Nadchodzące
Ważne
Koniec
W trakcie
Nadchodzące

Terminarz - Meistriliiga (Estonia) - sezon 2020

Regularny sezon
Kolejka 36
7 lis 2020 Kuressaare Kuressaare 12:00 Tulevik Tulevik
7 lis 2020 Nõmme Kalju Nõmme Kalju 12:00 Trans Trans
7 lis 2020 Tammeka Tammeka 12:00 FCI Levadia FCI Levadia
7 lis 2020 Flora Flora 12:00 Paide Paide
7 lis 2020 Legion Legion 12:00 Tallinna Kalev Tallinna Kalev
Kolejka 35
1 lis 2020 FCI Levadia FCI Levadia 15:00 Flora Flora
1 lis 2020 Paide Paide 12:00 Kuressaare Kuressaare
31 paź 2020 Tammeka Tammeka 15:00 Legion Legion
31 paź 2020 Tallinna Kalev Tallinna Kalev 12:00 Nõmme Kalju Nõmme Kalju
31 paź 2020 Tulevik Tulevik 12:00 Trans Trans
Kolejka 34
25 paź 2020 Flora Flora 14:00 Tammeka Tammeka
25 paź 2020 Legion Legion 12:00 FCI Levadia FCI Levadia
24 paź 2020 Trans Trans 15:00 Paide Paide
24 paź 2020 Kuressaare Kuressaare 12:00 Nõmme Kalju Nõmme Kalju
24 paź 2020 Tallinna Kalev Tallinna Kalev 12:00 Tulevik Tulevik
Kolejka 33
18 paź 2020 Nõmme Kalju Nõmme Kalju 14:00 Flora Flora
18 paź 2020 Paide Paide 12:00 Tammeka Tammeka
17 paź 2020 FCI Levadia FCI Levadia 15:00 Tulevik Tulevik
17 paź 2020 Trans Trans 12:00 Tallinna Kalev Tallinna Kalev
17 paź 2020 Kuressaare Kuressaare 12:00 Legion Legion
Kolejka 32
4 paź 2020 Tammeka Tammeka 14:00 Nõmme Kalju Nõmme Kalju
4 paź 2020 Tallinna Kalev Tallinna Kalev 12:00 Kuressaare Kuressaare
3 paź 2020 FCI Levadia FCI Levadia 15:00 Trans Trans
3 paź 2020 Tulevik Tulevik 12:00 Paide Paide
3 paź 2020 Legion Legion 12:00 Flora Flora
Kolejka 31
27 wrz 2020 Flora Flora 14:00 Kuressaare Kuressaare
27 wrz 2020 Legion Legion 12:00 Tulevik Tulevik
26 wrz 2020 Nõmme Kalju Nõmme Kalju 15:00 FCI Levadia FCI Levadia
26 wrz 2020 Paide Paide 12:00 Tallinna Kalev Tallinna Kalev
25 wrz 2020 Tammeka Tammeka 18:30 Trans Trans
Kolejka 20
23 wrz 2020 Flora Flora 18:00 Legion Legion
27 lip 2020 Kuressaare Kuressaare 18:00 Tallinna Kalev Tallinna Kalev
26 lip 2020 FCI Levadia FCI Levadia 18:00 Trans Trans
25 lip 2020 Nõmme Kalju Nõmme Kalju 15:00 Paide Paide
24 lip 2020 Tulevik Tulevik 18:30 Tammeka Tammeka
Kolejka 30
20 wrz 2020 Tallinna Kalev Tallinna Kalev 14:00 Tammeka Tammeka
20 wrz 2020 Tulevik Tulevik 12:00 Nõmme Kalju Nõmme Kalju
19 wrz 2020 Paide Paide 15:00 Legion Legion
19 wrz 2020 Trans Trans 12:00 Flora Flora
19 wrz 2020 Kuressaare Kuressaare 12:00 FCI Levadia FCI Levadia
Kolejka 29
16 wrz 2020 FCI Levadia FCI Levadia 18:30 Paide Paide
16 wrz 2020 Nõmme Kalju Nõmme Kalju 18:00 Legion Legion
16 wrz 2020 Tammeka Tammeka 18:00 Tulevik Tulevik
16 wrz 2020 Trans Trans 18:00 Kuressaare Kuressaare
15 wrz 2020 Flora Flora 18:30 Tallinna Kalev Tallinna Kalev
Kolejka 28
13 wrz 2020 Legion Legion 14:00 Trans Trans
