Załęcki pewny siebie przed potencjalnym starciem z... zawodnikiem KSW. Wytknął mu jego zachowanie [WIDEO]

Załęcki pewny siebie przed potencjalnym starciem z... zawodnikiem KSW. Wytknął mu jego zachowanie [WIDEO]
YouTube Screen
Denis Załęcki zareagował na wypowiedź Patryka Kaczmarczyka. Freakfighter zgłosił akces do zawalczenia z zawodnikiem KSW.
Kilka dni temu Patryk Kaczmarczyk udzielił obszernego wywiadu na kanale "FANSPORTU TV". Podczas rozmowy podsumował swoje zwycięstwo z Danielem Rutkowskim na gali KSW 88.
Dalsza część tekstu pod wideo
W pewnym momencie poruszono temat potencjalnego występu Kaczmarczyka we freakfightach. W trakcie rozmowy przywołano postać Denisa Załęckiego.
Zawodnik KSW wypowiedział się o freakfighterze i zdradził, że jeśli byłaby ku temu okazja, chętnie by z nim zawalczył. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.
Niedawno na słowa Kaczmarczyka zareagował sam zainteresowany. Załęcki w rozmowie z Katarzyną Kubiak odniósł się do wypowiedzi zawodnika KSW.
- Jak skomentujesz to, co Patryk powiedział? On Cię jakoś nie zaczepił, ale powiedział, że nie darzy Cię sympatią, więc taka walka dla niego, jakby mu w KSW nie poszło. Jak Ty to skomentujesz? - zapytała prowadząca.
- Jest kolejka, jest w kolejce. Nie wiem czy jest piąty, dziesiąty, piętnasty czy dwudziesty. Przyjdzie na niego czas. Bardzo brzydko skomentował moją którąś walkę. Bardzo brzydko się zachował, porównał mnie do kogoś, ale na pewno porozmawiamy sobie o tym na żywo, jak się spotkamy, zobaczymy czy powtórzy mi to prosto w twarz - odpowiedział Załęcki.
Na chwilę obecną Kaczmarczyk nie skomentował odpowiedzi Załęckiego. Nie wiadomo również, czy w przyszłości dojdzie do ich walki.
Redakcja meczyki.pl
Filip Węglicki05 Dec 2023 · 14:49
Źródło: ZAJAFFKA YouTube

Przeczytaj również