Sat18 May
Sun19 May
Mon20 May
Tue21 May
Wed22 May
Thu23 May
Fri24 May
Dzisiaj25 May
Sun26 May
Mon27 May
Tue28 May
Wed29 May
Thu30 May
Fri31 May
Sat1 Jun
Sat18 May
Sun19 May
Mon20 May
Tue21 May
Wed22 May
Thu23 May
Fri24 May
Dzisiaj25 May
Sun26 May
Mon27 May
Tue28 May
Wed29 May
Thu30 May
Fri31 May
Sat1 Jun

Typy bukmacherskie

Typy dnia, Typy na dziś i jutro, Zapowiedzi meczów, Piłka Nożna
Analizujemy wszystkie istotne mecze piłkarskie i podajemy do nich typy bukmacherskie. W skład każdej zapowiedzi meczowej wchodzą przewidywane składy meczowe, statystyki drużyn, analiza formy zespołów, ostatnie informacje związane z zespołami oraz typy sportowe i typy użytkowników. Kto wygra mecz? Wytypuj sam i dołącz do dyskusji.

Typowanie Euro 2024 - porady i prognozy

Mistrzostwa Europy w Niemczech rozpoczną się już 14 czerwca. To największa impreza piłkarska na Starym Kontynencie w najbliższych latach. Jak zawsze chętni gracze mogą obstawiać rozmaite zakłady dotyczące tych rozgrywek.

Typy na Euro 2024 dotyczą przede wszystkim rozstrzygnięć poszczególnych spotkań. Ponadto możliwe są tak zwane zakłady długookresowe. Wskazujemy w nich króla strzelców, zwycięzcę lub finalistów turnieju. Niekiedy można również wybrać te reprezentacje, które naszym zdaniem przejdą przez fazę grupową.

W skutecznym typowaniu ważne jest, aby zachować zdrowy rozsądek. Należy pamiętać, że obstawianie zawsze wiąże się z ryzykiem. Typowanie Euro 2024 za darmo nie jest możliwe u polskich bukmacherów. Nasze szanse na wygraną mogą jednak zwiększyć liczne darmowe analizy ekspertów, których przed turniejem pojawi się bardzo dużo. Dzięki nim gracze zyskują lepsze rozeznanie w temacie, gdyż specjaliści wnikliwie śledzą sytuację poszczególnych drużyn, a nawet pojedynczych piłkarzy. Oczywiście taką analizę jesteśmy w stanie wykonać również sami, lecz to proces pracochłonny, a nie zawsze będziemy potrafili odpowiednio zdefiniować siłę danego zespołu. 

Niemal każdy duży turniej wiąże się z pewnymi niespodziankami. Na Euro 2024 typy bukmacherskie będą więc uzależnione od wielu czynników. Wśród nich kluczową rolę odgrywają forma, sytuacja w tabeli (niekiedy drużynom nie opłaca się wygrywać danego meczu), dostępność zawodników, a nawet atmosfera wewnątrz kadry. Na Mistrzostwach Świata 2010 Francja, będąca jednym z faworytów, nie wyszła nawet z grupy po serii kłótni w reprezentacji. Euro 2024 typy mogą więc zaskoczyć niejedną osobę.

Typy na każdy mecz Euro 2024 w Meczykach

Typowanie bukmacherskie ME 2024 znajdziecie na stronie Meczyki.pl. Zamieszczone tam będą kursy na każdy mecz piłkarskiego turnieju. Dzięki temu możecie wykonać uproszczoną analizę dotyczącą tego, kto jest faworytem w danym spotkaniu. Pamiętajcie jednak, że odpowiedzialne typowanie Euro 2024 powinno wiązać się z lepszym rozeznaniem, gdyż tylko dzięki temu zminimalizujecie ryzyko przegranej.

Pierwsze typy na Euro 2024 pojawią się jeszcze przed startem zmagań w Niemczech i będą dotyczyły pierwszych meczów fazy grupowej. Z biegiem czasu typów będzie więcej. UEFA zapowiedziała, że łącznie kibice zobaczą 51 spotkań. To oznacza, że typowanie Euro 2024 będzie procesem długotrwałym.

Jak skutecznie typować wyniki Euro 2024?

Typowanie Euro 2024 za darmo nie jest możliwe. To gra hazardowa, która zawsze wiąże się z ryzykiem. W związku z tym podstawą skutecznego typowania powinno być gruntowne przygotowanie się do takiego działania. Nie powinno się ulegać emocjom, odczuciom w danej chwili, lecz gruntownie przygotować do tego, jaki typ chcemy obstawić.

Typowanie Euro 2024 może być w teorii łatwiejsze dzięki analizom ekspertów. Dzielimy je na dwie podstawowe grupy: darmowe oraz płatne. Nie oznacza to jednak, że darmowe typy Euro 2024 powinny być postrzegane jako gorsze. Każdemu ekspertowi zależy bowiem na tym, aby móc pochwalić się jak najlepszą skutecznością, która zwiększa jego wiarygodność. Jest to też czynnik istotny dla gracza korzystającego ze wsparcia danego specjalisty. Im więcej pozytywnych recenzji, tym większa szansa, że mamy do czynienia z profesjonalistą.

