Francja - Argentyna - Typy

Typ: Argentyna +2.5 seta
Po niespodziewanie gładkiej porażce z USA, Francuzi wrócili do gry zdecydowanie pokonując Tunezję 3:0. Wiadomo było jednak, że przedstawiciele Afryki Północnej to najłatwiejszy rywal w tej grupie i dopiero następne spotkanie powinno pokazać czy Trójkolorowi wrócili już do właściwego rytmu. Argentyńczycy bowiem byli w poniedziałek bliscy sprawienia ogromnej niespodzianki i pokonania Brazylii, z którą prowadzili już 2:0. Wcześniej urwali też seta drużynie z Rosji i można powiedzieć, że grają tu nieźle. W ostatnich czterech meczach z Francją przegrywali trzykrotnie, ale tylko w jednym meczu nie wygrali ani jednego seta. Teraz też powinni wygrać przynajmniej jedną partię, a kurs na takie zdarzenie jest niezły.