Koniec
Nadchodzące
Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące

Terminarz - Liga Czeska (Czechy) - sezon 2019/2020

Regularny sezon
Kolejka 30
25 kwi 2020 1. FC Slovácko 1. FC Slovácko 17:00 AC Sparta Praga AC Sparta Praga
25 kwi 2020 SK Slavia Praga SK Slavia Praga 17:00 FC Zilina FC Zilina
25 kwi 2020 SK Sigma Olomuniec SK Sigma Olomuniec 17:00 FC Viktoria Pilzno FC Viktoria Pilzno
25 kwi 2020 FC Slovan Liberec FC Slovan Liberec 17:00 FC Baník Ostrava FC Baník Ostrava
25 kwi 2020 MFK Karviná MFK Karviná 17:00 FK Mladá Boleslav FK Mladá Boleslav
25 kwi 2020 FK Teplice FK Teplice 17:00 1.FK Pribram 1.FK Pribram
25 kwi 2020 FC Bohemians Praha 1905 FC Bohemians Praha 1905 17:00 FK Jablonec FK Jablonec
25 kwi 2020 SFC Opava SFC Opava 17:00 Dynamo Ceské Budejovice Dynamo Ceské Budejovice
Kolejka 29
18 kwi 2020 AC Sparta Praga AC Sparta Praga 17:00 SFC Opava SFC Opava
18 kwi 2020 1. FC Slovácko 1. FC Slovácko 17:00 FC Bohemians Praha 1905 FC Bohemians Praha 1905
18 kwi 2020 Dynamo Ceské Budejovice Dynamo Ceské Budejovice 17:00 FK Teplice FK Teplice
18 kwi 2020 FK Jablonec FK Jablonec 17:00 MFK Karviná MFK Karviná
18 kwi 2020 1.FK Pribram 1.FK Pribram 17:00 FC Slovan Liberec FC Slovan Liberec
18 kwi 2020 FK Mladá Boleslav FK Mladá Boleslav 17:00 SK Sigma Olomuniec SK Sigma Olomuniec
18 kwi 2020 FC Baník Ostrava FC Baník Ostrava 17:00 SK Slavia Praga SK Slavia Praga
18 kwi 2020 FC Viktoria Pilzno FC Viktoria Pilzno 17:00 FC Zilina FC Zilina
Kolejka 28
11 kwi 2020 FC Bohemians Praha 1905 FC Bohemians Praha 1905 17:00 AC Sparta Praga AC Sparta Praga
11 kwi 2020 SFC Opava SFC Opava 17:00 1. FC Slovácko 1. FC Slovácko
11 kwi 2020 SK Slavia Praga SK Slavia Praga 17:00 FC Viktoria Pilzno FC Viktoria Pilzno
11 kwi 2020 SK Sigma Olomuniec SK Sigma Olomuniec 17:00 FC Baník Ostrava FC Baník Ostrava
11 kwi 2020 FC Slovan Liberec FC Slovan Liberec 17:00 FK Mladá Boleslav FK Mladá Boleslav
11 kwi 2020 FC Zilina FC Zilina 17:00 1.FK Pribram 1.FK Pribram
11 kwi 2020 FK Teplice FK Teplice 17:00 FK Jablonec FK Jablonec
11 kwi 2020 MFK Karviná MFK Karviná 17:00 Dynamo Ceské Budejovice Dynamo Ceské Budejovice
Kolejka 27
4 kwi 2020 SFC Opava SFC Opava 17:00 FC Bohemians Praha 1905 FC Bohemians Praha 1905
4 kwi 2020 AC Sparta Praga AC Sparta Praga 17:00 FK Teplice FK Teplice
4 kwi 2020 1. FC Slovácko 1. FC Slovácko 17:00 MFK Karviná MFK Karviná
4 kwi 2020 FK Jablonec FK Jablonec 17:00 FC Slovan Liberec FC Slovan Liberec
4 kwi 2020 Dynamo Ceské Budejovice Dynamo Ceské Budejovice 17:00 SK Sigma Olomuniec SK Sigma Olomuniec
4 kwi 2020 1.FK Pribram 1.FK Pribram 17:00 SK Slavia Praga SK Slavia Praga
