Ekstraklasa

Polska
23 / 24

Kartki

Ekstraklasa 2023/2024
Ekstraklasa 23/24Polska
Zobacz więcej

Ekstraklasa (Liga Polska) - klasyfikacja kartek: czerwone i żółte kartki, lista kartkowiczów, fairplay

Na tej stronie można zapoznać się z klasyfikacją kartkowiczów, czyli zawodników, którzy w bieżącym sezonie PKO Ekstraklasy obejrzeli najwięcej żółtych oraz czerwonych kartek. Oferujemy również dostęp do statystyk z poprzednich edycji polskiej ligi. 

Obok nazwiska każdego kartkowicza znajduje się jego zdjęcie oraz nazwa i herb klubu, w którym występuje. Po kliknięciu w jego sylwetkę przeniesiemy się na jego profil, gdzie można zapoznać się z jego danymi personalnymi, historią kariery oraz wszystkimi najważniejszymi statystykami z bieżącego sezonu oraz z całej jego piłkarskiej historii. 

Oprócz klasyfikacji kartek, można tutaj również zapoznać się z aktualną ligową tabelą PKO Ekstraklasy, terminarzem najbliższej kolejki, statystykami drużynowymi oraz najnowszymi informacjami, które dotyczą tych właśnie rozgrywek. Poniżej znajdują się odnośniki do innych lig, gdzie widnieją analogiczne dane na ich temat. 

Na dole strony znajdują się odnośniki do tabeli najlepszych strzelców, piłkarzy z największą liczbą asyst oraz klasyfikacji kanadyjskiej Ekstraklasy.