Fabijański ponownie wylądował na noszach. Niespodziewana sytuacja na konferencji przed galą Fame MMA [WIDEO]

Fabijański ponownie wylądował na noszach. Niespodziewana sytuacja na konferencji przed galą Fame MMA [WIDEO]
Twitter Screen
Podczas konferencji prasowej przed galą Fame: Reborn miała miejsce zaskakująca sytuacja. Sebastian Fabijański znalazł się na noszach.
9 grudnia w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się gala Fame: Reborn. W walce wieczoru dojdzie do starcia dwóch na dwóch, w którym Sebastian Fabijański i Tomasz Olejnik zmierzą się z Sylwestrem Wardęgą i Wojciechem Golą (więcej TUTAJ).
Dalsza część tekstu pod wideo
W poniedziałek, 4 grudnia, odbyła się konferencja prasowa poprzedzająca nadchodzące wydarzenie. W jej trakcie widzowie mogli obejrzeć trzy panele dyskusyjne.
Uczestnikiem ostatniego z nich był m.in. wspomniany Fabijański. Aktor przygotował dla kibiców niespodziewany performance.
36-latek został wniesiony na konferencję przez osoby przebrane za medyków. Podczas wspomnianej sytuacji znajdował się na noszach.
Wejście Fabijańskiego było nawiązaniem do jego poprzedniej walki. Wówczas po porażce z Filipem "Filipkiem" Marcinkiem został wyniesiony z oktagonu na noszach.
Nadchodzący pojedynek będzie ostatnim zakontraktowanym starciem Fabijańskiego. Na chwilę obecną nie wiadomo, czy aktor będzie kontynuował swoją przygodę we freakfightach.
Redakcja meczyki.pl
Filip Węglicki05 Dec 2023 · 08:47
Źródło: Twitter

Przeczytaj również