4 kwi 2020 FK Mladá Boleslav FK Mladá Boleslav 17:00 FC Zilina FC Zilina
4 kwi 2020 FC Baník Ostrava FC Baník Ostrava 17:00 FC Viktoria Pilzno FC Viktoria Pilzno
Kolejka 26
21 mar 2020 MFK Karviná MFK Karviná 17:00 AC Sparta Praga AC Sparta Praga
21 mar 2020 FC Slovan Liberec FC Slovan Liberec 17:00 1. FC Slovácko 1. FC Slovácko
21 mar 2020 FK Teplice FK Teplice 17:00 SFC Opava SFC Opava
21 mar 2020 FC Zilina FC Zilina 17:00 FC Baník Ostrava FC Baník Ostrava
21 mar 2020 FC Viktoria Pilzno FC Viktoria Pilzno 17:00 FK Mladá Boleslav FK Mladá Boleslav
21 mar 2020 SK Sigma Olomuniec SK Sigma Olomuniec 17:00 1.FK Pribram 1.FK Pribram
21 mar 2020 SK Slavia Praga SK Slavia Praga 17:00 FK Jablonec FK Jablonec
21 mar 2020 FC Bohemians Praha 1905 FC Bohemians Praha 1905 17:00 Dynamo Ceské Budejovice Dynamo Ceské Budejovice
Kolejka 25
14 mar 2020 FC Bohemians Praha 1905 FC Bohemians Praha 1905 17:00 FK Teplice FK Teplice
14 mar 2020 SFC Opava SFC Opava 17:00 MFK Karviná MFK Karviná
14 mar 2020 Dynamo Ceské Budejovice Dynamo Ceské Budejovice 17:00 FC Slovan Liberec FC Slovan Liberec
14 mar 2020 1. FC Slovácko 1. FC Slovácko 17:00 SK Sigma Olomuniec SK Sigma Olomuniec
14 mar 2020 FK Mladá Boleslav FK Mladá Boleslav 17:00 SK Slavia Praga SK Slavia Praga
14 mar 2020 FK Jablonec FK Jablonec 17:00 FC Zilina FC Zilina
14 mar 2020 AC Sparta Praga AC Sparta Praga 17:00 FC Viktoria Pilzno FC Viktoria Pilzno
14 mar 2020 1.FK Pribram 1.FK Pribram 17:00 FC Baník Ostrava FC Baník Ostrava
Kolejka 24
7 mar 2020 SK Slavia Praga SK Slavia Praga 17:00 AC Sparta Praga AC Sparta Praga
7 mar 2020 FK Teplice FK Teplice 17:00 1. FC Slovácko 1. FC Slovácko
7 mar 2020 FC Slovan Liberec FC Slovan Liberec 17:00 SFC Opava SFC Opava
7 mar 2020 FC Zilina FC Zilina 17:00 FC Bohemians Praha 1905 FC Bohemians Praha 1905
7 mar 2020 FC Baník Ostrava FC Baník Ostrava 17:00 FK Mladá Boleslav FK Mladá Boleslav
7 mar 2020 MFK Karviná MFK Karviná 17:00 1.FK Pribram 1.FK Pribram
7 mar 2020 SK Sigma Olomuniec SK Sigma Olomuniec 17:00 FK Jablonec FK Jablonec
7 mar 2020 FC Viktoria Pilzno FC Viktoria Pilzno 17:00 Dynamo Ceské Budejovice Dynamo Ceské Budejovice
Kolejka 23
29 lut 2020 FC Bohemians Praha 1905 FC Bohemians Praha 1905 17:00 MFK Karviná MFK Karviná
29 lut 2020 FK Teplice FK Teplice 17:00 FC Slovan Liberec FC Slovan Liberec
29 lut 2020 SFC Opava SFC Opava 17:00 SK Sigma Olomuniec SK Sigma Olomuniec
29 lut 2020 1. FC Slovácko 1. FC Slovácko 17:00 SK Slavia Praga SK Slavia Praga
29 lut 2020 AC Sparta Praga AC Sparta Praga 17:00 FC Zilina FC Zilina
