6:0! Manchester United rozbił rywala w Pucharze Anglii

MDI / Shutterstock.com
Manchester United rozgromił na wyjeździe Tranmere Rovers FC 6:0 w drugim niedzielnym meczu IV rundy rozgrywek o Puchar Anglii.
Wynik konfrontacji na Prenton Park otworzył po dziesięciu minutach gry kapitalnym uderzeniem z dystansu Harry Maguire. Trzy minuty później podwyższył strzałem w długi róg Portugalczyk Diogo Dalot, a po kolejnych trzech minutach skutecznie przymierzył zza linii pola karnego także Jesse Lingard.
Cztery minuty przed przerwą efektownym lobem głową popisał się Phil Jones. Znacznie niżej notowanych gospodarzy pogrążył jeszcze w ostatniej minucie pierwszej połowy Francuz Anthony Martial, który znakomicie uderzył technicznie z dystansu w długi róg.
Okazały sukces i awans do kolejnej rundy przypieczętował jedenaście minut po zmianie stron Mason Greenwood, wykorzystując podyktowany rzut karny.