Puchar Króla - Wiadomości

STS
1640 PLN

100 PLN zakład bez ryzyka i trzy pierwsze wpłaty z bonusem łącznym 1500 PLN

Superbet
1535 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 35 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Fortuna
2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

Betclic
200 PLN

Zwrot do 200 PLN w postaci freebetu za pierwszy przegrany kupon. Kod rejestracyjny: MECZYKI

Puchar Króla terminarz, mecze - Puchar Króla

Na tej stronie znajduje się szczegółowy i aktualny terminarz hiszpańskiego Pucharu Króla, czyli Copa del Rey. W kalendarzu znajdują się zarówno mecze nierozegrane, jak i te, które zostały już zakończone. Istnieje również możliwość prześledzenia terminarzy poprzednich edycji Copa del Rey. 

Po kliknięciu w wybrany mecz, wyświetlą się jego szczegóły, statystyki i przebieg. Widnieje tam również nazwisko arbitra, liczba kibiców, którzy oglądali ten mecz na stadionie oraz kursy bukmacherskie na to spotkanie. Sprawdzić można również to, w jakich składach zagrały obie drużyny. 

Po prawej stronie można znaleźć najświeższe informacje, które dotyczą Copa del Rey. Pod nimi widnieje klasyfikacja strzelców, najlepszych asystentów, kartkowiczów i klasyfikacja kanadyjska tych rozgrywek. Poniżej znajduje się lista innych piłkarskich rozgrywek krajowych z całego świata - po kliknięciu w wybraną ligę można zapoznać się z analogicznymi danymi na jej temat.