13 wrz 2020 Kuressaare Kuressaare 12:00 Tammeka Tammeka
12 wrz 2020 Paide Paide 17:00 Nõmme Kalju Nõmme Kalju
12 wrz 2020 Tallinna Kalev Tallinna Kalev 15:00 FCI Levadia FCI Levadia
12 wrz 2020 Flora Flora 12:00 Tulevik Tulevik
Kolejka 27
30 sie 2020 Tammeka Tammeka 18:00 Tallinna Kalev Tallinna Kalev
30 sie 2020 Flora Flora 14:00 Nõmme Kalju Nõmme Kalju
30 sie 2020 Legion Legion 12:00 Paide Paide
29 sie 2020 Trans Trans 17:45 Tulevik Tulevik
29 sie 2020 FCI Levadia FCI Levadia 15:00 Kuressaare Kuressaare
Kolejka 26
26 sie 2020 Tammeka Tammeka 18:30 Flora Flora
26 sie 2020 Tallinna Kalev Tallinna Kalev 17:45 Legion Legion
26 sie 2020 Kuressaare Kuressaare 17:45 Trans Trans
26 sie 2020 Paide Paide 17:45 FCI Levadia FCI Levadia
25 sie 2020 Nõmme Kalju Nõmme Kalju 18:30 Tulevik Tulevik
Kolejka 25
23 sie 2020 Kuressaare Kuressaare 17:45 Paide Paide
23 sie 2020 Tallinna Kalev Tallinna Kalev 14:00 Trans Trans
22 sie 2020 Tulevik Tulevik 17:45 Legion Legion
22 sie 2020 Flora Flora 15:00 FCI Levadia FCI Levadia
21 sie 2020 Nõmme Kalju Nõmme Kalju 18:30 Tammeka Tammeka
Kolejka 24
16 sie 2020 Legion Legion 18:00 Nõmme Kalju Nõmme Kalju
16 sie 2020 Paide Paide 15:00 Flora Flora
15 sie 2020 Trans Trans 18:00 Tammeka Tammeka
15 sie 2020 Tulevik Tulevik 15:00 Kuressaare Kuressaare
14 sie 2020 FCI Levadia FCI Levadia 18:30 Tallinna Kalev Tallinna Kalev
Kolejka 23
12 sie 2020 Trans Trans 18:30 Nõmme Kalju Nõmme Kalju
12 sie 2020 Flora Flora 18:00 Tulevik Tulevik
12 sie 2020 Tammeka Tammeka 18:00 Kuressaare Kuressaare
11 sie 2020 Tallinna Kalev Tallinna Kalev 18:30 Paide Paide
11 sie 2020 FCI Levadia FCI Levadia 18:00 Legion Legion
Kolejka 22
9 sie 2020 Flora Flora 18:00 Kuressaare Kuressaare
8 sie 2020 Legion Legion 18:00 Tammeka Tammeka
8 sie 2020 Tulevik Tulevik 15:00 FCI Levadia FCI Levadia
7 sie 2020 Paide Paide 18:30 Trans Trans
7 sie 2020 Nõmme Kalju Nõmme Kalju 18:00 Tallinna Kalev Tallinna Kalev
Kolejka 21
3 sie 2020 Tallinna Kalev Tallinna Kalev 18:00 Tulevik Tulevik
2 sie 2020 Tammeka Tammeka 18:00 Paide Paide
2 sie 2020 FCI Levadia FCI Levadia 15:00 Nõmme Kalju Nõmme Kalju
1 sie 2020 Flora Flora 15:00 Trans Trans
31 lip 2020 Legion Legion 18:30 Kuressaare Kuressaare
Kolejka 19
19 lip 2020 Paide Paide 18:00 Tulevik Tulevik
19 lip 2020 Nõmme Kalju Nõmme Kalju 18:00 Kuressaare Kuressaare
19 lip 2020 FCI Levadia FCI Levadia 15:00 Tammeka Tammeka
18 lip 2020 Trans Trans 15:00 Legion Legion
17 lip 2020 Tallinna Kalev Tallinna Kalev 18:30 Flora Flora
Kolejka 18
1 lip 2020 Flora Flora 18:30 Nõmme Kalju Nõmme Kalju
1 lip 2020 Paide Paide 18:00 FCI Levadia FCI Levadia
1 lip 2020 Tammeka Tammeka 18:00 Trans Trans
1 lip 2020 Kuressaare Kuressaare 18:00 Tulevik Tulevik
1 lip 2020 Legion Legion 18:00 Tallinna Kalev Tallinna Kalev
