AC Milan pokonał Lazio w szlagierze Serie A! Krzysztof Piątek centymetry od zdobycia ważnej bramki [WIDEO]

Marco Canoniero / Shutterstock.com
AC Milan pokonał Lazio Rzym 1:0 (0:0) w meczu 32. kolejki Serie A. W zespole gospodarzy od pierwszej minuty wystąpił Krzysztof Piątek.
TUTAJ przeczytacie relację z tego spotkania.
Pierwsza połowa spotkania stała na dobrym poziomie. Już w pierwszych minutach okazję miał Ciro Immobile, ale jego strzał obronił Pepe Reina.
Kilkanaście minut później kolejną szansę mieli goście, ale piłka przeleciała tuż nad poprzeczką bramki AC Milanu. Następnie ruszyli do ataku piłkarze z San Siro.
Najpierw przymierzył Suso, a w kolejnej okazji uderzał głową Piątek, który świetnie odnalazł się w polu karnym gości. Polak był blisko strzelenia gola, ale piłka minimalnie minęła słupek bramki gości.
W końcówce pierwszej połowy goście mogli wbić gola do szatni, jednakże Immobile trafił w słupek. Pierwsza połowa zakończyła się zatem wynikiem 0:0.
Druga połowa przez bardzo długi czas była po prostu nudna. Brakowało ciekawych akcji i strzałów. Stan ten trwał do 79. minuty.
Wtedy to Franck Kessie wykorzystał rzut karny, który został podyktowany za faul na Mateo Musacchio. Zawodnik pewnie pokonał Thomasa Strakoshę.
Bramka ta zapewniła AC Milanowi zwycięstwo 1:0. Krzysztof Piątek przebywał na boisku do 84. minuty, kiedy zmienił go Patrick Cutrone.