W trakcie
Nadchodzące
Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące
Wszystkie

Sportbuzz

Ranking

Bukmacherzy

Kod rejestracyjny: MEGABONUS. Szczegóły po kliknięciu w przycisk "Sprawdź".

Brak ryzyka na start. Szczegóły po kliknięciu w przycisk "SPRAWDŹ".

Kod rejestracyjny: MEGABONUS530. Szczegóły po kliknięciu w przycisk "Sprawdź".

Ekstraklasa skróty

Polska liga, mimo że często jej poziom znajduje się poniżej krytyki i zdarza się w niej wiele zabawnych sytuacji, jest wciąż najważniejszą dla wielu kibiców w kraju. I wcale się temu nie dziwimy, tylko wychodzimy im naprzeciw, dając skróty meczów Ekstraklasy. Bez względu na punkt sezonu, zawsze jesteśmy na bieżąco i dajemy wam najświeższe skróty z każdej kolejki.
Wszystkie najciekawsze akcje z polskiej ligi znajdziecie w jednym miejscu. Możecie także łatwo znaleźć skróty ekstraklasy z poprzednich kolejek, gdybyście chcieli sobie przypomnieć, jak wyglądało spotkanie obu drużyn w poprzedniej rundzie. Dzięki naszej pomocy możecie w prosty sposób dotrzeć do każdego wybranego przez was meczu. Zarówno zespołów, którym kibicujecie, jak i wszystkich innych, które was akurat zainteresują.
Ponadto, przy każdym z meczów, oprócz skrótu możecie sprawdzić także wszystkie najważniejsze statystyki dotyczące spotkania. W ten sposób łatwiej jest sobie wyrobić opinię na temat tego, jak wyglądała dana potyczka.

Ekstraklasa bramki

Wiemy, że czasem oglądanie meczów – jak się ją często ironicznie nazywa – najlepszej ligi świata może być drogą przez mękę (zwłaszcza tych poniedziałkowych). Ale zdarzają się także mecze bardzo dobre, niektóre nawet chwilami ocierające się o poziom europejski. Szkoda, jeśli się je przegapi. W obu przypadkach możecie dzięki nam zobaczyć wszystkie bramki Ekstraklasy.
Poziom światowy w przypadku kultury gry jest tutaj nieosiągalny, ale tzw. bramki „stadiony świata” zdarzają się częściej, niż mogłoby się wydawać. Dlatego też po każdej kolejce dajemy wam możliwość zobaczyć bramki Ekstraklasy, które padały na wszystkich polskich stadionach.
Mało tego, dzięki temu, że nic u nas nie ginie, macie możliwość obejrzenia także tych goli, które padły wiele tygodni wcześniej. Jeśli np. przygotowujecie kompilację najładniejszych bramek polskiej ligi, to dobrze trafiliście – u nas macie wszystko w jednym miejscu.

×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.