Kolejka 17
26 cze 2020 FCI Levadia FCI Levadia 18:30 Flora Flora
26 cze 2020 Tammeka Tammeka 18:00 Paide Paide
26 cze 2020 Tulevik Tulevik 18:00 Trans Trans
26 cze 2020 Kuressaare Kuressaare 18:00 Legion Legion
25 cze 2020 Tallinna Kalev Tallinna Kalev 18:00 Nõmme Kalju Nõmme Kalju
Kolejka 16
31 maj 2020 Paide Paide 14:00 Flora Flora
30 maj 2020 Tulevik Tulevik 15:00 Tammeka Tammeka
30 maj 2020 Trans Trans 12:00 Tallinna Kalev Tallinna Kalev
30 maj 2020 Nõmme Kalju Nõmme Kalju 12:00 Kuressaare Kuressaare
29 maj 2020 Legion Legion 18:30 FCI Levadia FCI Levadia
Kolejka 15
27 maj 2020 Tulevik Tulevik 18:30 Flora Flora
26 maj 2020 Nõmme Kalju Nõmme Kalju 18:30 Legion Legion
26 maj 2020 FCI Levadia FCI Levadia 18:00 Tallinna Kalev Tallinna Kalev
26 maj 2020 Trans Trans 18:00 Paide Paide
26 maj 2020 Kuressaare Kuressaare 18:00 Tammeka Tammeka
Kolejka 14
20 maj 2020 Paide Paide 18:30 Nõmme Kalju Nõmme Kalju
20 maj 2020 Tulevik Tulevik 18:00 Tallinna Kalev Tallinna Kalev
20 maj 2020 Kuressaare Kuressaare 18:00 Flora Flora
19 maj 2020 Trans Trans 18:30 FCI Levadia FCI Levadia
19 maj 2020 Tammeka Tammeka 18:00 Legion Legion
Kolejka 13
17 maj 2020 Tulevik Tulevik 14:00 Paide Paide
16 maj 2020 Legion Legion 18:00 Flora Flora
16 maj 2020 Nõmme Kalju Nõmme Kalju 15:00 FCI Levadia FCI Levadia
15 maj 2020 Tallinna Kalev Tallinna Kalev 18:30 Tammeka Tammeka
15 maj 2020 Trans Trans 18:00 Kuressaare Kuressaare
Kolejka 12
10 maj 2020 Tulevik Tulevik 18:00 FCI Levadia FCI Levadia
10 maj 2020 Kuressaare Kuressaare 14:00 Paide Paide
9 maj 2020 Flora Flora 18:00 Tallinna Kalev Tallinna Kalev
9 maj 2020 Tammeka Tammeka 15:00 Nõmme Kalju Nõmme Kalju
9 maj 2020 Legion Legion 12:00 Trans Trans
Kolejka 11
6 maj 2020 FCI Levadia FCI Levadia 18:30 Tammeka Tammeka
6 maj 2020 Tallinna Kalev Tallinna Kalev 18:00 Kuressaare Kuressaare
6 maj 2020 Paide Paide 18:00 Legion Legion
5 maj 2020 Trans Trans 18:30 Flora Flora
5 maj 2020 Nõmme Kalju Nõmme Kalju 18:00 Tulevik Tulevik
Kolejka 10
1 maj 2020 Nõmme Kalju Nõmme Kalju 18:00 Trans Trans
1 maj 2020 Tulevik Tulevik 18:00 Legion Legion
1 maj 2020 Flora Flora 14:00 Tammeka Tammeka
1 maj 2020 Paide Paide 12:00 Tallinna Kalev Tallinna Kalev
30 kwi 2020 Kuressaare Kuressaare 18:30 FCI Levadia FCI Levadia
Kolejka 9
26 kwi 2020 FCI Levadia FCI Levadia 14:00 Paide Paide
26 kwi 2020 Kuressaare Kuressaare 12:00 Flora Flora
25 kwi 2020 Trans Trans 15:00 Tulevik Tulevik
25 kwi 2020 Legion Legion 12:00 Nõmme Kalju Nõmme Kalju
25 kwi 2020 Tammeka Tammeka 12:00 Tallinna Kalev Tallinna Kalev
Kolejka 8
22 kwi 2020 Nõmme Kalju Nõmme Kalju 18:30 Paide Paide
22 kwi 2020 Tallinna Kalev Tallinna Kalev 18:00 Flora Flora
22 kwi 2020 Tammeka Tammeka 18:00 FCI Levadia FCI Levadia
