Nowa walka wieczoru nadchodzącego Fame MMA. Dojdzie do starcia dwóch na dwóch

Nowa walka wieczoru nadchodzącego Fame MMA. Dojdzie do starcia dwóch na dwóch
PressFocus/Lukasz Sobala
Organizacja Fame MMA ogłosiła nową walkę wieczoru kilka dni przed nadchodzącą galą. W main evencie dojdzie do pojedynku dwóch na dwóch.
9 grudnia w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się gala Fame: Reborn. Pierwotnie w walce wieczoru Sebastian Fabijański miał zmierzyć się z Sylwestrem Wardęgą.
Dalsza część tekstu pod wideo
Kilka dni przed wydarzeniem, 4 grudnia, podczas konferencji prasowej organizacja wprowadziła zmiany w rozpisce. Ogłoszono nowy main event nadchodzącej gali.
Federacja zdecydowała się na niestandardowe rozwiązanie. W najważniejszym starciu Fame: Reborn dojdzie do pojedynku dwóch na dwóch.
Pierwszą z drużyn utworzą wspomniany Wardęga oraz włodarz Fame MMA, Wojciech Gola. Drugi zespół będą reprezentowali Fabijański i wracający po długim rozbracie z organizacją, Tomasz Olejnik.
- Dwóch dodatkowych zawodników wkracza do gry. Pierwszy z nich to wszystkim dobrze znany potężny włodarz, a drugi jest marzycielem, który również chciał nim zostać! Wardęga i Fabijański stoczyli po dwie walki i przegrali swoje pojedynki, a teraz staną naprzeciwko siebie w walce 2 vs. 2. W ekipie zadbanego Sylwka zobaczymy niemniej zadbanego Wojtka Golę, a Sebastian do pomocy w tym starciu będzie miał Olejnika, który stoczył już sześć pojedynków i każdy z nich kończył w pierwszej rundzie - przekazała organizacja.

Przeczytaj również