Ekstraklasa - Wiadomości

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

600 PLN

Bonus powitalny 600 PLN. Superbet podwaja trzy pierwsze wpłaty nowych graczy

Ekstraklasa (Liga Polska) - klasyfikacja kartek: czerwone i żółte kartki, lista kartkowiczów, fairplay

Na tej stronie można zapoznać się z klasyfikacją kartkowiczów, czyli zawodników, którzy w bieżącym sezonie PKO Ekstraklasy obejrzeli najwięcej żółtych oraz czerwonych kartek. Oferujemy również dostęp do statystyk z poprzednich edycji polskiej ligi. 

Obok nazwiska każdego kartkowicza znajduje się jego zdjęcie oraz nazwa i herb klubu, w którym występuje. Po kliknięciu w jego sylwetkę przeniesiemy się na jego profil, gdzie można zapoznać się z jego danymi personalnymi, historią kariery oraz wszystkimi najważniejszymi statystykami z bieżącego sezonu oraz z całej jego piłkarskiej historii. 

Oprócz klasyfikacji kartek, można tutaj również zapoznać się z aktualną ligową tabelą PKO Ekstraklasy, terminarzem najbliższej kolejki, statystykami drużynowymi oraz najnowszymi informacjami, które dotyczą tych właśnie rozgrywek. Poniżej znajdują się odnośniki do innych lig, gdzie widnieją analogiczne dane na ich temat. 

Na dole strony znajdują się odnośniki do tabeli najlepszych strzelców, piłkarzy z największą liczbą asyst oraz klasyfikacji kanadyjskiej Ekstraklasy.