29 lut 2020 FK Jablonec FK Jablonec 17:00 FC Viktoria Pilzno FC Viktoria Pilzno
29 lut 2020 Dynamo Ceské Budejovice Dynamo Ceské Budejovice 17:00 FC Baník Ostrava FC Baník Ostrava
29 lut 2020 1.FK Pribram 1.FK Pribram 17:00 FK Mladá Boleslav FK Mladá Boleslav
Kolejka 22
22 lut 2020 SK Sigma Olomuniec SK Sigma Olomuniec 17:00 AC Sparta Praga AC Sparta Praga
22 lut 2020 FK Mladá Boleslav FK Mladá Boleslav 17:00 1. FC Slovácko 1. FC Slovácko
22 lut 2020 SK Slavia Praga SK Slavia Praga 17:00 SFC Opava SFC Opava
22 lut 2020 FC Slovan Liberec FC Slovan Liberec 17:00 FC Bohemians Praha 1905 FC Bohemians Praha 1905
22 lut 2020 MFK Karviná MFK Karviná 17:00 FK Teplice FK Teplice
22 lut 2020 FC Viktoria Pilzno FC Viktoria Pilzno 17:00 1.FK Pribram 1.FK Pribram
22 lut 2020 FC Baník Ostrava FC Baník Ostrava 17:00 FK Jablonec FK Jablonec
22 lut 2020 FC Zilina FC Zilina 17:00 Dynamo Ceské Budejovice Dynamo Ceské Budejovice
Kolejka 21
15 lut 2020 AC Sparta Praga AC Sparta Praga 17:00 FC Slovan Liberec FC Slovan Liberec
15 lut 2020 1. FC Slovácko 1. FC Slovácko 17:00 FC Baník Ostrava FC Baník Ostrava
15 lut 2020 SFC Opava SFC Opava 17:00 FC Viktoria Pilzno FC Viktoria Pilzno
15 lut 2020 FC Bohemians Praha 1905 FC Bohemians Praha 1905 17:00 SK Slavia Praga SK Slavia Praga
15 lut 2020 FK Teplice FK Teplice 17:00 SK Sigma Olomuniec SK Sigma Olomuniec
15 lut 2020 MFK Karviná MFK Karviná 17:00 FC Zilina FC Zilina
15 lut 2020 FK Jablonec FK Jablonec 17:00 1.FK Pribram 1.FK Pribram
15 lut 2020 Dynamo Ceské Budejovice Dynamo Ceské Budejovice 17:00 FK Mladá Boleslav FK Mladá Boleslav
Kolejka 20
14 gru 2019 FC Slovan Liberec FC Slovan Liberec 17:00 MFK Karviná MFK Karviná
14 gru 2019 SK Sigma Olomuniec SK Sigma Olomuniec 17:00 FC Bohemians Praha 1905 FC Bohemians Praha 1905
14 gru 2019 SK Slavia Praga SK Slavia Praga 17:00 Dynamo Ceské Budejovice Dynamo Ceské Budejovice
14 gru 2019 FC Zilina FC Zilina 17:00 SFC Opava SFC Opava
14 gru 2019 FC Viktoria Pilzno FC Viktoria Pilzno 17:00 FK Teplice FK Teplice
14 gru 2019 FC Baník Ostrava FC Baník Ostrava 17:00 AC Sparta Praga AC Sparta Praga
14 gru 2019 FK Mladá Boleslav FK Mladá Boleslav 17:00 FK Jablonec FK Jablonec
14 gru 2019 1.FK Pribram 1.FK Pribram 17:00 1. FC Slovácko 1. FC Slovácko
Kolejka 19
7 gru 2019 MFK Karviná MFK Karviná 17:00 SK Sigma Olomuniec SK Sigma Olomuniec
7 gru 2019 FC Slovan Liberec FC Slovan Liberec 17:00 SK Slavia Praga SK Slavia Praga
7 gru 2019 FK Teplice FK Teplice 17:00 FC Zilina FC Zilina
7 gru 2019 1. FC Slovácko 1. FC Slovácko 17:00 FC Viktoria Pilzno FC Viktoria Pilzno