Mistrzostwa Europy typy stanowią bardzo szeroką grupę. W ofercie bukmacherów znajdziemy nie tylko kursy na poszczególne spotkania, ale też dotyczące liczby bramek, liczby rzutów rożnych, goli strzelonych przez danego zawodnika, posiadania piłki, a nawet wydarzeń specjalnych związanych między innymi z wbiegnięciem kibiców na murawę. Dlatego ważne jest, aby zagwarantować sobie odpowiednie rozeznanie w temacie, sprawdzić, w tym mamy największą wiedzę, a wszelkie decyzje podejmować odpowiedzialnie. Dokładnie zaplanujmy budżet, który możemy przeznaczyć na typowanie Euro 2024, dzięki czemu łatwiej nam będzie poradzić sobie z ewentualną przegraną lub dobrze zagospodarować zyski z wygranej.

Typy na faworytów i czarne konie Euro 2024

Euro 2024 typy można podzielić na dwie podstawowe kategorie:

 • “pewniaki” - mecze, które na pierwszy rzut oka mają zdecydowanego faworyta,
 • niespodzianki - mecze, w których może dojść do pewnego zaskoczenia związanego z końcowym rezultatem.

Typy na faworytów zazwyczaj będą niższe. To mecze tych drużyn, które są pretendentami do zwycięstwa w turnieju, a które nie grają meczów między sobą. Tym samym takie typowanie Euro 2024 będzie najbardziej popularne przede wszystkim w pierwszej fazie zmagań, gdzie stawka jest wyrównana. W fazie grupowej zapowiedziano niewiele starć między potentatami. Wyjątek może stanowić na przykład spotkanie Holandii z Francją, obie te drużyny mają spore szanse na końcowy triumf.

Jednocześnie należy pamiętać, że typy na mistrzostwa Europy 2024 mogą stać się nieprzewidywalne w związku z czarnymi końmi. Takie określenie stosowane jest do tych reprezentacji, których sukces nie był kwestią oczywistą. Zazwyczaj kursy na ich starcia są nieco wyższe, dzięki czemu drużyny te cieszą się sporą popularnością wśród grających. Na Euro 2024 w gronie potencjalnych czarnych koni wymienia się:

 • Danię - Grupa C (Anglia, Serbia, Dania, Słowenia)
 • Austrię - Grupa D (Polska, Francja, Austria, Holandia)
 • Turcję - Grupa F (Portugalia, Czechy, Turcja, Gruzja)

Warto uważnie obserwować ich poczynania przed turniejem w Niemczech. Takie działanie może ułatwić nam późniejszy sukces na mistrzostwa Europy typy.

Czy Polska ma szansę na triumf w Euro 2024?

Polska nie jest uznawana za faworyta na Euro 2024. Euro 2024 typy bukmacherskie na zwycięstwo biało-czerwonych będą bardzo wysokie. Wynika to między innymi z tego, że drużyna Michała Probierza trafiła do niezwykle trudnej grupy, zmierzy się w niej z Austrią, Holandią oraz Francją.

Wstępne analizy wykazują, że Polska jest 17. pod względem szans na zdobycie tytułu mistrza Europy. Dotychczasowe Euro 2024 typy na niższych miejscach sklasyfikowały Szkocję, Czechy, Rumunię, Słowenię, Gruzję, Słowację i Albanię. Tym samym biało-czerwoni mogą być uznawani za potencjalnego czarnego konia.

Mistrzostwa Europy 2024: Typy bukmacherskie - kursy i analizy!

Typy na Euro 2024 to bardzo szeroka i pojemna grupa. Oto krótki przegląd tego, jakie wydarzenia można obstawić:

Zakłady na wynik meczu, Euro 2024 typy:

 • 1X2: Zakłady na zwycięstwo jednej z drużyn lub remis.
 • Podwójna szansa: Zakład na dwa z trzech możliwych rezultatów (np. wygrana gospodarzy lub remis).

Typy Euro 2024, zakłady na liczbę goli:

 • Over/Under: Zakład na to, czy liczba goli w meczu będzie powyżej lub poniżej określonej liczby.
 • Dokładna liczba goli: Zakład na dokładną liczbę bramek, które padną w meczu.

Zakłady na połowy:

 • Wynik pierwszej połowy: Zakład na rezultat pierwszej połowy meczu.
 • Wynik drugiej połowy: Zakład na rezultat drugiej połowy meczu.

Typowanie Euro 2024, zakłady specjalne:

 • Pierwszy strzelec: Zakład na zawodnika, który strzeli pierwszego gola w meczu.
 • Czas pierwszego gola: Zakład na przedział czasowy, w którym padnie pierwszy gol.
 • Kto strzeli w obu połowach: Zakład na drużynę, która strzeli gole w obu połowach meczu.

Zakłady na kartki i rzuty rożne, typy na Euro 2024:

 • Liczba żółtych/czerwonych kartek: Zakład na ilość kartek pokazanych w meczu.
 • Liczba rzutów rożnych: Zakład na ilość rzutów rożnych w meczu.

Należy pamiętać, że to zaledwie wycinek, a Euro 2024 typy bukmacherskie będzie znacznie więcej.

Jak typować mecze Euro 2024 za darmo?

Typowe Euro 2024 za darmo jest możliwe wśród kibiców lub na stronach, które nie czerpią zysków z tego tytułu. Obstawianie kuponów u bukmacherów zawsze jest związane z wydatkiem finansowym. Tylko od gracza zależy to, jakie fundusze przeznaczy.

Jednocześnie w sieci znajdziemy wiele darmowych poradników, które mogą stanowić cenną wskazówkę w sprawie tego, na jaki typ się zdecydować. Ponadto dostępne są liczne bonusy pozwalające na zwrot w wypadku przegranej. W taki sposób gracze mogą odzyskać nawet 100% zainwestowanych pieniędzy. Ważne jest jednak, aby dokładnie zapoznać się z zasadami obowiązujących promocji.