Doszło do konfrontacji skonfliktowanych freakfighterów. Zakulisowe spięcie przed galą Fame MMA [WIDEO]

Doszło do konfrontacji skonfliktowanych freakfighterów. Zakulisowe spięcie przed galą Fame MMA [WIDEO]
Twitter Screen
Podczas konferencji prasowej przed galą Fame: Reborn miała miejsce konfrontacja Natana Marconia z Denisem Labrygą. W trakcie wydarzenia doszło do zakulisowego spięcia między freakfighterami.
9 grudnia w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się gala Fame: Reborn. W walce wieczoru dojdzie do starcia dwóch na dwóch, w którym Sebastian Fabijański i Tomasz Olejnik zawalczą z Sylwestrem Wardegą oraz Wojciechem Golą (więcej TUTAJ).
Dalsza część tekstu pod wideo
4 grudnia, w poniedziałek, odbyła się konferencja poprzedzająca nadchodzącą galę. W jej trakcie widzowie mogli obejrzeć trzy panele dyskusyjne.
Uczestnikiem drugiego z nich był m.in. Natan Marcoń. Podczas Fame: Reborn zmierzy się on z Adrianem "Polakiem" Polańskim, o czym pisaliśmy TUTAJ.
W trakcie poniedziałkowej konferencji Marcoń skonfrontował się z jednym ze swoich internetowych wrogów, Denisem Labrygą. Do wspomnianej sytuacji doszło za kulisami, mimo to kamery uchwyciły wymianę zdań między freakfighterami.
Warto przypomnieć, że Marcoń kilkukrotnie atakował Labrygę w przestrzeni medialnej. Podczas konferencji zawodnik Clout MMA postanowił odpowiedzieć na krytykę freakfightera.
Marcoń nieustannie prowokował swojego potencjalnego rywala. Labryga zadeklarował, że nadejdzie czas rozliczeń.
Redakcja meczyki.pl
Filip Węglicki05 Dec 2023 · 10:46
Źródło: Twitter

Przeczytaj również