Terminarz - Puchar Króla (Puchar Króla) - sezon 2019/2020

Finał
18 kwi 2020 | 02:00 Real Sociedad Real Sociedad ?-? Athletic Bilbao Athletic Bilbao
Półfinał
13 lut 2020 | 21:00 Real Sociedad Real Sociedad 2-1 Mirandés Mirandés
4 mar 2020 | 21:00 Mirandés Mirandés 0-1 Real Sociedad Real Sociedad
12 lut 2020 | 21:00 Athletic Bilbao Athletic Bilbao 1-0 Granada Granada
5 mar 2020 | 21:00 Granada Granada 2-1 Athletic Bilbao Athletic Bilbao
Ćwierćfinał
6 lut 2020 | 19:00 Real Madryt Real Madryt 3-4 Real Sociedad Real Sociedad
6 lut 2020 | 21:00 Athletic Bilbao Athletic Bilbao 1-0 FC Barcelona FC Barcelona
4 lut 2020 | 21:00 Granada Granada 2-1 Valencia Valencia
5 lut 2020 | 21:00 Mirandés Mirandés 4-2 Villarreal Villarreal
1/8 Finału
29 sty 2020 | 21:00 Badajoz Badajoz 2-3 Granada Granada
29 sty 2020 | 19:00 Cultural Leonesa Cultural Leonesa 0-0 Valencia Valencia
28 sty 2020 | 21:00 CD Tenerife CD Tenerife 3-3 Athletic Bilbao Athletic Bilbao
29 sty 2020 | 21:00 Real Zaragoza Real Zaragoza 0-4 Real Madryt Real Madryt
30 sty 2020 | 21:00 Mirandés Mirandés 3-1 Sevilla Sevilla
29 sty 2020 | 19:00 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 0-2 Villarreal Villarreal
30 sty 2020 | 19:00 FC Barcelona FC Barcelona 5-0 Leganés Leganés
29 sty 2020 | 21:00 Real Sociedad Real Sociedad 3-1 Osasuna Osasuna
1/8 Finału
22 sty 2020 | 19:00 Ibiza Ibiza 1-2 FC Barcelona FC Barcelona
22 sty 2020 | 21:00 UD Logroñés UD Logroñés 0-1 Valencia Valencia
23 sty 2020 | 21:00 Cultural Leonesa Cultural Leonesa 2-1 Atlético Madryt Atlético Madryt
22 sty 2020 | 21:00 Unionistas de Salamanca Unionistas de Salamanca 1-3 Real Madryt Real Madryt
23 sty 2020 | 19:00 Ebro Ebro 0-1 Leganés Leganés
23 sty 2020 | 21:00 Badajoz Badajoz 3-1 Eibar Eibar
22 sty 2020 | 21:00 Badalona Badalona 1-3 Granada Granada
21 sty 2020 | 19:00 Recreativo Huelva Recreativo Huelva 2-3 Osasuna Osasuna
23 sty 2020 | 21:00 Rayo Vallecano Rayo Vallecano 2-2 Betis Sevilla Betis Sevilla
23 sty 2020 | 19:00 Mirandés Mirandés 2-1 Celta de Vigo Celta de Vigo
22 sty 2020 | 21:00 CD Tenerife CD Tenerife 2-1 Real Valladolid Real Valladolid
22 sty 2020 | 21:00 Girona FC Girona FC 0-3 Villarreal Villarreal
22 sty 2020 | 19:00 Elche CF Elche CF 1-1 Athletic Bilbao Athletic Bilbao
21 sty 2020 | 19:00 Real Zaragoza Real Zaragoza 3-1 Mallorca Mallorca
21 sty 2020 | 21:00 Sevilla Sevilla 3-1 Levante Levante
22 sty 2020 | 21:00 Real Sociedad Real Sociedad 2-0 Espanyol Barcelona Espanyol Barcelona
2 Runda
11 sty 2020 | 19:00 Sestao River Sestao River 0-4 Athletic Bilbao Athletic Bilbao
12 sty 2020 | 16:00 Real Jaen Real Jaen 1-1 Levante Levante
11 sty 2020 | 16:00 Real Murcia CF Real Murcia CF 0-4 Leganés Leganés
12 sty 2020 | 12:00 Escobedo Escobedo 0-5 Sevilla Sevilla
12 sty 2020 | 12:00 Cacereño Cacereño 1-2 Eibar Eibar
11 sty 2020 | 16:00 Portugalete Portugalete 0-3 Betis Sevilla Betis Sevilla
12 sty 2020 | 16:00 Ceuta Ceuta 0-4 Real Sociedad Real Sociedad
11 sty 2020 | 12:00 Zamora Zamora 0-1 Mallorca Mallorca
11 sty 2020 | 21:00 Tamaraceite Tamaraceite 0-1 Granada Granada
11 sty 2020 | 21:00 Marbella Marbella 1-1 Real Valladolid Real Valladolid
