvezda
21 wrz 2019 Vojvodina Vojvodina 1-2 Voždovac Voždovac
21 wrz 2019 Mačva Šabac Mačva Šabac 0-1 Proleter Novi Sad Proleter Novi Sad
21 wrz 2019 Spartak Subotica Spartak Subotica 1-0 Javor Ivanjica Javor Ivanjica
21 wrz 2019 Čukarički Čukarički 1-0 Mladost Lučani Mladost Lučani
21 wrz 2019 Napredak Napredak 1-3 Bačka Topola Bačka Topola
21 wrz 2019 Rad Beograd Rad Beograd 0-1 Radnik Surdulica Radnik Surdulica
21 wrz 2019 Inđija Inđija 0-1 Radnički Niš Radnički Niš
Kolejka 8
15 wrz 2019 Bačka Topola Bačka Topola 0-0 Mačva Šabac Mačva Šabac
15 wrz 2019 Mladost Lučani Mladost Lučani 2-0 Spartak Subotica Spartak Subotica
14 wrz 2019 Proleter Novi Sad Proleter Novi Sad 0-3 Partizan Partizan
14 wrz 2019 Voždovac Voždovac 2-2 Čukarički Čukarički
14 wrz 2019 Javor Ivanjica Javor Ivanjica 3-0 Rad Beograd Rad Beograd
14 wrz 2019 Radnik Surdulica Radnik Surdulica 1-4 Napredak Napredak
14 wrz 2019 Crvena Zvezda Crvena Zvezda 2-1 Inđija Inđija
13 wrz 2019 Radnički Niš Radnički Niš 1-2 Vojvodina Vojvodina
Kolejka 7
1 wrz 2019 Mladost Lučani Mladost Lučani 3-3 Javor Ivanjica Javor Ivanjica
1 wrz 2019 Čukarički Čukarički 1-0 Radnički Niš Radnički Niš
1 wrz 2019 Partizan Partizan 1-1 Bačka Topola Bačka Topola
1 wrz 2019 Napredak Napredak 4-0 Rad Beograd Rad Beograd
1 wrz 2019 Inđija Inđija 1-2 Proleter Novi Sad Proleter Novi Sad
31 sie 2019 Spartak Subotica Spartak Subotica 2-1 Voždovac Voždovac
31 sie 2019 Mačva Šabac Mačva Šabac 1-1 Radnik Surdulica Radnik Surdulica
31 sie 2019 Vojvodina Vojvodina 1-2 Crvena Zvezda Crvena Zvezda
Kolejka 6
25 sie 2019 Bačka Topola Bačka Topola 2-0 Inđija Inđija
25 sie 2019 Radnički Niš Radnički Niš 2-1 Spartak Subotica Spartak Subotica
24 sie 2019 Javor Ivanjica Javor Ivanjica 2-2 Napredak Napredak
24 sie 2019 Rad Beograd Rad Beograd 2-0 Mačva Šabac Mačva Šabac
24 sie 2019 Proleter Novi Sad Proleter Novi Sad 0-1 Vojvodina Vojvodina
24 sie 2019 Voždovac Voždovac 2-0 Mladost Lučani Mladost Lučani
24 sie 2019 Radnik Surdulica Radnik Surdulica ?-? Partizan Partizan
24 sie 2019 Crvena Zvezda Crvena Zvezda ?-? Čukarički Čukarički
Kolejka 5
18 sie 2019 Vojvodina Vojvodina 2-2 Bačka Topola Bačka Topola
18 sie 2019 Mačva Šabac Mačva Šabac 0-1 Napredak Napredak
18 sie 2019 Partizan Partizan 3-0 Rad Beograd Rad Beograd
17 sie 2019 Mladost Lučani Mladost Lučani 1-1 Radnički Niš Radnički Niš
17 sie 2019 Spartak Subotica Spartak Subotica 2-3 Crvena Zvezda Crvena Zvezda
17 sie 2019 Čukarički Čukarički 2-1 Proleter Novi Sad Proleter Novi Sad
17 sie 2019 Inđija Inđija 2-1 Radnik Surdulica Radnik Surdulica
16 sie 2019 Voždovac Voždovac 2-1 Javor Ivanjica Javor Ivanjica
Kolejka 4
11 sie 2019 Radnik Surdulica Radnik Surdulica 0-4 Vojvodina Vojvodina
11 sie 2019 Proleter Novi Sad Proleter Novi Sad 0-1 Spartak Subotica Spartak Subotica
11 sie 2019 Napredak Napredak 2-2 Partizan Partizan
10 sie 2019 Javor Ivanjica Javor Ivanjica 3-1 Mačva Šabac Mačva Šabac
10 sie 2019 Rad Beograd Rad Beograd 1-0 Inđija Inđija
10 sie 2019 Radnički Niš Radnički Niš 2-1 Voždovac Voždovac
10 sie 2019 Bačka Topola Bačka Topola 1-0 Čukarički Čukarički
9 sie 2019 Crvena Zvezda Crvena Zvezda 2-0 Mladost Lučani Mladost Lučani
Kolejka 1
21 lip 2019 Radnički Niš Radnički Niš 3-0 Proleter Novi Sad Proleter Novi Sad
21 lip 2019 Inđija Inđija 0-1 Partizan Partizan
20 lip 2019 Mladost Lučani Mladost Lučani 2-1 Radnik Surdulica Radnik Surdulica
20 lip 2019 Čukarički Čukarički 1-0 Napredak Napredak
20 lip 2019 Vojvodina Vojvodina 3-1 Mačva Šabac Mačva Šabac
20 lip 2019 Crvena Zvezda Crvena Zvezda 2-0 Javor Ivanjica Javor Ivanjica
20 lip 2019 Spartak Subotica Spartak Subotica 2-1 Rad Beograd Rad Beograd
19 lip 2019 Voždovac Voždovac 1-2 Bačka Topola Bačka Topola

