Absencje Absencje
Niepowołany Cédric Soares
Niepewni Niepewni
Brak niepewnych

Kanonierzy fatalnie zaczęli rozgrywki ligowe po ich wznowieniu. Najpierw wysoko przegrali z City u na wyjeździe 0:3, a następnie pokonało ich Brighton. W tygodniu wygrali jednak z Liverpoolem rehabilitując się za porażkę w derbach z Tottenhamem i w ostatnich sześciu spotkaniach ligowych wygrywali czterokrotnie.
Ze składu wypadł Guendouzi, który latem prawdopodobnie zmieni klub. To samo czeka zapewne obecnie kontuzjowanego Ozila. Defensywa Kanonierów jest osłabiona brakiem Chambersa i Mari. Coraz ważniejszą rolę zaczyna za to pełnić Cedric Soares, który jednak nie zagra, bo wystąpił już w tych rozgrywkach w barwach Southamptonu.

Sześć z ośmiu spotkań od czasu wznowienia rozgrywek wygrali podopieczni Josepa Guardioli, którzy przegrali na wyjazdach z Chelsea i Southamptonem, ale ostatnio przerwali złą passę w delegacjach pokonując Brighton aż 5:0. Po decyzji CAS, które anulowało karę nałożoną przez UEFA City wystąpi w przyszłym roku w Lidze Mistrzów.
Jedynym graczem pozostającym poza składem jest kontuzjowany Aguero. Na jego pozycji mogą jednak grać zarówno Gabriela Jesus, jak i Raheem Sterling, a jako fałszywy napastnik grał już nawet Bernardo Silva.

0
Licze na jakis fartowny remis a pozniej w karnych to juz loteria.
remis i karne
ostatni gwizdek by kanonierzy zaistnieli w tym sezonie...
0
Chyba jedyną szansą na jakiś remis dogrywkę ewentualnie karne będzie podobna taktyka jak w meczu z Liverpoolem czyli zamurować i czekać na szansę. W drugiej połowie postawić na szybkich zawodników Pepe Saka i liczyć na cud.
17 lip 2020 | 18:25