0:7! Popis piłkarzy AC Milan w meczu z Torino. Hat-trick w 12 minut [WIDEO]

To był pogrom. AC Milan zmiótł z powierzchni ziemi Torino w meczu 36. kolejki Serie A. W Turynie padło siedem bramek. Zwycięstwo odniosła też drużyna Atalanty.
"Rossoneri" są w gazie po niedzielnej wygranej z Juventusem. Gra w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie jest na wyciągnięcie ręki.
Piłkarze Milanu dziś nie zawiedli swoich kibiców. Losy starcia z Torino rozstrzygnęli już w pierwszej połowie. Mimo braku Zlatana Ibrahimovicia pokazali ofensywną piłkę.
W 19. minucie na listę strzelców wpisał się Theo Hernandez, który posłał piłkę w długi róg. Kilka chwil później wynik podwyższył Kessie. Pomocnik zmylił bramkarza i pewnie wykorzystał rzut karny.
Podopieczni Stefano Piolego mieli wszystko pod kontrolą i po przerwie dobili rywali. Brahim Diaz nie zmarnował sytuacji sam na sam. To nie był koniec koncertu Milanu. W 62. minucie dublet ustrzelił Hernandez.
Kilka chwil później było już 0:5 za sprawą Rebicia. To właśnie ten zawodnik wystąpił w głównej roli w ostatnich fragmentach meczu. W 72. minucie trafił na 0:6, by po chwili ponownie skierować piłkę do siatki. By skompletować hat-tricka potrzebował zaledwie 12 minut.
Trzy punkty zgarnęła też Atalanta. Ekipa z Bergamo pokonała Benevento. Do przerwy było 1:0. Piłkę do siatki skierował Muriel, który wykorzystał prostopadłe podanie od Malinowskiego.
W drugiej połowie na listę strzelców wpisał się Pasalić i stało się jasne, że Benenvento zanotuje kolejną ligową porażkę. Dzięki wygranej Atalanta wciąż zajmuje drugą lokatę w ligowej tabeli.
Daniel Makarewicz12 May 2021 · 22:36