7 gru 2019 FC Bohemians Praha 1905 FC Bohemians Praha 1905 17:00 FC Baník Ostrava FC Baník Ostrava
7 gru 2019 AC Sparta Praga AC Sparta Praga 17:00 FK Mladá Boleslav FK Mladá Boleslav
7 gru 2019 Dynamo Ceské Budejovice Dynamo Ceské Budejovice 17:00 1.FK Pribram 1.FK Pribram
7 gru 2019 SFC Opava SFC Opava 17:00 FK Jablonec FK Jablonec
Kolejka 18
30 lis 2019 SK Sigma Olomuniec SK Sigma Olomuniec 17:00 FC Slovan Liberec FC Slovan Liberec
30 lis 2019 FK Jablonec FK Jablonec 17:00 Dynamo Ceské Budejovice Dynamo Ceské Budejovice
30 lis 2019 1.FK Pribram 1.FK Pribram 17:00 AC Sparta Praga AC Sparta Praga
30 lis 2019 FC Zilina FC Zilina 17:00 1. FC Slovácko 1. FC Slovácko
30 lis 2019 FC Baník Ostrava FC Baník Ostrava 17:00 SFC Opava SFC Opava
30 lis 2019 FC Viktoria Pilzno FC Viktoria Pilzno 17:00 FC Bohemians Praha 1905 FC Bohemians Praha 1905
30 lis 2019 FK Mladá Boleslav FK Mladá Boleslav 17:00 FK Teplice FK Teplice
30 lis 2019 SK Slavia Praga SK Slavia Praga 17:00 MFK Karviná MFK Karviná
Kolejka 17
23 lis 2019 AC Sparta Praga AC Sparta Praga 17:00 Dynamo Ceské Budejovice Dynamo Ceské Budejovice
23 lis 2019 1. FC Slovácko 1. FC Slovácko 17:00 FK Jablonec FK Jablonec
23 lis 2019 SFC Opava SFC Opava 17:00 FK Mladá Boleslav FK Mladá Boleslav
23 lis 2019 FC Bohemians Praha 1905 FC Bohemians Praha 1905 17:00 1.FK Pribram 1.FK Pribram
23 lis 2019 FK Teplice FK Teplice 17:00 FC Baník Ostrava FC Baník Ostrava
23 lis 2019 MFK Karviná MFK Karviná 17:00 FC Viktoria Pilzno FC Viktoria Pilzno
23 lis 2019 FC Slovan Liberec FC Slovan Liberec 17:00 FC Zilina FC Zilina
23 lis 2019 SK Sigma Olomuniec SK Sigma Olomuniec 17:00 SK Slavia Praga SK Slavia Praga
Kolejka 16
9 lis 2019 SK Slavia Praga SK Slavia Praga 17:00 FK Teplice FK Teplice
9 lis 2019 FC Zilina FC Zilina 17:00 SK Sigma Olomuniec SK Sigma Olomuniec
9 lis 2019 FC Viktoria Pilzno FC Viktoria Pilzno 17:00 FC Slovan Liberec FC Slovan Liberec
9 lis 2019 FC Baník Ostrava FC Baník Ostrava 17:00 MFK Karviná MFK Karviná
9 lis 2019 FK Mladá Boleslav FK Mladá Boleslav 17:00 FC Bohemians Praha 1905 FC Bohemians Praha 1905
9 lis 2019 1.FK Pribram 1.FK Pribram 17:00 SFC Opava SFC Opava
9 lis 2019 FK Jablonec FK Jablonec 17:00 AC Sparta Praga AC Sparta Praga
9 lis 2019 Dynamo Ceské Budejovice Dynamo Ceské Budejovice 17:00 1. FC Slovácko 1. FC Slovácko
Kolejka 15
4 lis 2019 FC Zilina FC Zilina 18:00 FC Viktoria Pilzno FC Viktoria Pilzno
3 lis 2019 SFC Opava SFC Opava 17:00 AC Sparta Praga AC Sparta Praga
3 lis 2019 FK Teplice FK Teplice 14:30 Dynamo Ceské Budejovice Dynamo Ceské Budejovice
3 lis 2019 MFK Karviná MFK Karviná 14:30 FK Jablonec FK Jablonec
