2 - 2
Data
24 wrz 2023 | 15:00 (zakończony)
Sędzia
Robert Jones

Arsenal Londyn - Tottenham Hotspur - TRANSMISJA ONLINE I LIVE STREAM. ZOBACZ GDZIE OBEJRZEĆ MECZ NA ŻYWO - 2023-09-24 15:00:00

Transmisje w TV:
Viaplay
Wynik na żywo
meczyki
SportRelacje
relacja tekstowa

Kursy przedmeczowe

1
1.64
X
4.60
2
5.00
Fortuna

Zakłady bez ryzyka 600 PLN na start + freebety 35 PLN

Prezentowany bukmacher jest legalny. Hazard uzależnia. 18+

Gdzie oglądać mecz Arsenal Londyn - Tottenham Hotspur? Przedstawiamy transmisje TV online oraz linki do streamów na żywo

Poniżej przedstawiamy szczegółowy program telewizyjny oraz linki do legalnych źródeł, w których będzie prowadzona transmisja na żywo z meczu. Sprawdź dostępne kanały tv i godzinę startu transmisji.

Spotkanie odbędzie się 24.09.2023. Transmisja TV z meczu Arsenal Londyn - Tottenham Hotspur będzie dostępna na Viaplay , a relacja tekstowa na SportRelacje.

Interesuje Cie Piłka nożna ? Zaglądaj do nas regularnie w poszukiwaniu transmisji, newsów i innych informacji. Na Meczyki.pl przykładamy szczególną dbałość do jakości i legalności przekazu. Na liście transmisji udostępniamy aktualny program tv i odnośniki do zweryfikowanych źródeł. U nas znajdziesz najlepsze transmisje tv, transmisje meczów online, relacje radiowe lub relacje tekstowe.

Śledź mecze i wydarzenia sportowe codziennie. Bez względu na to czy to mecz na żywo w telewizji, mecz online czy relacja tekstowa - wszystkie dostępne transmisje w najlepszej jakości tylko na Meczykach.