ATP w Cincinnati: Hubert Hurkacz za burtą

Mai Groves / shutterstock.com
Roberto Bautista-Agut pokonał Huberta Hurkacza w pierwszej rundzie turnieju w Cincinnati. Hiszpan zwyciężył wynikiem 7:6 (8-6), 6:3 i w kolejnym meczu zagra z Francesem Tiafoe.
Polak dobrze wszedł w mecz, jednak Bautista-Agut podkręcił tempo w drugim secie. Przy stanie 5:5 nasz rodak miał trzy breakpointy, ale ostatecznie seta wygrał Hiszpan w stosunku 7:6(6).
Spotkanie było niezwykle zacięte i wyrównane, co dawało się we znaki Hurkaczowi, który z czasem zaczął wyraźnie odstawać od rywala. W drugim secie Bautista-Agut był już znacznie lepszy i pokonał Polaka 6:3.
Mimo porażki, Polak w dobrym stylu zakończył swój udział w turnieju w Cincinnati.
Teraz czeka go turniej Winston-Salem Open, stanowiący przystanek przed prestiżowym US Open.
Leon Jurecki14 Aug 2019 · 08:11