Ważne
W trakcie
Nadchodzące
Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące

{{day.title}}

{{day.title != day.date ? '(' + day.date + ')' : ''}}
{{shortcut.score}}
{{shortcut.competition}}
Wszystkie

Sportbuzz

Ranking

Bukmacherzy

Kod rejestracyjny: MEGABONUS. Szczegóły po kliknięciu w przycisk "Sprawdź".

Brak ryzyka na start. Szczegóły po kliknięciu w przycisk "SPRAWDŹ".

Kod rejestracyjny: MEGABONUSPZB. Szczegóły po kliknięciu w przycisk "Sprawdź".

Skróty ligi mistrzów

Najlepsze międzynarodowe rozgrywki klubowe, czyli Liga Mistrzów zawsze elektryzują fanów piłki nożnej. FC Barcelona, Real Madryt, Juventus Turyn, Bayern Monachium czy Liverpool – bez względu na to, komu kibicujesz, u nas zobaczysz skrót meczu swojej ulubionej drużyny. Najlepsze kluby, najlepsi piłkarze, najlepszy futbol. Nie zawsze oczywiste rozstrzygnięcia, niespodzianki, pogromy – to wszystko zdarza się w tych spotkaniach. Nic więc dziwnego, że jeśli nie było dogodności, aby je obejrzeć, to chce się zobaczyć skrót meczów Ligi Mistrzów.
Skróty LM na Meczyki.pl dotyczące zawierają także wszystkie ważne statystyki. Bez względu na to, czy jest to faza grupowa, czy już pucharowa, u nas znajdziecie każdy interesujący was skrót z aktualnie rozgrywanego sezonu.
Wiemy, jak dużym zainteresowaniem cieszą się klubowe rozgrywki międzynarodowe, dlatego staramy się, aby na naszej stronie skróty Ligi Mistrzów pojawiały się najszybciej jak to możliwe. W ten sposób w jednym miejscu możecie zobaczyć wszystkie skróty najciekawszych spotkań.

Bramki liga mistrzów

Atrakcyjność tych rozgrywek polega nie tylko na tym, że można tam zobaczyć futbol na najlepszym poziomie prezentowany przez najwybitniejszych piłkarzy. To także bramki w Lidze Mistrzów świadczą o jej wyjątkowości. Czasem się zdarza, że nawet w jednym spotkaniu potrafi paść kilka wybitnej urody.
Dzięki nam możecie zobaczyć gole Ligi Mistrzów. Wszystko w jednym miejscu. W dedykowanej turniejowi zakładce znajdziecie wszystkie spotkania, które odbyły się do tej pory. Możecie zatem poświęcić tyle czasu, ile potrzebujecie, aby zobaczyć wszystkie bramki Ligi Mistrzów, bez zbędnego błądzenia po sieci w ich poszukiwaniu. Dbamy o waszą wygodę, bo sami wiemy, że kiedy ma się wszystko pod ręką, to ogląda się boiskowe wydarzenia dużo przyjemniej.
Bramki w Lidzie Mistrzów potrafią być naprawdę cudnej urody. Szkoda by było ich nie zobaczyć. Zwłaszcza jeśli nie można było obejrzeć meczu na żywo. Na Meczyki.pl macie możliwość nadrobienia wszystkiego, co przeoczyliście.

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.