3 lis 2019 FC Slovan Liberec FC Slovan Liberec 14:30 1.FK Pribram 1.FK Pribram
2 lis 2019 SK Slavia Praga SK Slavia Praga 17:00 FC Baník Ostrava FC Baník Ostrava
2 lis 2019 SK Sigma Olomuniec SK Sigma Olomuniec 14:30 FK Mladá Boleslav FK Mladá Boleslav
1 lis 2019 FC Bohemians Praha 1905 FC Bohemians Praha 1905 18:00 1. FC Slovácko 1. FC Slovácko
Kolejka 14
27 paź 2019 FC Viktoria Pilzno FC Viktoria Pilzno 17:00 SK Slavia Praga SK Slavia Praga
27 paź 2019 FK Mladá Boleslav FK Mladá Boleslav 14:30 FC Slovan Liberec FC Slovan Liberec
27 paź 2019 Dynamo Ceské Budejovice Dynamo Ceské Budejovice 14:30 MFK Karviná MFK Karviná
26 paź 2019 AC Sparta Praga AC Sparta Praga 17:00 FC Bohemians Praha 1905 FC Bohemians Praha 1905
26 paź 2019 1. FC Slovácko 1. FC Slovácko 14:30 SFC Opava SFC Opava
26 paź 2019 FC Baník Ostrava FC Baník Ostrava 14:30 SK Sigma Olomuniec SK Sigma Olomuniec
26 paź 2019 1.FK Pribram 1.FK Pribram 14:30 FC Zilina FC Zilina
25 paź 2019 FK Jablonec FK Jablonec 18:00 FK Teplice FK Teplice
Kolejka 13
20 paź 2019 FK Teplice FK Teplice 18:00 AC Sparta Praga AC Sparta Praga
20 paź 2019 FC Bohemians Praha 1905 FC Bohemians Praha 1905 15:30 SFC Opava SFC Opava
20 paź 2019 MFK Karviná MFK Karviná 15:30 1. FC Slovácko 1. FC Slovácko
20 paź 2019 FC Viktoria Pilzno FC Viktoria Pilzno 15:30 FC Baník Ostrava FC Baník Ostrava
19 paź 2019 SK Slavia Praga SK Slavia Praga 19:00 1.FK Pribram 1.FK Pribram
19 paź 2019 SK Sigma Olomuniec SK Sigma Olomuniec 16:30 Dynamo Ceské Budejovice Dynamo Ceské Budejovice
19 paź 2019 FC Zilina FC Zilina 16:30 FK Mladá Boleslav FK Mladá Boleslav
19 paź 2019 FC Slovan Liberec FC Slovan Liberec 14:30 FK Jablonec FK Jablonec
Kolejka 12
6 paź 2019 FK Jablonec FK Jablonec 0-2 SK Slavia Praga SK Slavia Praga
6 paź 2019 FK Mladá Boleslav FK Mladá Boleslav 2-1 FC Viktoria Pilzno FC Viktoria Pilzno
6 paź 2019 Dynamo Ceské Budejovice Dynamo Ceské Budejovice 3-2 FC Bohemians Praha 1905 FC Bohemians Praha 1905
5 paź 2019 AC Sparta Praga AC Sparta Praga 4-0 MFK Karviná MFK Karviná
5 paź 2019 SFC Opava SFC Opava 0-1 FK Teplice FK Teplice
5 paź 2019 FC Baník Ostrava FC Baník Ostrava 4-0 FC Zilina FC Zilina
5 paź 2019 1.FK Pribram 1.FK Pribram 0-0 SK Sigma Olomuniec SK Sigma Olomuniec
4 paź 2019 1. FC Slovácko 1. FC Slovácko 3-1 FC Slovan Liberec FC Slovan Liberec
Kolejka 11
30 wrz 2019 FC Slovan Liberec FC Slovan Liberec 4-2 Dynamo Ceské Budejovice Dynamo Ceské Budejovice
30 wrz 2019 FC Baník Ostrava FC Baník Ostrava 3-0 1.FK Pribram 1.FK Pribram
29 wrz 2019 FC Viktoria Pilzno FC Viktoria Pilzno 1-0 AC Sparta Praga AC Sparta Praga