Strzelcy {{title}} - Super Liga

#
Zawodnik
Bramki(karne)
Asysty
Bramki
Asysty
Żółte kartki
Czerwone kartki
Łącznie
1
9 (2)
2
7 (0)
3
6 (0)
4
6 (2)
5
5 (0)
{{$index + 1}}
{{player.value_1}}
{{player.value_1}}
{{player.value_2}}
{{player.value_3}}

Statystyki z Super Liga

Najwięcej strzelonych bramek:
0
Najwięcej straconych bramek:
2,3
Najwięcej meczów powyżej 2,5 bramki:
0
Najwięcej meczów poniżej 2,5 bramki:
12
Największe śr. posiadanie piłki:
58,7
Najmniejsze śr. posiadanie piłki:
43,7
Najwięcej strzałów na mecz:
14
Najwięcej fauli na mecz:
8,3
Najwięcej kartek na mecz:
4,2

Tabela ligowa - Super Liga

#
Drużyna
M
Z
+/-
Pkt
1
Grupa mistrzowska
11
10
14
30
2
Grupa mistrzowska
12
8
16
26
3
Grupa mistrzowska
11
8
8
26
4
Grupa mistrzowska
12
7
11
24
5
Grupa mistrzowska
11
7
16
23
6
Grupa mistrzowska
12
7
4
22
7
Grupa mistrzowska
12
6
5
20
8
Grupa mistrzowska
12
4
-4
15
9
Grupa spadkowa
12
4
-4
15
10
Grupa spadkowa
12
5
-5
15
11
Grupa spadkowa
+2
12
3
-3
12
12
Grupa spadkowa
-1
12
3
-4
11
13
Grupa spadkowa
-1
11
3
-5
11
14
Grupa spadkowa
12
2
-13
7
15
Grupa spadkowa
12
2
-19
7
16
Grupa spadkowa
12
0
-17
3