12 sty 2020 | 16:00 Mérida Mérida 1-4 Celta de Vigo Celta de Vigo
12 sty 2020 | 12:00 SS Reyes SS Reyes 0-2 Espanyol Barcelona Espanyol Barcelona
11 sty 2020 | 19:00 Badalona Badalona 2-0 Getafe Getafe
11 sty 2020 | 21:00 Orihuela Orihuela 1-2 Villarreal Villarreal
11 sty 2020 | 12:00 Haro Deportivo Haro Deportivo 1-2 Osasuna Osasuna
11 sty 2020 | 18:00 Badajoz Badajoz 2-1 UD Las Palmas UD Las Palmas
12 sty 2020 | 17:00 Barakaldo Barakaldo 0-2 Rayo Vallecano Rayo Vallecano
11 sty 2020 | 17:00 Ibiza Ibiza 1-1 Albacete Balompie Albacete Balompie
11 sty 2020 | 19:00 Cultural Leonesa Cultural Leonesa 2-1 SD Huesca SD Huesca
12 sty 2020 | 12:00 Unionistas de Salamanca Unionistas de Salamanca 1-1 Deportivo La Coruña Deportivo La Coruña
11 sty 2020 | 17:30 Yeclano Yeclano 1-2 Elche CF Elche CF
11 sty 2020 | 12:00 Gimnastic de Tarragona Gimnastic de Tarragona 1-3 Real Zaragoza Real Zaragoza
11 sty 2020 | 19:00 Recreativo Huelva Recreativo Huelva 0-0 Fuenlabrada Fuenlabrada
11 sty 2020 | 17:00 Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda 1-1 CD Tenerife CD Tenerife
11 sty 2020 | 16:00 Ebro Ebro 1-0 SD Ponferradina SD Ponferradina
11 sty 2020 | 12:00 UCAM Murcia UCAM Murcia 2-3 Mirandés Mirandés
11 sty 2020 | 19:00 FC Cartagena FC Cartagena 2-4 Girona FC Girona FC
11 sty 2020 | 20:00 UD Logroñés UD Logroñés 1-1 Cadiz CF Cadiz CF
1 Runda
17 gru 2019 | 21:00 Intercity Intercity 0-3 Athletic Bilbao Athletic Bilbao
19 gru 2019 | 19:00 Melilla CD Melilla CD 0-5 Levante Levante
19 gru 2019 | 19:00 Peña Azagresa Peña Azagresa 0-2 Celta de Vigo Celta de Vigo
18 gru 2019 | 18:00 El Palmar El Palmar 1-2 Getafe Getafe
19 gru 2019 | 21:00 Becerril Campos Becerril Campos 0-8 Real Sociedad Real Sociedad
18 gru 2019 | 18:00 Comillas Comillas 0-5 Villarreal Villarreal
18 gru 2019 | 18:00 Tolosa Tolosa 0-3 Real Valladolid Real Valladolid
18 gru 2019 | 18:00 El Álamo El Álamo 0-1 Mallorca Mallorca
17 gru 2019 | 21:00 FC Andorra FC Andorra 1-1 Leganés Leganés
17 gru 2019 | 20:30 Gimnástica Segoviana Gimnástica Segoviana 0-2 Elche CF Elche CF
18 gru 2019 | 18:00 Bergantiños Bergantiños 0-1 Sevilla Sevilla
19 gru 2019 | 21:00 Lorca Deportiva Lorca Deportiva 0-3 Osasuna Osasuna
17 gru 2019 | 20:00 Cacereño Cacereño 1-0 Alcorcón Alcorcón
19 gru 2019 | 21:00 Linares Deportivo Linares Deportivo 1-2 Girona FC Girona FC
17 gru 2019 | 19:00 Real Jaen Real Jaen 3-1 Deportivo Alavés Deportivo Alavés
17 gru 2019 | 20:30 Zamora Zamora 2-1 Sporting Gijón Sporting Gijón
17 gru 2019 | 20:00 Socuéllamos Socuéllamos 0-1 Real Zaragoza Real Zaragoza
17 gru 2019 | 21:30 Mensajero Mensajero 0-3 CD Tenerife CD Tenerife
19 gru 2019 | 20:30 Laredo Laredo 0-1 SD Huesca SD Huesca
19 gru 2019 | 19:00 Antoniano Antoniano 0-4 Betis Sevilla Betis Sevilla
17 gru 2019 | 19:00 SD Logroñés SD Logroñés 0-5 Eibar Eibar
17 gru 2019 | 15:30 Lealtad Lealtad 0-1 Cadiz CF Cadiz CF
17 gru 2019 | 21:00 Ceuta Ceuta 1-1 Numancia Numancia
17 gru 2019 | 20:15 Tarazona Tarazona 0-1 Rayo Vallecano Rayo Vallecano
17 gru 2019 | 19:00 L'Hospitalet L'Hospitalet 2-3 Granada Granada