29 wrz 2019 MFK Karviná MFK Karviná 1-1 SFC Opava SFC Opava
28 wrz 2019 SK Slavia Praga SK Slavia Praga 1-0 FK Mladá Boleslav FK Mladá Boleslav
28 wrz 2019 SK Sigma Olomuniec SK Sigma Olomuniec 2-2 1. FC Slovácko 1. FC Slovácko
28 wrz 2019 FC Zilina FC Zilina 0-1 FK Jablonec FK Jablonec
27 wrz 2019 FK Teplice FK Teplice 1-0 FC Bohemians Praha 1905 FC Bohemians Praha 1905
Kolejka 10
23 wrz 2019 FK Jablonec FK Jablonec 2-2 SK Sigma Olomuniec SK Sigma Olomuniec
22 wrz 2019 AC Sparta Praga AC Sparta Praga 0-4 SK Slavia Praga SK Slavia Praga
22 wrz 2019 FK Mladá Boleslav FK Mladá Boleslav 2-0 FC Baník Ostrava FC Baník Ostrava
21 wrz 2019 Dynamo Ceské Budejovice Dynamo Ceské Budejovice 0-3 FC Viktoria Pilzno FC Viktoria Pilzno
21 wrz 2019 1. FC Slovácko 1. FC Slovácko 1-1 FK Teplice FK Teplice
21 wrz 2019 SFC Opava SFC Opava 1-1 FC Slovan Liberec FC Slovan Liberec
21 wrz 2019 1.FK Pribram 1.FK Pribram 0-2 MFK Karviná MFK Karviná
20 wrz 2019 FC Bohemians Praha 1905 FC Bohemians Praha 1905 2-2 FC Zilina FC Zilina
Kolejka 4
18 wrz 2019 FK Teplice FK Teplice 2-0 FK Mladá Boleslav FK Mladá Boleslav
4 sie 2019 AC Sparta Praga AC Sparta Praga 3-0 1.FK Pribram 1.FK Pribram
4 sie 2019 MFK Karviná MFK Karviná 0-0 SK Slavia Praga SK Slavia Praga
4 sie 2019 Dynamo Ceské Budejovice Dynamo Ceské Budejovice 1-1 FK Jablonec FK Jablonec
3 sie 2019 FC Bohemians Praha 1905 FC Bohemians Praha 1905 0-0 FC Viktoria Pilzno FC Viktoria Pilzno
3 sie 2019 1. FC Slovácko 1. FC Slovácko 1-0 FC Zilina FC Zilina
3 sie 2019 FC Slovan Liberec FC Slovan Liberec 0-1 SK Sigma Olomuniec SK Sigma Olomuniec
2 sie 2019 SFC Opava SFC Opava 0-2 FC Baník Ostrava FC Baník Ostrava
Kolejka 9
16 wrz 2019 FC Viktoria Pilzno FC Viktoria Pilzno 3-2 FK Jablonec FK Jablonec
15 wrz 2019 FC Baník Ostrava FC Baník Ostrava 2-1 Dynamo Ceské Budejovice Dynamo Ceské Budejovice
15 wrz 2019 MFK Karviná MFK Karviná 0-0 FC Bohemians Praha 1905 FC Bohemians Praha 1905
15 wrz 2019 FC Zilina FC Zilina 0-2 AC Sparta Praga AC Sparta Praga
14 wrz 2019 SK Slavia Praga SK Slavia Praga 3-0 1. FC Slovácko 1. FC Slovácko
14 wrz 2019 FC Slovan Liberec FC Slovan Liberec 1-1 FK Teplice FK Teplice
14 wrz 2019 FK Mladá Boleslav FK Mladá Boleslav 6-0 1.FK Pribram 1.FK Pribram
13 wrz 2019 SK Sigma Olomuniec SK Sigma Olomuniec 2-0 SFC Opava SFC Opava
Kolejka 8
1 wrz 2019 AC Sparta Praga AC Sparta Praga 3-3 SK Sigma Olomuniec SK Sigma Olomuniec
1 wrz 2019 SFC Opava SFC Opava 1-1 SK Slavia Praga SK Slavia Praga
1 wrz 2019 FK Teplice FK Teplice 0-0 MFK Karviná MFK Karviná
1 wrz 2019 FK Jablonec FK Jablonec 2-1 FC Baník Ostrava FC Baník Ostrava
