Wraca reprezentacja! Kadrowicze rozpoczynają zgrupowanie przed meczami w el. ME 2024

Bukmacherzy

Reklama
STS
1660 PLN

100 PLN zakład bez ryzyka, trzy pierwsze wpłaty z bonusem łącznym 1500 PLN i 60 PLN za wykonanie zadań

Więcej o bonusie: STS kod promocyjny
Superbet
3755 PLN

Zwrot do 3500 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 35 PLN freebet po pierwszej wpłacie

Więcej o bonusie: Superbet kod promocyjny
Fortuna
635 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrane pierwsze trzy zakłady BEZ OBROTU! Zwrócone środki można od razu wypłacić. Do tego 20 PLN za darmo i 15 PLN freebet

Więcej o bonusie: Fortuna kod promocyjny
Betclic
200 PLN

Zwrot do 200 PLN (cashback) w postaci freebetu na pierwszy kupon. Kod rejestracyjny: MECZYKI

Więcej o bonusie: Betclic kod promocyjny

Ekstraklasa skróty

Polska liga, mimo że często jej poziom znajduje się poniżej krytyki i zdarza się w niej wiele zabawnych sytuacji, jest wciąż najważniejszą dla wielu kibiców w kraju. I wcale się temu nie dziwimy, tylko wychodzimy im naprzeciw, dając skróty meczów Ekstraklasy. Bez względu na punkt sezonu, zawsze jesteśmy na bieżąco i dajemy wam najświeższe skróty z każdej kolejki.
Wszystkie najciekawsze akcje z polskiej ligi znajdziecie w jednym miejscu. Możecie także łatwo znaleźć skróty ekstraklasy z poprzednich kolejek, gdybyście chcieli sobie przypomnieć, jak wyglądało spotkanie obu drużyn w poprzedniej rundzie. Dzięki naszej pomocy możecie w prosty sposób dotrzeć do każdego wybranego przez was meczu. Zarówno zespołów, którym kibicujecie, jak i wszystkich innych, które was akurat zainteresują.
Ponadto, przy każdym z meczów, oprócz skrótu możecie sprawdzić także wszystkie najważniejsze statystyki dotyczące spotkania. W ten sposób łatwiej jest sobie wyrobić opinię na temat tego, jak wyglądała dana potyczka.

Ekstraklasa bramki

Wiemy, że czasem oglądanie meczów – jak się ją często ironicznie nazywa – najlepszej ligi świata może być drogą przez mękę (zwłaszcza tych poniedziałkowych). Ale zdarzają się także mecze bardzo dobre, niektóre nawet chwilami ocierające się o poziom europejski. Szkoda, jeśli się je przegapi. W obu przypadkach możecie dzięki nam zobaczyć wszystkie bramki Ekstraklasy.
Poziom światowy w przypadku kultury gry jest tutaj nieosiągalny, ale tzw. bramki „stadiony świata” zdarzają się częściej, niż mogłoby się wydawać. Dlatego też po każdej kolejce dajemy wam możliwość zobaczyć bramki Ekstraklasy, które padały na wszystkich polskich stadionach.
Mało tego, dzięki temu, że nic u nas nie ginie, macie możliwość obejrzenia także tych goli, które padły wiele tygodni wcześniej. Jeśli np. przygotowujecie kompilację najładniejszych bramek polskiej ligi, to dobrze trafiliście – u nas macie wszystko w jednym miejscu.

Skróty Ekstraklasa

Nie bez przyczyny nasza Ekstraklasa żartobliwie nazywana jest “polską Bundesligą”. Żartobliwie, bo różnica poziomów czasami jest na tyle duża, że można się zastanawiać, czy piłkarze uprawiają ten sam zawód. Tak czy tak, nasza liga to… nasza liga, którą oglądają z zainteresowaniem kibice w całej Polsce. My na Meczyki.pl doskonale o tym wiemy, dlatego oferujemy wszystkim sympatykom futbolu skróty meczów - Ekstraklasa stanowi ich filar, bo znamy Wasze priorytety.

Czasem z różnych przyczyn nie mamy możliwości śledzenia na żywo spotkania naszej ulubionej drużyny albo chcemy obejrzeć na ekranie to, co widzieliśmy bezpośrednio na stadionie, ale być może coś nam umknęło. Jeśli chodzi o skróty meczów Ekstraklasa jest na Meczyki.pl wyjątkowo traktowana. Udostępniamy wszystkie najpotrzebniejsze informacje dotyczące konkretnego spotkania, m.in. niezbędne, obszerne statystyki. U nas to pewniak: Ekstraklasa - skrót każdego meczu podajemy Ci “na tacy”, bo dbamy o każdego kibica z całej Polski! 

Bramki Ekstraklasa

Może i poziom polskiej ligi zbyt często pozostawia wiele do życzenia, ale jednego nie możemy jej odmówić: tutaj też padają piękne gole - Ekstraklasa trzyma poziom. W każdym sezonie piłkarze serwują nam przynajmniej kilka fantastycznych uderzeń, dzięki którym można poczuć się jak w poważnym, najlepszym futbolu.

Na stronie Meczyki.pl udostępniamy kibicom wszystkie bramki, jakie padają na polskich boiskach. Wiemy, że Ekstraklasa - gole i inne ważne wydarzenia - stanowi priorytet wielu piłkarskich sympatyków. Dlatego dokładamy też do tego obszerny panel statystyczny zawierający niezbędne informacje dotyczące każdego rozegranego meczu.

A jeśli chodzi o gole Ekstraklasa lubi zaskoczyć, więc warto czujnie śledzić naszą stronę i na bieżąco ją przeglądać. Chyba, że akurat jesteśmy zajęci, to nie ma żadnego problemu. Wejść na Meczyki.pl i znaleźć odpowiedni skrót meczu ze wszystkimi bramkami można w każdej chwili, czy to w dzień, czy to w nocy.