Anna Lewandowska w... Fame MMA? Odpowiedziała na komentarz fana. "To byłby hicior" [ZDJĘCIE]

Anna Lewandowska w... Fame MMA? Odpowiedziała na komentarz fana. "To byłby hicior" [ZDJĘCIE]
JP Pariente/Pressfocus
Jeden z fanów skomentował post Anny Lewandowskiej odnosząc się do jej potencjalnego debiutu w Fame MMA. Sportsmenka odpowiedziała na słowa obserwującego.
Anna Lewandowska regularnie publikuje treści związane z aktywnością fizyczną. Niedawno na swoim instagramowym profilu udostępniła zdjęcie, które zostało zrobione po zakończonym treningu sportów walki.
Dalsza część tekstu pod wideo
Sportsmenka ćwiczy pod okiem brazylijskiego zawodnika MMA, Yana Cabrala. Fighter legitymuje się rekordem 14 zwycięstw i trzech porażek w profesjonalnych startach. W przeszłości toczył pojedynki w organizacji UFC.
- Każda aktywność dobra na rozładowanie emocji! Drodzy rodzice (i nie tylko rodzice) dbajcie o siebie i swoje pociechy! Promujmy sport na wszystkie sposoby - napisała Lewandowska w opisie opublikowanego posta.
Jeden z obserwujących skomentował wpis Lewandowskiej nawiązując do jej potencjalnego debiutu we freakfightach. Użytkownik wspomniał o organizacji Fame MMA.
- Fame MMA ? To byłby hicior - napisał użytkownik.
Lewandowska odpowiedziała na wspomniany komentarz. Sportsmenka przyznała, że starcie z jej udziałem byłoby hitem.
- Hahaha byłby - napisała Lewandowska.
Post Lewandowskiej
Instagram Screen
Warto przypomnieć, że kilka lat temu o debiucie Anny Lewandowskiej w mieszanych sztukach walki wypowiedział się współwłaściciel KSW, Martin Lewandowski. Biznesmen zasugerował, że w przyszłości może dojść do pojedynku z jej udziałem.
Redakcja meczyki.pl
Filip Węglicki01 Dec 2023 · 09:53
Źródło: Instagram

Przeczytaj również