1 wrz 2019 Dynamo Ceské Budejovice Dynamo Ceské Budejovice 2-0 FC Zilina FC Zilina
31 sie 2019 1.FK Pribram 1.FK Pribram 1-2 FC Viktoria Pilzno FC Viktoria Pilzno
31 sie 2019 1. FC Slovácko 1. FC Slovácko 1-1 FK Mladá Boleslav FK Mladá Boleslav
31 sie 2019 FC Bohemians Praha 1905 FC Bohemians Praha 1905 2-1 FC Slovan Liberec FC Slovan Liberec
Kolejka 7
25 sie 2019 FC Slovan Liberec FC Slovan Liberec 3-1 AC Sparta Praga AC Sparta Praga
25 sie 2019 FC Viktoria Pilzno FC Viktoria Pilzno 4-0 SFC Opava SFC Opava
25 sie 2019 FK Mladá Boleslav FK Mladá Boleslav 4-2 Dynamo Ceské Budejovice Dynamo Ceské Budejovice
24 sie 2019 SK Slavia Praga SK Slavia Praga 4-0 FC Bohemians Praha 1905 FC Bohemians Praha 1905
24 sie 2019 FC Zilina FC Zilina 1-4 MFK Karviná MFK Karviná
24 sie 2019 1.FK Pribram 1.FK Pribram 4-0 FK Jablonec FK Jablonec
23 sie 2019 FC Baník Ostrava FC Baník Ostrava 3-0 1. FC Slovácko 1. FC Slovácko
23 sie 2019 SK Sigma Olomuniec SK Sigma Olomuniec 2-0 FK Teplice FK Teplice
Kolejka 6
18 sie 2019 FK Teplice FK Teplice 1-1 FC Viktoria Pilzno FC Viktoria Pilzno
18 sie 2019 MFK Karviná MFK Karviná 0-1 FC Slovan Liberec FC Slovan Liberec
18 sie 2019 FK Jablonec FK Jablonec 2-1 FK Mladá Boleslav FK Mladá Boleslav
18 sie 2019 AC Sparta Praga AC Sparta Praga 2-0 FC Baník Ostrava FC Baník Ostrava
17 sie 2019 FC Bohemians Praha 1905 FC Bohemians Praha 1905 3-2 SK Sigma Olomuniec SK Sigma Olomuniec
17 sie 2019 SFC Opava SFC Opava 0-3 FC Zilina FC Zilina
17 sie 2019 1. FC Slovácko 1. FC Slovácko 2-0 1.FK Pribram 1.FK Pribram
16 sie 2019 Dynamo Ceské Budejovice Dynamo Ceské Budejovice 0-3 SK Slavia Praga SK Slavia Praga
Kolejka 5
11 sie 2019 FK Mladá Boleslav FK Mladá Boleslav 4-3 AC Sparta Praga AC Sparta Praga
11 sie 2019 FC Viktoria Pilzno FC Viktoria Pilzno 0-2 1. FC Slovácko 1. FC Slovácko
11 sie 2019 FK Jablonec FK Jablonec 2-1 SFC Opava SFC Opava
10 sie 2019 SK Slavia Praga SK Slavia Praga 1-0 FC Slovan Liberec FC Slovan Liberec
10 sie 2019 SK Sigma Olomuniec SK Sigma Olomuniec 1-1 MFK Karviná MFK Karviná
10 sie 2019 1.FK Pribram 1.FK Pribram 2-0 Dynamo Ceské Budejovice Dynamo Ceské Budejovice
10 sie 2019 FC Baník Ostrava FC Baník Ostrava 4-2 FC Bohemians Praha 1905 FC Bohemians Praha 1905
9 sie 2019 FC Zilina FC Zilina 1-0 FK Teplice FK Teplice
Kolejka 3
29 lip 2019 Dynamo Ceské Budejovice Dynamo Ceské Budejovice 2-2 AC Sparta Praga AC Sparta Praga
28 lip 2019 SK Slavia Praga SK Slavia Praga 1-0 SK Sigma Olomuniec SK Sigma Olomuniec
28 lip 2019 FK Jablonec FK Jablonec 6-0 1. FC Slovácko 1. FC Slovácko
28 lip 2019 FK Mladá Boleslav FK Mladá Boleslav 4-1 SFC Opava SFC Opava
