1460 PLN

Oferta powitalna 1200 1460 PLN złożona z aż trzech bonusów! 231 PLN zakład bez ryzyka, 29 PLN freebet i 1200 PLN od depozytu. Kod MEGABONUS

2230 PLN

Zakład bez ryzyka 200 210 PLN + darmowy zakład za 20 PLN + bonus od pierwszej wpłaty 2000 PLN

1600 PLN

Na start 1600 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 1000 PLN. Kod MEGABONUS

550 PLN

Cashback 500 550 PLN dla nowych graczy. Kod rejestracyjny: MEGABONUS550

584 PLN

Kod promocyjny MECZYKI - freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN

Skróty ligi mistrzów

Najlepsze międzynarodowe rozgrywki klubowe, czyli Liga Mistrzów zawsze elektryzują fanów piłki nożnej. FC Barcelona, Real Madryt, Juventus Turyn, Bayern Monachium czy Liverpool – bez względu na to, komu kibicujesz, u nas zobaczysz skrót meczu swojej ulubionej drużyny. Najlepsze kluby, najlepsi piłkarze, najlepszy futbol. Nie zawsze oczywiste rozstrzygnięcia, niespodzianki, pogromy – to wszystko zdarza się w tych spotkaniach. Nic więc dziwnego, że jeśli nie było dogodności, aby je obejrzeć, to chce się zobaczyć skrót meczów Ligi Mistrzów.
Skróty LM na Meczyki.pl dotyczące zawierają także wszystkie ważne statystyki. Bez względu na to, czy jest to faza grupowa, czy już pucharowa, u nas znajdziecie każdy interesujący was skrót z aktualnie rozgrywanego sezonu.
Wiemy, jak dużym zainteresowaniem cieszą się klubowe rozgrywki międzynarodowe, dlatego staramy się, aby na naszej stronie skróty Ligi Mistrzów pojawiały się najszybciej jak to możliwe. W ten sposób w jednym miejscu możecie zobaczyć wszystkie skróty najciekawszych spotkań.

Bramki liga mistrzów

Atrakcyjność tych rozgrywek polega nie tylko na tym, że można tam zobaczyć futbol na najlepszym poziomie prezentowany przez najwybitniejszych piłkarzy. To także bramki w Lidze Mistrzów świadczą o jej wyjątkowości. Czasem się zdarza, że nawet w jednym spotkaniu potrafi paść kilka wybitnej urody.
Dzięki nam możecie zobaczyć gole Ligi Mistrzów. Wszystko w jednym miejscu. W dedykowanej turniejowi zakładce znajdziecie wszystkie spotkania, które odbyły się do tej pory. Możecie zatem poświęcić tyle czasu, ile potrzebujecie, aby zobaczyć wszystkie bramki Ligi Mistrzów, bez zbędnego błądzenia po sieci w ich poszukiwaniu. Dbamy o waszą wygodę, bo sami wiemy, że kiedy ma się wszystko pod ręką, to ogląda się boiskowe wydarzenia dużo przyjemniej.
Bramki w Lidzie Mistrzów potrafią być naprawdę cudnej urody. Szkoda by było ich nie zobaczyć. Zwłaszcza jeśli nie można było obejrzeć meczu na żywo. Na Meczyki.pl macie możliwość nadrobienia wszystkiego, co przeoczyliście.