1 - 2
Data
15 maj 2019 | 20:30 (zakończony)
Rozgrywki
Sędzia
Wojciech Myc
Kibiców
2911
Zagłębie Lubin

Zagłębie Lubin

Miedziowi prowadzili po pierwszej połowie meczu z Lechią, a w meczu oddali dwa razy więcej celnych strzałów jednak po tym jak gospodarze wyrównali Zagłębie nie zdobyło drugiej bramki i zremisowało spotkanie.
Drużyna Berta van Daela nie przegrała żadnego z ostatnich trzech meczów ligowych jednak tylko jeden z nich wygrała. Do czwartego miejsca, o które walczy zespół traci dwa punkty.
Poza składem nadal pozostaje Dominik Hładun, wiele wskazuje na to, że podstawowy bramkarz Zagłębia nie zagra już w tym sezonie. Nieźle zastępuje go Konrad Forenc.
Cracovia

Cracovia

Drużyna Michała Probierza prowadziła z Lechem już od szóstej minuty, a mimo sporej przewagi w posiadaniu piłki przeciwnik nie oddał ani jednego celnego strzału i gospodarze dowieźli przewagę do końca.
Po serii trzech porażek z rzędu na początku rywalizacji w grupie mistrzowskiej w ostatnich kolejkach Cracovia spisuje się zdecydowanie lepiej, wygrała dwa kolejne spotkania, a szczególnie dobrze spisuje się defensywa, która nie straciła żadnego gola.
W kolejnym spotkaniu z pewnością nie zagra i tak zawodzący w tym sezonie Sergiu Hanca. Pozyskany w zimowym okienku Rumun co prawda strzelił dwa gole, ale spodziewano się od niego więcej. Hanca zobaczył ostatnio czwartą żółtą kartkę.

Dyskusja 0

Forma zespołów

Zagłębie Lubin
Cracovia

Nasze typy

Obie drużyny strzelą - both to score Zagłębie w ostatnim czasie prezentuje się całkiem dobrze, a Cracovia po kilku słabszych spotkaniach wróciła ostatnio do lepszej formy. Spodziewamy się tu zatem wyrównanego spotkania z bramkami dla obu ekip.
Kurs: 1.64
Poniżej 2.5 bramki (under 2.5)
Kurs: 2.03
Remis
Kurs: 3.4

Dyskusja 0