17 gru 2019 | 20:00 Portugalete Portugalete 1-0 Extremadura UD Extremadura UD
17 gru 2019 | 20:00 Peña Sport Peña Sport 0-1 Fuenlabrada Fuenlabrada
17 gru 2019 | 19:30 Marbella Marbella 2-1 Guijuelo Guijuelo
19 gru 2019 | 19:00 Amorebieta Amorebieta 0-1 Badajoz Badajoz
18 gru 2019 | 20:15 Barakaldo Barakaldo 0-0 Villarrubia Villarrubia
17 gru 2019 | 19:30 Langreo Langreo 2-3 Ebro Ebro
19 gru 2019 | 20:00 Rayo Majadahonda Rayo Majadahonda 1-0 Racing Club de Ferrol Racing Club de Ferrol
19 gru 2019 | 20:30 Cornella Cornella 0-0 Orihuela Orihuela
19 gru 2019 | 20:00 Llagostera Llagostera 0-1 Haro Deportivo Haro Deportivo
8 sty 2020 | 20:30 Pontevedra CF Pontevedra CF 0-2 Ibiza Ibiza
17 gru 2019 | 20:45 Hercules Alicante Hercules Alicante 0-1 Recreativo Huelva Recreativo Huelva
18 gru 2019 | 18:00 Melilla Melilla 1-2 UCAM Murcia UCAM Murcia
19 gru 2019 | 20:30 Gimnastic de Tarragona Gimnastic de Tarragona 3-1 Olot Olot
17 gru 2019 | 21:00 FC Cartagena FC Cartagena 4-1 Leioa Leioa
19 gru 2019 | 19:00 Peña Deportiva Peña Deportiva 0-1 SD Ponferradina SD Ponferradina
18 gru 2019 | 18:00 Badalona Badalona 3-1 Real Oviedo Real Oviedo
19 gru 2019 | 20:30 Tamaraceite Tamaraceite 3-2 Almería Almería
17 gru 2019 | 20:30 Escobedo Escobedo 2-0 Málaga Málaga
17 gru 2019 | 19:00 Illueca Illueca 0-2 Deportivo La Coruña Deportivo La Coruña
18 gru 2019 | 20:00 Sestao River Sestao River 1-1 Lugo Lugo
19 gru 2019 | 19:00 Cultural Leonesa Cultural Leonesa 3-0 Las Rozas Las Rozas
18 gru 2019 | 17:30 SS Reyes SS Reyes 2-0 Cordoba CF Cordoba CF
11 gru 2019 | 19:00 UD Logroñés UD Logroñés 2-1 Marino de Luanco Marino de Luanco
19 gru 2019 | 19:00 Lleida Esportiu Lleida Esportiu 0-2 Espanyol Barcelona Espanyol Barcelona
17 gru 2019 | 20:30 Unionistas de Salamanca Unionistas de Salamanca 1-0 Atlético Baleares Atlético Baleares
17 gru 2019 | 21:00 Real Murcia CF Real Murcia CF 1-0 Racing Santander Racing Santander
18 gru 2019 | 18:00 Tudelano Tudelano 0-1 Albacete Balompie Albacete Balompie
17 gru 2019 | 20:00 CD Castellon CD Castellon 0-2 UD Las Palmas UD Las Palmas
17 gru 2019 | 16:00 Coruxo Coruxo 4-5 Mirandés Mirandés
8 sty 2020 | 20:30 Mérida Mérida 2-2 La Nucía La Nucía
Runda wstępna
13 lis 2019 | 19:00 Tolosa Tolosa - Pontellas Pontellas
13 lis 2019 | 19:00 Becerril Campos Becerril Campos - Urraca Urraca
13 lis 2019 | 20:00 Comillas Comillas - Barquereño Barquereño
13 lis 2019 | 19:00 FC Andorra FC Andorra - Andratx Andratx
13 lis 2019 | 20:30 Fraga Fraga - Peña Azagresa Peña Azagresa
13 lis 2019 | 21:00 Antoniano Antoniano - Atlético Porcuna Atlético Porcuna
13 lis 2019 | 21:00 Ramón y Cajal Ramón y Cajal - El Palmar El Palmar
13 lis 2019 | 20:30 Melilla CD Melilla CD - Lobón Lobón
13 lis 2019 | 21:00 El Álamo El Álamo - Pedroñeras Pedroñeras
13 lis 2019 | 21:00 Intercity Intercity - Gran Tarajal Gran Tarajal

Strzelcy {{title}} - Puchar Króla

#
Zawodnik
Bramki(karne)
Asysty
Bramki
Asysty
Żółte kartki
Czerwone kartki
Łącznie
1
7 (0)
2
6 (1)
3
4 (0)
4
4 (0)
5
4 (1)
{{$index + 1}}
{{player.value_1}}
{{player.value_1}}
{{player.value_2}}
{{player.value_3}}
×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.