AC Milan rozbił rywali w Lidze Europy! Pokaz siły "Rossonerich", Loftus-Cheek z dubletem na San Siro [WIDEO]

Spada / pressfocus
AC Milan jedną nogą jest już w 1/8 finału Ligi Europy. W czwartkowy wieczór "Rossoneri" nie dali szans Rennes, pokonując francuski klub 3:0. Bohaterem spotkania został Ruben Loftus-Cheek.
Obie drużyny na krajowym podwórku ostatnio nie przegrywały. Na San Siro zdecydowanie lepszym zespołem byli jednak gospodarze, którzy od początku zdominowali Rennes.
Już po kilku minutach na listę strzelców mógł wpisać się Rafael Leao. Po strzale Portugalczyka piłka odbiła się od poprzeczki, po czym wylądowała poza boiskiem.
Skuteczniejszy od swojego kolegi z drużyny był Ruben Loftus-Cheek. Były gracz Chelsea w 32. minucie wykorzystał dośrodkowanie Florenziego z prawej strony boiska i głową pokonał bramkarza Rennes.
Ruben Loftus Cheek po golu na 1:0 w meczu AC Milan - Rennes
Wynik 1:0 utrzymał się do przerwy. Na początku drugiej części spotkania Loftus-Cheek zadał kolejny cios. Mandanda znakomicie obronił strzał Kjaera, lecz wobec dobitki Anglika był już bezradny.
W 53. minucie kibice "Rossonerich" znów mieli powody do radości. Przełamanie zaliczył wreszcie Rafael Leao. Portugalczyk wykorzystał podanie od Theo Hernandeza i ustalił wynik spotkania.
Rezultat mógł być jeszcze wyższy, gdyby kilkoma znakomitymi interwencjami nie popisał się Mandanda. Doświadczony bramkarz dwukrotnie zatrzymał Pulisica, ale Milan i tak wygrał 3:0 i jest już jedną nogą w kolejnej rundzie Ligi Europy.
Ruben Loftus Cheek po golu na 2:0 w meczu AC Milan - Rennes
Maciej Pietrasik15 Feb · 22:53