Koniec
W trakcie
Nadchodzące
Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące

Wczoraj

(2019-09-21)

{{day.title}}

{{day.title != day.date ? '(' + day.date + ')' : ''}}
{{shortcut.score}}
{{shortcut.competition}}
Wszystkie

Sportbuzz

Ranking

Bukmacherzy

Kod rejestracyjny: MEGABONUS. Szczegóły po kliknięciu w przycisk "Sprawdź".

Brak ryzyka na start. Szczegóły po kliknięciu w przycisk "SPRAWDŹ".

Kod rejestracyjny: MEGABONUS530. Szczegóły po kliknięciu w przycisk "Sprawdź".

Skróty i bramki z każdego meczu online

Skróty meczów z polskich rozgrywek piłkarskich

Mamy świadomość poziomu polskich rozgrywek, ale mamy też świadomość ilu polskich kibiców nimi żyje. W związku z tym zawsze, po każdym meczu Ekstraklasy, prezentujemy wam skróty meczów. Wszystkie najciekawsze akcje z polskiej ligi znajdziecie w jednym miejscu. Możecie także łatwo znaleźć skróty z poprzednich kolejek, gdybyście chcieli sobie przypomnieć, jak wyglądało spotkanie obu drużyn w poprzedniej rundzie.
Podobnie sprawa ma się w przypadku Pucharu Polski. Puchar tysiąca drużyn to rozgrywki często o wiele bardziej emocjonujące od Ekstraklasy. Zespoły z niższych lig zawsze dają z siebie wszystko, wznoszą się na wyżyny swoich umiejętności. Jest to bowiem najlepsza i najszybsza droga do pokazania się i odniesienia ewentualnego sukcesu.
Ponadto, przy każdym z meczów, oprócz skrótu możecie sprawdzić także wszystkie najważniejsze statystyki dotyczące spotkania. W ten sposób łatwiej jest sobie wyrobić opinię na temat tego, jak wyglądała dana potyczka.

Powtórki meczów najlepszych zespołów

Międzynarodowe rozgrywki klubowe, czyli Liga Mistrzów oraz Liga Europy, zawsze elektryzują fanów piłki nożnej. Najlepsze kluby, najlepsi piłkarze, najlepszy futbol. Nie zawsze oczywiste rozstrzygnięcia, niespodzianki, pogromy – to wszystko zdarza się w tych spotkaniach. Nic więc dziwnego, że jeśli nie było dogodności, aby je obejrzeć, to chce się zobaczyć skrót meczu online.
Powtórki meczów piłki nożnej na Meczyki.pl dotyczące Ligi Mistrzów i Ligi Europy zawierają także wszystkie ważne statystyki. Bez względu na to czy jest to faza grupowa, czy już pucharowa, u nas znajdziecie każdy interesujący was skrót z aktualnie rozgrywanego sezonu.
Wiemy, jak dużym zainteresowaniem cieszą się klubowe rozgrywki międzynarodowe, dlatego staramy się, aby na naszej stronie powtórki meczów pojawiały się najszybciej jak to możliwe. W ten sposób w jednym miejscu możecie zobaczyć wszystkie skróty najciekawszych spotkań.

Obejrzyj bramki z meczów całego piłkarskiego świata

Polska Ekstraklasa, Puchar Polski i międzynarodowe rozgrywki klubowe to nie wszystko. Zdajemy sobie sprawę, jak dużym zainteresowaniem w kraju cieszą się najlepsze ligi europejskie oraz mecze międzypaństwowe. Dlatego na naszej stronie znajdziecie skróty z Bundesligi, Premier League, La Liga czy Serie A. Prezentujemy wam wszystkie bramki z meczów, które były rozgrywane w każdej interesującej was lidze.
Podobnie sprawa ma się w przypadku meczów międzypaństwowych. Eliminacje Mistrzostw Europy czy Świata oraz same mistrzostwa – wszystkie bramki online macie na Meczyki.pl. Dzięki nam nie umkną wam żadne ciekawe akcje oraz pomeczowe statystyki.
Nie zapominamy także o kibicach nieco bardziej egzotycznych rozgrywek, ale wciąż angażujących wielu kibiców w Polsce i na świecie. Chcecie zobaczyć skróty z Copa Libertadores? Nie ma problemu – zapraszamy na naszą stronę.

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.