śr. waga: 77 kg
śr. wzrost: 182.8 cm
śr. wiek: 27.4 lat
Borussia Dortmund

Pomimo porażki z Bayernem w meczu na szczycie i problemów kadrowych drużyna Luciena Favre’a nie miała większych problemów z pokonaniem na wyjeździe Paderborn aż 6:1.
Po raz pierwszy po przerwie od początku zagrał Jadon Sancho, co okazało się dobrym wyjściem, bo Anglik zaliczył w tym spotkaniu hattricka. Już drugiego gola po przerwie zdobył wahadłowy obrońca Hakimi.
Z uwagi na uraz odniesiony w meczu z Bayernem przeciwko Paderborn nie mógł zagrać Erling Haland. Kontuzja wyeliminowała również pomocnika Mahmouda Dahoud. Nie zagra też Hummels, który zobaczył piątą żółtą kartkę.
Hertha Berlin

Hertha dość łatwo ograła u siebie Augsburg 2:0 , wygrała już trzecie spotkanie po przerwie i nie przegrała żadnego z ostatnich sześciu meczów.
Tym razem gola nie zdobył Vedad Ibisevic, który znów zagrał od początku. Bramkę strzelił za to Krzysztof Piątek, dla którego było to pierwsze trafienie z gry w tym sezonie Bundesligi.
Kontuzje Starka, Rekika, Plattenhardta i Krafta sprawiają, że trener Herthy ma spore problemy z zestawieniem defensywy. Duże błędy popełnia grający na pozycji goalkeepera Rune Jarstein.

0
Hertha co prawda przeżywa renesans formy, ale na BVB to za mało. Zwycięstwo Dortmundczyków.

Nasze typy

Obie drużyny strzelą Borussia pokazała w ostatniej kolejce moc, bo nawet jeśli weźmiemy pod uwagę miejsce Paderborn w tabeli strzelenie sześciu goli w meczu bez Halanda wygląda bardzo dobrze. Hertha od wznowienia rozgrywek jest jednak w świetnej formie i w tym spotkaniu powinna walczyć o punkty.
Powyżej 3.5 bramki Obie drużyny są w niezłej formie i grają ofensywnie, dlatego spodziewamy się tu wielu goli.
Borussia wygra dokładnie dwiema bramkami (remis przy handicapie europejskim -2) Stawiamy tu na przekonujące zwycięstwo Borussii, która zwyczajnie ma lepszych piłkarzy.

Typ użytkowników

Wszystkich typów 0

Tabela ligowa - Bundesliga

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

1145 PLN

Zakład bez ryzyka 100 125 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 1000 PLN

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka