Gwiazdor KSW zabrał głos ws. potencjalnej walki z Denisem Załęckim. Zdradził, co myśli o freakfighterze

Gwiazdor KSW zabrał głos ws. potencjalnej walki z Denisem Załęckim. Zdradził, co myśli o freakfighterze
Adam Starszynski/Pressfocus
Patryk Kaczmarczyk wypowiedział się o potencjalnej walce z Denisem Załęckim. Wyjawił, co sądzi o zawodniku Clout MMA.
Ostatnimi czasy Patryk Kaczmarczyk osiąga szczyty popularności. Wszystko za sprawą cennego zwycięstwa z wyżej notowanym rywalem.
Dalsza część tekstu pod wideo
11 listopada zmierzył się z Danielem Rutkowskim w walce wieczoru KSW 88. Podczas starcia Kaczmarczyk dwukrotnie posyłał swojego rywala na deski ostatecznie wygrywając jednogłośną decyzją sędziów.
Tuż po zwycięstwie 25-latek został zaproszony do wielu programów. We wtorek był gościem transmisji na żywo na kanale "FANSPORTU TV".
W pewnym momencie poruszono temat potencjalnego debiutu Kaczmarczyka we freakfightach. Zawodnik przyznał, że rozważyłby wspomnianą ewentualność, gdyby jego kariera w KSW zakończyła się niepowodzeniem.
Prowadzący zapytał swojego gościa, co sądzi o Denisie Załęckim. 25-latek skomentował swoje wpisy, w których skrytykował występy freakfightera oraz wspomniał, że jeśli byłaby ku temu okazja, chętnie by z nim zawalczył.
- Wiadomo, że Denis to nie jest osoba, do której pałam sympatią, aczkolwiek może nie powinienem pisać takich tekstów. Napisałem, że trochę jak Marcin Najman, bo sytuacja była podobna, bo go kopnął. Ja napisałem, że jak Marcin Najman. W walce z Omielańczukiem też psychika nie wytrzymała i musiał uciec, no nie ma innego wytłumaczenia. Jeżeli chodzi o walkę, to jeżeli naprawdę źle by mi poszło w KSW i miałbym pójść do freaków, to chętnie bym taką walkę stoczył i nie ma z tym problemu - mówił Kaczmarczyk.
Zawodnik KSW w swojej wypowiedzi odniósł się do poprzedniego występu Załęckiego. Wówczas freakfighter podczas starcia z Danielem Omielańczukiem wybiegł z oktagonu, o czym pisaliśmy TUTAJ.
Redakcja meczyki.pl
Filip Węglicki30 Nov 2023 · 09:49
Źródło: FANSPORTU TV

Przeczytaj również