PGE VIVE Kielce
PGE VIVE Kielce
32-30 {{score}}
Data
29 lut 2020 | 18:00 ({{period}}') (zakończony) (zawieszony) (zakończony) (zawieszony)
THW Kiel
THW Kiel
Pierwsza połowa
16 : 18
Druga połowa
16 : 12
Zakończony
{{half.name}}
{{half.team_A}} : {{half.team_B}}
Zakończony {{(period == 'HT') ? 'Przerwa' : 'Trwa' + ((minute * 1 > 0) ? ' ' + minute + '\'' : '')}}
Mecz jeszcze się nie rozpoczął. Wynik i zdarzenia meczowe będą aktualizowane na bieżąco od pierwszego gwizdka sędziego.

Statystyki meczu

Rzuty na bramkę
49 {{sum_A}}
PGE VIVE Kielce
53 {{sum_B}}
THW Kiel
Rzuty na bramkę
49 {{sum_A}}
53 {{sum_B}}
Celne rzuty
42 {{sum_A}}
47 {{sum_B}}
Niecelne rzuty
7 {{sum_A}}
6 {{sum_B}}
Obronione rzuty
15 {{sum_A}}
10 {{sum_B}}
Straty piłki
5 {{sum_A}}
7 {{sum_B}}
Kary dwuminutowe
5 {{sum_A}}
5 {{sum_B}}
Rzuty karne
3 {{sum_A}}
6 {{sum_B}}
Wykorzystane rzuty karne
2 {{sum_A}}
5 {{sum_B}}
Faule
18 {{sum_A}}
26 {{sum_B}}
Żółte kartki
2 {{sum_A}}
1 {{sum_B}}
Czerwone kartki
0 {{sum_A}}
0 {{sum_B}}

Historia zdobytych punktów

Pierwsza połowa
0 : 1
Nikola Bilyk
Arkadiusz Moryto
1 : 1
Angel Fernandez Perez
2 : 1
2 : 2
Harald Reinkind
Angel Fernandez Perez
3 : 2
3 : 3
Harald Reinkind
3 : 4
Lukas Nilsson
Artsem Karalek
4 : 4
4 : 5
Hendrik Pekeler
Artsem Karalek
5 : 5
5 : 6
Lukas Nilsson
Angel Fernandez Perez
6 : 6
6 : 7
Niclas Ekberg
6 : 8
Patrick Wiencek
Artsem Karalek
7 : 8
7 : 9
Lukas Nilsson
Blaz Janc
8 : 9
8 : 10
Niclas Ekberg
Angel Fernandez Perez
9 : 10
Blaz Janc
10 : 10
Arkadiusz Moryto
11 : 10
Krzysztof Lijewski
12 : 10
12 : 11
Niclas Ekberg
12 : 12
Niclas Ekberg
12 : 13
Hendrik Pekeler
12 : 14
Niclas Ekberg
Krzysztof Lijewski
13 : 14
Julen Aguinagalde
14 : 14
14 : 15
Nikola Bilyk
Julen Aguinagalde
15 : 15
15 : 16
Niclas Ekberg
Krzysztof Lijewski
16 : 16
16 : 17
Patrick Wiencek
16 : 18
Dario Quenstedt
Druga połowa
16 : 19
Lukas Nilsson
Blaz Janc
17 : 19
17 : 20
Niclas Ekberg
17 : 21
Rune Dahmke
17 : 22
Niclas Ekberg
Alex Dujshebaev
18 : 22
Julen Aguinagalde
19 : 22
19 : 23
Patrick Wiencek
Uladizslau Kulesh
20 : 23
20 : 24
Nikola Bilyk
Alex Dujshebaev
21 : 24
21 : 25
Ole Rahmel
Angel Fernandez Perez
22 : 25
Alex Dujshebaev
23 : 25
23 : 26
Rune Dahmke
Alex Dujshebaev
24 : 26
Igor Karacic
25 : 26
25 : 27
Domagoj Duvnjak
Mateusz Jachlewski
26 : 27
26 : 28
Patrick Wiencek
Alex Dujshebaev
27 : 28
27 : 29
Lukas Nilsson
Alex Dujshebaev
28 : 29
28 : 30
Lukas Nilsson
Artsem Karalek
29 : 30
Mateusz Jachlewski
30 : 30
Igor Karacic
31 : 30
Zakończony
{{event.person_name}}
{{event.score_A}} : {{event.score_B}}
{{event.person_name}}
{{event.name}}
Trwa
Jak tylko mecz się rozpocznie, w tym miejscu będziemy pokazywać jego przebieg "punkt po punkcie".
Składy
PGE VIVE Kielce PGE VIVE Kielce
THW Kiel THW Kiel
Zawodnicy
Andreas Wolff Fynn Malte Schroder
Mateusz Kornecki Dario Quenstedt
Arkadiusz Moryto Niklas Landin Jacobsen
Artsem Karalek Hendrik Pekeler
Julen Aguinagalde Patrick Wiencek
Romaric Guillo Lukas Nilsson
Uladizslau Kulesh Nikola Bilyk
Angel Fernandez Perez Pavel Horak
Mateusz Jachlewski Rune Dahmke
Blaz Janc Niclas Ekberg
Daniel Dujshebaev Dovichebaeva Ole Rahmel
Igor Karacic Domagoj Duvnjak
Alex Dujshebaev Miha Zarabec
Branko Vujović Harald Reinkind
Krzysztof Lijewski Steffen Weinhold
Trener
Talant Dujshebaev