22 kwi 2020 Trans Trans 18:00 Legion Legion
21 kwi 2020 Tulevik Tulevik 18:30 Kuressaare Kuressaare
Kolejka 7
19 kwi 2020 Flora Flora 14:00 Trans Trans
19 kwi 2020 Paide Paide 12:00 Tammeka Tammeka
18 kwi 2020 FCI Levadia FCI Levadia 15:00 Nõmme Kalju Nõmme Kalju
18 kwi 2020 Legion Legion 12:00 Kuressaare Kuressaare
18 kwi 2020 Tulevik Tulevik 12:00 Tallinna Kalev Tallinna Kalev
Kolejka 6
12 kwi 2020 Trans Trans 14:00 FCI Levadia FCI Levadia
12 kwi 2020 Paide Paide 12:00 Tulevik Tulevik
11 kwi 2020 Kuressaare Kuressaare 15:00 Nõmme Kalju Nõmme Kalju
11 kwi 2020 Tammeka Tammeka 12:00 Flora Flora
11 kwi 2020 Tallinna Kalev Tallinna Kalev 12:00 Legion Legion
Kolejka 5
8 kwi 2020 Flora Flora 18:30 Paide Paide
8 kwi 2020 Kuressaare Kuressaare 18:00 Trans Trans
8 kwi 2020 Nõmme Kalju Nõmme Kalju 18:00 Tammeka Tammeka
8 kwi 2020 Tallinna Kalev Tallinna Kalev 16:00 FCI Levadia FCI Levadia
7 kwi 2020 Legion Legion 18:30 Tulevik Tulevik
Kolejka 4
5 kwi 2020 Nõmme Kalju Nõmme Kalju 14:00 Tallinna Kalev Tallinna Kalev
5 kwi 2020 Trans Trans 12:00 Tammeka Tammeka
4 kwi 2020 FCI Levadia FCI Levadia 15:00 Legion Legion
4 kwi 2020 Paide Paide 12:00 Kuressaare Kuressaare
4 kwi 2020 Tulevik Tulevik 12:00 Flora Flora
Kolejka 3
22 mar 2020 Flora Flora 14:00 FCI Levadia FCI Levadia
22 mar 2020 Tulevik Tulevik 12:00 Nõmme Kalju Nõmme Kalju
21 mar 2020 Legion Legion 15:00 Paide Paide
21 mar 2020 Tammeka Tammeka 12:00 Kuressaare Kuressaare
21 mar 2020 Tallinna Kalev Tallinna Kalev 12:00 Trans Trans
Kolejka 2
15 mar 2020 Nõmme Kalju Nõmme Kalju 14:00 Flora Flora
15 mar 2020 Legion Legion 12:00 Tammeka Tammeka
14 mar 2020 Kuressaare Kuressaare 15:00 Tallinna Kalev Tallinna Kalev
14 mar 2020 FCI Levadia FCI Levadia 12:00 Tulevik Tulevik
14 mar 2020 Paide Paide 12:00 Trans Trans
Kolejka 1
8 mar 2020 Tammeka Tammeka 14:00 Tulevik Tulevik
7 mar 2020 Tallinna Kalev Tallinna Kalev 15:00 Paide Paide
7 mar 2020 Trans Trans 12:00 Nõmme Kalju Nõmme Kalju
7 mar 2020 FCI Levadia FCI Levadia 12:00 Kuressaare Kuressaare
6 mar 2020 Flora Flora 18:00 Legion Legion

Inne sezony:

Strzelcy {{title}} - Meistriliiga

#
Zawodnik
Bramki(karne)
Asysty
Bramki
Asysty
Żółte kartki
Czerwone kartki
Łącznie
1
0 (0)
2
0 (0)
3
0 (0)
4
0 (0)
5
0 (0)
{{$index + 1}}
{{player.value_1}}
{{player.value_1}}
{{player.value_2}}
{{player.value_3}}

Tabela ligowa - Meistriliiga

#
Drużyna
M
Z
+/-
Pkt
1
Liga Mistrzów kwalifikacje
0
0
0
0
2
Liga Europejska
0
0
0
0
3
Liga Europejska
0
0
0
0
4
0
0
0
0
5
0
0
0
0
6
0
0
0
0
7
0
0
0
0
8
0
0
0
0
9
Baraże o utrzymanie
0
0
0
0
10
Spadek
0
0
0
0
×
Włącz powiadomienia przeglądarkowe i otrzymuj od nas najważniejsze wiadomości sportowe! Kliknij w poniższą instrukcję i dowiedz się, jak to zrobić.