5:0! Liverpool zmiażdżył Napoli w meczu towarzyskim! [VIDEO]

MitchGunn/Shutterstock
Liverpool nie dał najmniejszych szans Napoli w meczu towarzyskim. Spotkanie zakończyło się wynikiem 5:0.
W pierwszej połowie "The Reds" wyszli na prowadzenie za sprawą Jamesa Milnera, który wpisał się na listę strzelców w 4. minucie gry. Kilka chwil później było już 2:0, gdy Wijnaldum wykorzystał niefortunną interwencję Karnezisa.
W drugiej części spotkania jedną z akcji efektownie wykończył Mohamed Salah i było 3:0.
Czwartą bramkę dla ekipy z Liverpoolu zdobył w 73. minucie Daniel Sturridge, który po kilku próbach umieścił piłkę w siatce. Wynik spotkania ustalił Alberto Moreno, który zaskoczył golkipera rywali uderzeniem przy bliższym słupku.
Całe spotkanie rozegrał Alisson Becker, dla którego był to debiut w barwach Liverpoolu. Do 62. minuty na boisku przebywał Arkadiusz Milik, który został zmieniony przez Roberto Inglese.
Daniel Makarewicz04 Aug 2018 · 21:20