Grupa A

#
Drużyna
M
Z
P
Pkt.
1
FC Barcelona FC Barcelona
14
13
1
26
2
+1
PSG Handball PSG Handball
14
11
3
22
3
-1
MOL-Pick Szeged MOL-Pick Szeged
14
9
3
20
4
+1
Aalborg Aalborg
14
7
6
15
5
-1
SG Flensburg SG Flensburg
14
7
6
15
6
+17
Pivovarna Lasko Pivovarna Lasko
14
3
11
6
7
+1
PPD Zagrzeb PPD Zagrzeb
14
2
11
5
8
-1
Elverum Handball Elverum Handball
14
1
12
3

Grupa B

#
Drużyna
M
Z
P
Pkt.
1
+1
THW Kiel THW Kiel
14
9
3
20
2
-1
MKB-MVM Veszprem MKB-MVM Veszprem
14
10
4
20
3
+1
PGE VIVE Kielce PGE VIVE Kielce
14
8
4
18
4
-1
Montpellier Montpellier
14
8
5
17
5
+1
FC Porto Sofarma FC Porto Sofarma
14
6
6
14
6
-1
Vardar Skopje Vardar Skopje
14
5
8
11
7
+1
Mieszkow Brześć Mieszkow Brześć
14
4
10
8
8
-1
Motor Zaporoże Motor Zaporoże
14
1
11
4

Grupa D

#
Drużyna
M
Z
P
Pkt.
1
+1
Dynamo Bukareszt Dynamo Bukareszt
10
7
0
17
2
+10
Orlen Wisła Płock Orlen Wisła Płock
10
5
4
11
3
+12
GOG Svendborg GOG Svendborg
10
4
5
9
4
+13
IFK Kristianstad IFK Kristianstad
10
3
4
9
5
+13
Czechowskie Miedwiedi Czechowskie Miedwiedi
10
4
6
8
6
+15
Kadetten Schaffhausen Kadetten Schaffhausen
10
2
6
6

Grupa C

#
Drużyna
M
Z
P
Pkt.
1
+5
Bidasoa Irun Bidasoa Irun
10
6
1
15
2
+5
Sporting Sporting
10
6
2
14
3
+6
IK Savehof IK Savehof
10
6
4
12
4
+16
Tatran Preszow Tatran Preszow
10
3
6
7
5
+1
Riihimaen Cocks Riihimaen Cocks
10
3
7
6
6
-1
Eurofarm Rabotnik Eurofarm Rabotnik
10
3
7
6
Ranking

Bukmacherzy

Darmowy zakład 29 PLN + Cashback 31 PLN + Bonus 1200 PLN. Kod: MEGABONUS

Bonus powitalny o łącznej wartości 1145zł. Zakład bez ryzyka + darmowy zakład + bonus od depozytu.

Zakład bez ryzyka 100 PLN i "Pakiet Pudziana" 3000 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.