27 lip 2019 FC Viktoria Pilzno FC Viktoria Pilzno 3-2 MFK Karviná MFK Karviná
27 lip 2019 1.FK Pribram 1.FK Pribram 3-2 FC Bohemians Praha 1905 FC Bohemians Praha 1905
27 lip 2019 FC Zilina FC Zilina 2-1 FC Slovan Liberec FC Slovan Liberec
26 lip 2019 FC Baník Ostrava FC Baník Ostrava 0-1 FK Teplice FK Teplice
Kolejka 2
22 lip 2019 MFK Karviná MFK Karviná 1-2 FC Baník Ostrava FC Baník Ostrava
21 lip 2019 FK Teplice FK Teplice 1-5 SK Slavia Praga SK Slavia Praga
21 lip 2019 FC Bohemians Praha 1905 FC Bohemians Praha 1905 3-0 FK Mladá Boleslav FK Mladá Boleslav
20 lip 2019 AC Sparta Praga AC Sparta Praga 2-0 FK Jablonec FK Jablonec
20 lip 2019 SK Sigma Olomuniec SK Sigma Olomuniec 1-0 FC Zilina FC Zilina
20 lip 2019 SFC Opava SFC Opava 1-0 1.FK Pribram 1.FK Pribram
20 lip 2019 1. FC Slovácko 1. FC Slovácko 0-2 Dynamo Ceské Budejovice Dynamo Ceské Budejovice
19 lip 2019 FC Slovan Liberec FC Slovan Liberec 1-2 FC Viktoria Pilzno FC Viktoria Pilzno
Kolejka 1
15 lip 2019 FC Zilina FC Zilina 0-1 SK Slavia Praga SK Slavia Praga
14 lip 2019 AC Sparta Praga AC Sparta Praga 0-2 1. FC Slovácko 1. FC Slovácko
14 lip 2019 FK Mladá Boleslav FK Mladá Boleslav 1-0 MFK Karviná MFK Karviná
14 lip 2019 Dynamo Ceské Budejovice Dynamo Ceské Budejovice 0-1 SFC Opava SFC Opava
13 lip 2019 FC Viktoria Pilzno FC Viktoria Pilzno 3-1 SK Sigma Olomuniec SK Sigma Olomuniec
13 lip 2019 FC Baník Ostrava FC Baník Ostrava 1-2 FC Slovan Liberec FC Slovan Liberec
13 lip 2019 1.FK Pribram 1.FK Pribram 1-1 FK Teplice FK Teplice
12 lip 2019 FK Jablonec FK Jablonec 2-0 FC Bohemians Praha 1905 FC Bohemians Praha 1905

Strzelcy {{title}} - Liga Czeska

#
Zawodnik
Bramki(karne)
Asysty
Bramki
Asysty
Żółte kartki
Czerwone kartki
Łącznie
1
8 (1)
2
7 (3)
3
6 (0)
4
6 (2)
5
6 (2)
{{$index + 1}}
{{player.value_1}}
{{player.value_1}}
{{player.value_2}}
{{player.value_3}}

Statystyki z Liga Czeska

Najwięcej strzelonych bramek:
0,3
Najwięcej straconych bramek:
2
Najwięcej meczów powyżej 2,5 bramki:
1
Najwięcej meczów poniżej 2,5 bramki:
12
Największe śr. posiadanie piłki:
60,3
Najmniejsze śr. posiadanie piłki:
45,2
Najwięcej strzałów na mecz:
16,2
Najwięcej fauli na mecz:
18,5
Najwięcej kartek na mecz:
3,7

Tabela ligowa - Liga Czeska

#
Drużyna
M
Z
+/-
Pkt
1
Grupa mistrzowska
12
10
23
32
2
Grupa mistrzowska
12
8
11
26
3
Grupa mistrzowska
+1
12
7
9
22
4
Grupa mistrzowska
+1
12
7
9
21
5
Grupa mistrzowska
-2
12
6
3
20
6
Grupa mistrzowska
+1
12
5
-5
18
7
+2
12
5
4
17
8
-2
12
4
2
17
9
+1
12
4
-2
17
10
-2
12
4
-1
14
11
Grupa spadkowa
12
3
-6
12
12
Grupa spadkowa
12
2
-3
11
13
Grupa spadkowa